Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:49 23.04.24 
Футбол
   >> Футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема ще покаже ли УЕФА среден на УЕФски ?нови  
Автор MainopoliS (kind of magic)
Публикувано14.07.08 11:59



след случая "Пелето" дали ще има ново отрезвяване за мустакатия олигофрен , се питам аз ...

до вчера подуенския Бай Ганьо се тупаше в гърдите ,че Христов бил сигурно ново попълнение на леWCки, днес обаче нещата не изглеждат толкова сигурни ...

Говоря за писмото от Лозана , с което забраняват картотекирането на Христов до пълното решаване на случая, което ще е най-рано след месец....

в крайна сметка, лично аз мисля ,че ще решат все пак Патков да си плати 200-та хиляди за Христов , същия да заиграе в говеждия отбор и случая да бъде приключен ...

защото в Европа все пак правилата и законите имат значение .....за разлика от нещото, наречено БФС , управялвано от една корумпирана Перука, под смъртоносното влияние на едно самозабравило се мустакато говедо ....

а ако не дай си боже от УЕФА оставят нещата в този вид - Христов в леWCки за БЕЗ ПАРИ .....то съвсем официално смятам да напиша предложение , отборът да бъде преимннуван официално в УЕФски , да бъде обявен за служебен шампион за следващите 10 сезона ...останалите да играят от 2-ро място надолу ....а в евротурнирите УЕФА да забрани в жребиите в урните срещу леWCки да бъдат поставяни финландски, словенски, белгийски и т.н тимчета .....


КУР ЗА ПАТКОВ , говеда
с такъв Бай Ганю не сте за там, закъдето сте тръгнали ....

КЗЛ !



Тема Re: ще покаже ли УЕФА среден на УЕФски ?нови [re: MainopoliS]  
Автор MopфиycМодератор (Матричар)
Публикувано14.07.08 12:30



"Пелето" си беше насиране на писалите и подписалите договора му от страна на Левски.
Но тук насралите се май са майни, нещо такова се чуваше от апелативната комисия... та не злобей толкова, ще заприличаш на сфинкя


А останалия шит е само поредното доказателство, че у нас се живее на злоба.

Welcome to the real world!



Тема Re: ще покаже ли УЕФА среден на УЕФски ?нови [re: Mopфиyc]  
Автор MainopoliS (kind of magic)
Публикувано14.07.08 13:29



еееех, Пилатуис , много ти е лесно да си измиеш ръцете с .."апелативната комисия" така казала......



айде да позволиш на апелативната комисия да и нямаме вяра обаче
ни на арбитражната
ни на лицензионната
защото същите обслужват интерсите на Борат и компания и са се доказали вече просто като един интрумент в ръцете на сините наглеци

всички добре помним оня с лупите от лицензионната как се вътреше като шугав в студиото на БНТ и не можеше да обясни ясно и просто казуса с лиценза на ЦСКА

а "решенията" на арбитражната и на апелтивната в случая с Христов бяха поредния фарс , с цел да се задоволи интереса на силните на деня - Борат и компания , погазвайки собствените им , и без това неизрядни, наредби

така че ....айде , молим ти се

не знам за какви ни мислите, но тук не пасем трева ....
всеки човек и всеки нормално мислещ фен , желаещ поне малко справедливост в това футболно блато, не би се примирил с такова статукво ....всичко да потъва и да се разнася в синята мъгла .....

и това не е ЗЛОБА, както го наричаш
това е ярост

чисто човешка непримиримост с измекярщината и слугуването на БФС на силните на деня - Борат и компания .....

Не може подуенския Бай Ганю да проявява такава наглост, безрасъдство и безумие , заявявайки ,че Ботев Пловдив зависел от неговата МИЛОСТИНЯ ! ?!??!

кой е тоя смолянски глиган Борат Патков ,че Ботев да звиси от неговата милостиня ?!!?
ясно кой .... сам си го казва косвено ....той е човекът който коли и беси в комисиите

обаче , какво ще се случи ако същия патков вземе че сглупи и дойде на мач в Пловдив след тези си приказки ???
ще седне в централната трибуна , и току-виж някой нему подобен безрасъден ще му отпечата номера на оабувката си на челото му ...
и после ще се питаме за какво ?!?
и пак ще има скандали и наказани и прочее

и защо
заради наглото и безподобно изказване на един обикновен лайновоз като Патков
заради поредната му недобре премислена провокация

и то да беше само тази

не знам си кой бил хомосекшъл, та индийски лиги ли не бяха , та милостини раздава ....та кво ли не

но ...споко .

ЩЕ ВИ СЕ ВЪРНЕ !!

няма начин просто да не ви се върне ..с лихвите



Тема Re: ще покаже ли УЕФА среден на УЕФски ?нови [re: MainopoliS]  
Автор MopфиycМодератор (Матричар)
Публикувано14.07.08 14:48



Нали знаеш - на крив уй космите му пречат...
Освен нашите органи има и международни, нека видим те какво ще кажат.
Само не ми казвай, че и те работят за Батков


Като си толкова яростен иди си виж собствените клубни бакии, щото там смърди повече от изказванията на тоя или оня от БФС.

Welcome to the real world!



Тема адвокат слИвков също е взел да сдухванови [re: MainopoliS]  
Автор MainopoliS (kind of magic)
Публикувано15.07.08 11:35



юристите тук могат много добре да преценят с професионалното си око , колко безумно звучат ...........оправданията на адвоката на Левски в случая с Г. Христов ...
казвам оправдания, защото на мен ми звучат така ....
това не са обяснения на нормален юрист



чуйте само :

Нормално е УЕФА и ФИФА да се съобразяват с Арбитражния спортен съд в Лозана. Това е залегнало в уставите им.
Според мен заинтересованите страни са писали поредните доноси. Ние се научихме всичко, без да знаем, да пращаме до УЕФА. От европейската централа са дали един формален отговор. За мен има окончателно решение по случая Георги Христов. Разбира се, ако наистина има жалба до Лозана, решат да разгледат случая и преценят, че аргументите не са компетенти и ги отхвърлят, ще водим дело. Не мога да коментирам, защото не знам дали има въобще жалба.
Казвам принципно как стоят нещата. Имаме окончателното решение между две местни лица на наша комисия. Тука вече ще се постави въпросът дали Арбитражния спортен съд в Лозана е компетентен, когато решението не е на ФИФА или УЕФА. В нашия случай няма международен елемент. Нашият устав не предвижда пряко намесата на съда в Лозана. Иначе всеки може да се жалва пред него. Не се притеснявам. Чудя се обаче дали Арбитражният спортен съд в Лозана ще се заеме с делото. По принцип БФС е длъжен да се съобразява с решенията му. Друг е въпросът дали процедурата на централата ни предвижда да се обжалва в Лозана. За мен Левски не е страна по случая. Те си знаят, защото още не са предложили договор на клиента ми (Георги Христов - б.а.). При всички случаи от Лозана ще се обърнат към Христов, респективно и към мен, ако той реши да продължи да ме ползва като адвокат, и ще се даде срок да отговорим на жалбата. Тогава вече аз ще изложа аргументите си. Няма проблеми Арбитражният спортен съд в Лозана да разгледа случая. В момента обаче имаме окончателно решение на Апелативната комисия на БФС - играчът е със статут на свободен агент.



следва кратък разбор на думите на синьото измекярче :

Според наглото адвокатче търсенето на правата в международна инстанция е "ПИСАНЕ НА ДОНОСИ"
- Някак темата за доносите е много актуална, започнем ли да говорим за нещо , пряко или косвено свързано с Левски ....Май е начин на живот ...щом още в увода си адвокатчето започва с .."доноси"

Според същото наглярче , ако от Лозана решили ,че............ "аргументите не са компетентни" ...
-Един аргумент сам по себе си трудно може да бъде компетентен, според мен

Щял да води дело при негативно за Левски решение на съда в Лозана .
- И пред кого бе, аланкооолу ??? ..Коя е въззивната инстанция на съда в Лозана ...че нещо не се сещам ? Пред софийски градски съд, може би ?


Казвал принципно как стоят нещата ..
- Ок ....а от Лозана ще му кажат как стоят и ЮРИДИЧЕСКИ нещата

Според адвокат Сливков трябвало да се постави въпроса дали Съда в Лозана е КОМПЕТЕНТЕН ?!?!
- ШШШШШОК !! !Компетентен по какво , адвокат Сливков .... по провизодство на компот от сушени сливи ли?

Устава на БФС не предвиждал пряко намесата на съда в Лозана ?!?!
- Пореден ШШШШОК !!! според наглото адвокатченце един МЕЖДУНАРОДЕН орган няма какво толкова да търси в един МЕСТЕН орган , чийто УСТАВ на всичкото отгоре не предвиждал пряка намеса на международния орган.

"Не се притеснявам", казва адвокат Сливков...
- А трябва....

"Чудя се обаче дали Арбитражният спортен съд в Лозана ще се заеме с делото" , заявява същия .....
- А аз се чудя кой му е дал диплома на адвокат Сливков ?!

"Няма проблеми Арбитражният спортен съд в Лозана да разгледа случая."
- О, благодарим за великодушито , адвокате ..трогнати сме..ще почерпим

"В момента обаче имаме окончателно решение на Апелативната комисия на БФС - играчът е със статут на свободен агент."
- А ако този си вярва поне на 20 % от думите , то аз АПЕЛИРАМ за невменяемост



Тема Re: ще покаже ли УЕФА среден на УЕФски ?нови [re: MainopoliS]  
Автор jdefoe (седалкотрошач)
Публикувано15.07.08 14:28





Недей така, ти поне имаш лиценз, дръж се прилично.



Тема Re: адвокат слИвков също е взел да сдухванови [re: MainopoliS]  
Автор jdefoe (седалкотрошач)
Публикувано15.07.08 14:39



Ти си по - зле от прасе, загрижена си за чорбата, за пореден път прозира от думите ти.....Донос? Че някой дава по 25 хил. евро заплати, че не си плаща на държавата, а прави трансфери - и давай да мълчим?? Дееба, това е дебилно разсъждение, ти ако си нормален човек и бизнесмен ще търпиш ли конкурентът ти да действа така? Освен това, и да има, и да няма донос, членовете на комисията са чорбари, но принципни пичове. Питай шефа на межд. отдел на свинете (бившия) Илия Илиев. Последният е адски почтен човек. Ще ти каже за тях - имаше вече интервю.

Дето се вика, само си чешеш езика, по същия начин, както аз с теб - без нищо конкретно като резултат от това.....

А ти не мислиш ли, че нечовешката злоба и комплекси, която майните храните към София и към Левски (защото чорбата не са софиянци, затова не я мразите) също ще ви се върне.....

Както сам си казал, с лихвите.

Освен злоба друго не ви е останало на перушините.

Имате публика, както и Локо Пловдив, много предана. За това нещо - моите уважения.

Не ти е виновен Левски, че нямате отбор. Ни най - малко. Пречим ли на Литекс да има тим примерно?



Тема Re: ще покаже ли УЕФА среден на УЕФски ?нови [re: jdefoe]  
Автор 7:2 (17.11.1968)
Публикувано15.07.08 16:30



Има. За сега.
Ама с тоя селски президент не е ясно до кога





Тема Re: адвокат слИвков също е взел да сдухванови [re: jdefoe]  
Автор MainopoliS (kind of magic)
Публикувано15.07.08 18:02



Акациев, забавно тъп си, майна





Тема Re: адвокат слИвков също е взел да сдухванови [re: MainopoliS]  
Автор dilmar ()
Публикувано15.07.08 19:48



още може, още






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.