Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:43 27.09.24 
Футбол
   >> Футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Петел, като Берое ли ще ставате?нови  
Автор Marlborough (General)
Публикувано16.10.07 15:17



Сериозна финансова криза тресе Ботев Пловдив в началото на седмицата. Президентът на „канарчертата” Димитър Христолов спази заканата си и не отпусна пари за заплати и разходи свързани около организацията за гостуването на Марек в Дупница.


Изпълнителният директор в клуба Сава Савов се е заел с трудната задача да търси пари наем, за да покрие най-належащите разходи, за да може отборът да не загуби служебно мача в Дупница, като не отиде.


Освен това са на път да се провалят и домакинските мачове на отборите от детско-юношеската школа на клуба, за които най-малко трябва да се платят съдийски такси.


Въпреки това Христолов е категоричен, че няма да плаща нищо, тъй като в момента е пред напускане и чака купувачите, които ще поискат акциите му.


Босът заминава за Италия и след завръщането си по всяка вероятност ще се срещне с турските инвеститори, които проявиха интерес към клуба.


Драмата в Ботев се допълва и от многото контузени и болни футболисти, което в крайна сметка може да направи срещата с Марек протоколна, ако все пак тя се състои.








Тема Re: Петел, като Берое ли ще ставате?нови [re: Marlborough]  
АвторБM (Нерегистриран)
Публикувано16.10.07 16:47



Що се вързваш на селски номера?
Дига вярва до небесата, а после ще каже ето спасих Ботев и мача с Марек се игра.

Аз да питам като няма да дава пари за Ботев, що се натиска за концесията на стадион Пловдив ???



Тема Re: Петел, като Берое ли ще ставате?нови [re: БM]  
Автор -=Kapлa=- ()
Публикувано16.10.07 16:53



отклоняват вниманието от себе си -
а именно - цесекарите са бити , защото са българи
а техния човек отива в джамията доброволно и с благословията на Бай Ганьо ..





Тема Това какво общо има с темата?нови [re: -=Kapлa=-]  
Автор BeнaбилиМодератор (5-18)
Публикувано16.10.07 17:01



Темата е за Ботев Пловдив и малоумния им президент. Ти къде се вреш с тези глупости? Или ти си плюеш и пишеш простотии, където ти падне

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Re: Това какво общо има с темата?нови [re: Beнaбили]  
Автор -=Kapлa=- ()
Публикувано16.10.07 17:05



айде у лево ...
нали щеше да ме игнорираш - този път започни с това , да не се наложи след малко да ме триеш пак от неудобство ...



Тема Хехнови [re: -=Kapлa=-]  
Автор BeнaбилиМодератор (5-18)
Публикувано16.10.07 17:06



Намерил кой да ми държи тон.

Зададох ти въпрос - това какво има общо с темата?

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Re: Хехнови [re: Beнaбили]  
Автор -=Kapлa=- ()
Публикувано16.10.07 17:30



темата е към адресирана към Петела , да пиша ли изобщо в нея или да искам разрешение ?

а и това е една ''тема'' - копи - пейст от друг сайт , която всеки ще прочете или е прочел .......................................



Тема Re: Хехнови [re: -=Kapлa=-]  
Автор BeнaбилиМодератор (5-18)
Публикувано16.10.07 17:37



Абе човек... питам те какво общо има твоя постинг с Ботев Пловдив или петела. Карай де - не очаквам да ми отговориш.

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Re: Петел, като Берое ли ще ставате?нови [re: -=Kapлa=-]  
Автор Marlborough (General)
Публикувано16.10.07 19:08



Определено пак не си в час, като не те интересува темата Ботев, си трай, вместо да пускаш неадекватен пост.







Тема Re: Петел, като Берое ли ще ставате?нови [re: БM]  
Автор Marlborough (General)
Публикувано16.10.07 19:11



Може и да са селски, ама може и този път наистина да е решил да се отказва.

Пък за концесията за стадион Пловдив, дори и той не е толкова тъп селяндур, та да вярва, че ще му я дадат.








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.