Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:21 29.09.24 
Футбол
   >> Футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Нееееееее............нови  
Автор Enzo (KZL)
Публикувано09.03.06 11:25



..Голмайсторът на Удинезе Винченцо Якуинта няма да играе в утрешния първи осминафинален мач от турнира за купата на УЕФА срещу Левски. Якуинта не е в добро физическо състояние след дълго лечение на контузия и треньорският екип Доминисини - Нестор Сенсини няма да разчита на него за утрешния мач.

Неееееееееееее защооооооооооооо ебаси късметлийските рога, докога питам аз тия гадове ще имат такъв нечовешки, неземен, невъзможен и безобразен късмет. Аман, довечера сигурно още в 5-тата минута ще контузят Ди Натале и всичко ще си ебе майката.

Вътре лайно, вънка ЧЕРЕП..........е мама ти дееба.


Тема Re: Съмнява ме да не играенови [re: Enzo]  
Автор tonzos_justice ( Red giant)
Публикувано09.03.06 12:23



Това е италиански цигански номер. Те са бетер Балкани и не вярвам на такива информации. Добре, че е севера там, за да влачи целия ботуш.
Ако момчето няма да играе щр бъде заради стомашно разстройство. Причината-поредното завръщане на Гонзолина на Герена

В прасето има мозък, а в говедото рога


Тема И на тебе...нови [re: Enzo]  
АвторБияч (Нерегистриран)
Публикувано09.03.06 13:12



деба и селянчето комплексирано. Типичен пример за мръсна и тъпа зурла. Мърша!



Тема Re: И на тебе...нови [re: Бияч]  
Автор Enzo (KZL)
Публикувано09.03.06 14:01



Кажи беееееее пияна свиньо, вземи преспи малко че до мача ще рухнеш, мезвай повече и намали водката, отрано си запил ми се струва и вече псуваш като комбайнер.

Вътре лайно, вънка ЧЕРЕП..........е мама ти дееба.


Тема Все ми се струва..нови [re: Enzo]  
АвторБияч (Нерегистриран)
Публикувано09.03.06 14:21



че свинята си ти, дебил такъв. А за мача не бери грижа.



Тема Мамка им говежда......нови [re: Enzo]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано09.03.06 19:09



...не знам докъде ще стигнат този сезон, ама верно за тоя късмет заслужават 50 години подред да са 5-ти в нашето първенство.......то не беше 95 -та минута, то не беше игра срещу разпродадени отбори...сега и тоя като не играе еби му майката......



Тема Re: Мамка им говежда......нови [re: TCP/lP]  
АвторBG (Нерегистриран)
Публикувано09.03.06 19:19



Кво да ти кажа, освен - ебавай си майката , свиньо !



Тема Къв си ти бе......нови [re: BG]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано09.03.06 19:35



....анонимник......лапай ми патката......



Тема Re: Къв си ти бе......нови [re: TCP/lP]  
Автор ГocпOдApят Ли (Китайски лъв)
Публикувано10.03.06 01:35



Баси, ама вие ще умрете от яд, че някой играч не играл срещу Левски... егати злобата...

ми и Томашич не игра, тежко контузен - радвайте се

Всички да следват малкия ми танк. Бегълците ще бъдат застреляни с големия ми пистолет!


Тема Мамка ви свинска......нови [re: TCP/lP]  
Автор Haunter™ (ариец)
Публикувано10.03.06 11:52



Копеле, ние другата седмица играем с Удинезе в София. Вие по същото време с кого играете, бе прасе?
Баси, как не ви е срам, не мога да разбера. 50 и кусур години футбол ли сте играли, или злоба сте акумулирали? Деба и изкуствено натрапената военна сган деба аз. Абе на нас ни предстои, живот и здраве, класиране на 1/4 финал в УЕФА, вас треска ви тресе в неделя да не ви изклати Латекса едно хубаво. Малко вероятно за съжаление, предвид слуховете, които вече се носят...
Къде сме ние и къде сте вие, сещаш ли се?
Дреме ми хуя че вероятно пак ще ви дадат титлата. На 02.04, ако е речено мача да е редовен, требе да ви развинтиме от бой и да ви гледаме пак сеира как се изнизвате от свинския сектор по средата на второто полувреме. Друго освен да оберете поредния срам не заслужавате ...

Редактирано от Haunter™ на 10.03.06 13:49.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.