Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:41 03.06.24 
Контакти
   >> Приятели
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Натегачътнови [re: coffeemate]  
Автор Sarayah (лунно-сребърна )
Публикувано16.04.16 13:25



Обръщам й внимание, защото ползваме общо помещение. И бие на очи това търчане през 5 минути за някоя "задачка", която не е хич и никакъв зор да се свърши на секундата.

И се дразня на неспособността да отсееш рутинната плява от наистина важните неща. Да си направиш някакъв твой ритъм на работа вместо да те лашка кой дето те хване и да те третират като "магаре на всеки за всичко".

А иначе много пъти добронамерено съм се опитвала да й говоря...не се получи.



Тема Re: Натегачътнови [re: Sarayah]  
Автор FlLERO99 (new world order)
Публикувано16.04.16 19:03



И аз съм нещо подобно на този - не мога да работя добре в екип още от казармата. Но за сметка на това индивидуалните задачи и индивидуалната работа си я върша добре.



Тема Re: Натегачътнови [re: Sarayah]  
Автор Arhangela (Архангел)
Публикувано16.04.16 19:32



аааа ясно.... ще ти съчувствам и ще следя развитието...

#СЪБЛЕЧИСЕБЕ


Тема Re: Натегачътнови [re: Sarayah]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано16.04.16 23:42



Малко грозно звучи темата. Дори да е по-нискоинтелигентна от теб, опитва се да прави каквото може, за да се хареса и да се задържи на работа. Какво толкова... По-дразнещо ще е да не върши нищо, да кръшка от работа и да взима заплата, щото е много "хитра", нали? Явно се старае, а това как се справя е друг въпрос, но старанието по принцип не е лошо, не виждам да е извършила някакъв грях. Поне по това, което описваш. Сега нз поведението й как се отразява на атмосферата и тн, но не разбирам - загрижена ли си за нея, кое те кара да ти пука толкова? Не бива себе си да тровиш. И аз съм се дразнела от колега, но тя ми въртеше мръсни номера наистина. И в крайна сметка какво - никой не ти връща лошото настроение. А това, което ти описваш, са бели кахъри, хаха.


- Vous jouez avec votre vie!
- Et alors?! Il faut bien jouer avec quelque chose!

Редактирано от Amelia Pond на 16.04.16 23:47.



Тема Re: Натегачътнови [re: Sarayah]  
Автор pugilist (Деспот)
Публикувано17.04.16 10:51



Според мен ревнуваш, по-малко работиш, клинчиш, заяждаш се и от горе на това си мързелива.



Тема Re: Натегачътнови [re: Sarayah]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано17.04.16 12:39



Може би не става дума за натегач, а за някой, който не търпи несвършената работа да чака.



Аз никога не мога да седна и пия спокойно кафе, ако чакат пациенти, макар да съм в законна почивка. Обикновено изтичвам до кафе машината, слагам чашата на бюрото и отпивам от нея, докато работя.
Но не се натягам. Просто предпочитам да отхвърлям работата, защото така и така трябва да се свърши.

Ако отида по-рано на работа, пак почвам да върша каквото трябва, но не за да бъда забелязана, а защото си осигурявам повече време за задачите. Иначе времето не стига.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Натегачътнови [re: saksun]  
Автор Sarayah (лунно-сребърна )
Публикувано17.04.16 13:51



Саксън, в твоя случай - спешно наистина значи спешно. В моята работа с тази дума толкова се злоупотребява, че е загубила смисъла си. И е придобила друг - дразнещ.

Спешно е когато става дума за живот. Здраве. Природно бедствие.

И не, не е спешно, когато е каприз на сульо и пульо да си придава важност .

Не търпя да ми се важничи излишно. Така и така ще свърша каквото ми се възложи. Но не, няма да скоча на пружинка да го свърша на секундата, защото сульо и пульо тропа с краче нервно насреща ми.



Тема Re: Натегачътнови [re: Sarayah]  
Автор coffeemate ()
Публикувано17.04.16 13:52



от моя гледна точка, новобранецът няма как да отсява на начален етап, кое е плява, кое е важно и затова кара наред. отделно дето пък отлаганите задачи мнооого тежат, когато малки и неважни, ама като ти се появи и още изненадваща работа и става нанагорно.
третират я като магаре. вместо да оцените ентусиазмът и да покажете уважение и разбиране, вие я лашкате и и гледате сеира.

затова заслужавате една мързелива парашутистка, на която вие да вършите работата и да няма на кого да се оплачете ахам
но, винаги може да се окаже не просто обикновена натегачка, а да излезе едно коварно същество, което ще ви го върне тъпкано, затова внимателската. често добронамерените си патят повече от тези, които не са давали съвети за щадене. абе хора всякакви. моят съвет към теб е да го играеш наблюдател само и единствено.

А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: Натегачътнови [re: Amelia Pond]  
Автор Sarayah (лунно-сребърна )
Публикувано17.04.16 13:53



Грозно, не грозно...абе това не е ли малко нещо форум всеки да си каже каквото му е отвътре?

На мен ми се е насъбрало нещо напрежение, казвам си.



Тема Re: Натегачътнови [re: pugilist]  
Автор Sarayah (лунно-сребърна )
Публикувано17.04.16 13:54



Грешиш. И си злобничък.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.