Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:01 22.05.24 
Контакти
   >> Приятели
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Въобще не ме е страх от никакви терористинови  
Автор FlLERO99 (призрак фашизма)
Публикувано29.03.16 12:08



Трябва добре да знаете че въобще не се плаша от никакви терористи. За мен те са страхливци които нападат само в група с числено превъзходство докато мен са ме учили точно на обратното - да нападам противник много по-силен от мен и да отбранявам едва ли не до безсмислие. Дано не се налага но ако все пак се наложи и животът ще си жертвам за да спася хора от терористична атака. Моят живот е един живот, а чуждият живот е на много народ всеки един от който е много по-ценен за мен от моя живот.



Тема Re: Въобще не ме е страх от никакви терористинови [re: FlLERO99]  
Автор blood2 ()
Публикувано29.03.16 12:17



Да имаш семейство е по-страшно. А да работиш е най-страшно.

Редактирано от blood2 на 29.03.16 12:18.



Тема Re: Страх ме е!нови [re: FlLERO99]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано29.03.16 12:18



Страх ме е от ужаса, болката, паниката, от това че невинни хора се озовават в ситуация, за която нямат нито подготовката, нито контрола.
Страх ме е от смъртта.

Поклон, за това че си готов да защитиш други хора!



Тема Re: Страх ме е!нови [re: Ludo2]  
Автор FlLERO99 (призрак фашизма)
Публикувано29.03.16 12:22



Нормално е да те е страх но мен не ме е страх защото съм си имал работа с неща по-страшни от смъртта. Пак повтарям да не се налага но ако се наложи...ще действам без оръжие срещу тях.



Тема Re: Въобще не ме е страх от никакви терористинови [re: blood2]  
Автор FlLERO99 (призрак фашизма)
Публикувано29.03.16 12:23



За семейството си прав, но за работата все пак зависи от работата. Охрана или портиер няма по-сладка работа, но на строеж с турци както направих през лятото на 2011та въобще не беше леко. Но и това ако се наложи отново бих го направил!



Тема Re: Въобще не ме е страх от никакви терористинови [re: FlLERO99]  
Автор blood2 ()
Публикувано29.03.16 12:29



То това е най-страшното. Несправедливостта. Ако нямаш хубави гени по рождение, никой не те иска за работа, всеки ти се подиграва, и като искаш да свършиш нещо, все ти се заканва.

Та няма нещо по-страшно от работата. И терористите няма как да уплашат хората.



Тема Re: Страх ме е!нови [re: FlLERO99]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано29.03.16 12:34



Знаеш ли, прави ми впечатление, че хората забравиха да бъдат съпричастни, още по-малко да помогнат.
Ето една дребна случка: спрели сме на светофар, обаче там има и спирка на трамвай с много чакащи хора. Едно цигане, отваря вратата на предната кола и отмъква чантата на дамата, която шофира. Никой не реагира! Никой! От спирката как пък един мъж не тръгна да го настигне (цигането не тичаше). То е ясно, че и аз нищо не направих в тази ситуация.
И присъствието на полиция и жандармерия някак не ме успокоява, макар че вярвам,че те са обучени и знаят какво да правят в случай на опастност.

Дано не се налага, но е гордо да чуеш, че има и някой, който е готов да бъде силен!



Тема Re: Въобще не ме е страх от никакви терористинови [re: blood2]  
Автор FlLERO99 (призрак фашизма)
Публикувано29.03.16 12:38



Има по-страшно от работата - ГЛАДЪТ!



Това първо, второ относно терористите единственото нещо което би ме смутило са силните звукове от автоматите и взривовете иначе имай на предвид че аз не съм спал пълноценно повече от 4 години време и много много не разсъждавам дали ще могат да ме убият терористи или не. Всеки случай аз съм непредсказуемо ЗОМБИ и от мен особено в екстремални ситуации може буквално да се очаква всичко - може и незабелязано да се приближа към тях и да ги поваля, а може и да тичам право срещу автоматите им. Много много не разсъждавам ако ме уцелят и тъй нататък.





Тема Re: Страх ме е!нови [re: Ludo2]  
Автор FlLERO99 (призрак фашизма)
Публикувано29.03.16 12:45



По въпроса за тероризма конкретно най-вече за ислямският тероризъм няма начин да не съм съпричастен и със Западната цивилизация така както съм съпричастен и с Русия. Все пак Западът ми е дал много пари, много много скъпи лекарства и просто няма начин въпрос е на морален дълг.

Уверявам те че не става въпрос за сила от моя страна - става въпрос най-вече за подлост която смятам да употребя срещу терористи в действие ако ми паднат. На тяхната ислямска подлост аз бих противопоставил подлост и фанатизъм на квадрат.

Написах и на Блъд2 и същото го пиша и на теб - стана ли свидетел на терористично нападение в близък план имам само две възможности и два шанса да реагирам - или се опитам да се приближа незабелязано до тях и да ги неутрализирам, или директна атака срещу цевите на автоматите им. Ако имат късметът да не ме уцелят ще им направя ужасяващи неща които не трябва да пиша. А имай на предвид че мога да обърна всеки един предмет в оръжие(тренирал съм бойни изкуства години) и съм адски издръжлив на удари. В случая примерно ако това стане в градския транспорт веднага ще превърна безценният си лаптоп в чук или ключовете от къщата си в бокс.





Тема Re: Въобще не ме е страх от никакви терористинови [re: FlLERO99]  
Автор blood2 ()
Публикувано29.03.16 12:48



Няма. Ако имаш работа, няма да гладуваш. Хората не се страхуват, защото са създали работата. Тя е най-страшното нещо. Един заради гените по-рождение да работи и да го хвалят, а друг защото не получи таланти по рождение, да е лузър и да му се подиграват и да искат да умре.

Обществото ни зомбира и убива, като на едни позволява някои неща, а на други не заради гените по рождение. Да не могат да работят и да ги хвалят.

Та няма как да те е страх от терористите. По-страшно от работата няма.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.