Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:55 22.05.24 
Контакти
   >> Приятели
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Приятелствонови  
Автор blood2 ()
Публикувано22.03.16 17:32



Приятелство между различни хора няма. Трябва да си приличат, за да са приятели.



Тема Re: Приятелствонови [re: blood2]  
Автор FlLERO99 (призрак фашизма)
Публикувано22.03.16 22:51



И това е вярно което си написал. Освен това към него прибавям че хората които са приятели трябва да са от един социален слой тъй като приятелство между бедни и богати ми се струва просто невъзможно.



Тема Re: Приятелствонови [re: FlLERO99]  
Автор blood2 ()
Публикувано23.03.16 14:36



По-лесно е да не помагаш на приятелите си и затова искаш и те да са успешни.



Тема Re: Приятелствонови [re: blood2]  
Автор finntroll73 (Независим)
Публикувано24.03.16 00:36



Донякъде си прав.
В крайна сметка не социалния слой или стълбица толкова е важен,колкото да имаш сходни нагласи хобита,виждания за света и нещата с тези приятели.
Например виж ме мен...търся бисери в прахта..търся иглинв купа сено..
Образно казано.
При всяко ново запознанство..се надявам просто да не е бесен чалгаджия новия човек или новото семейство с което се запознавам.
Само с едно семейство..или мъжа сме на обша вълна,метъл музиката.
Много рядко се виждаме с тези хора,прекалено са заети..с три деца са.
И все тичат по задачи,плюс работата.
Всички останали..по-достъпнитр..са бесни чалгаджии.
Разбирам да е само музиката проблема,ами целия им мироглед,ценности и приоритети..са наобратно на това което аз и съпругата ми смятаме за ценно.
Утре тръгвам за парти на едни вили на един фиорд.
Незнам как ще е,но се очаква предимно чалгаджии и рападжии разни да са.
Аз лично не намирам разлика в пошлостта между еднотл или другото.
Имат общо нещо във визията-мускули,татуировки,къси поли,задници и цици,приказки за коли,кинти,ланци,злата..лукс..
Дойде ли тази част..си отплаваме в бунгалото я да гледаме някой филм на компа..я да си забия музика на ай пода.
Аз моята музика не я налагам.
Ама и чалги и плоски разговори придружени с въртене на задници няма да изтърпя задълго.
Така че..тази пошла музика създаде мозъчни инвалиди.
Които виждат от А до Б..



Тема Re: Приятелствонови [re: FlLERO99]  
Автор rokoko543 (ентусиаст)
Публикувано24.03.16 00:54



както казват тук - +1



Тема Re: Приятелствонови [re: FlLERO99]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано24.03.16 09:40



Богатството е състояние на съзнанието. Май преди около три години имах такава тема в Споделено. И е факт, че действително богатите хора са едни доста отворени личности.



Тема Re: Приятелствонови [re: FlLERO99]  
Автор Sheilla (искам лято!)
Публикувано24.03.16 10:14



Файле...приятелството едва ли може да се влияе от социална принадлежност. Говоря за истинското приятелство. Не деля хората, кой на каква стълбичка е в социалнто общество, а на хора които имат "сърце" и нямат такова....
Към богатите съм многооо предпазлива...защото те по принцип нямат приятели...има хора които им се мазнят и кланят и в повечето пъти не знаят какво значи думата приятел...закостенели са в парите си... : ))) Там фалша и лецемерието са огромни. : )
Ноооо има и различни де...но са рядкост....



Тема Re: Приятелствонови [re: Sheilla]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано24.03.16 10:45



Като беден човек разсъждаваш, Шоколада.
Приятелството се влияе от социалните различия - като под социални различия не се има предвид кой къде е в обществената йерархия. Отношението към парите също е част от социалното различие. То е въпрос на възпитание и възприятие.
И ще се изненадаш колко много приятели имат наистива богатите хора. Просто, защото техните пари са само проявление на любовта и грижата, която отдават на хората.
Сега - има и една порода хора, които гледат на хората като на портфейли. Тези хора не са богати въпреки че размера на банковите им сметки може и да е внушителен.



Тема Re: Приятелствонови [re: Sheilla]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано24.03.16 11:07



Казано си е: всяка жаба да си знае гьола

.

Не си права за богатите (успелите), ама хич даже. Малко, теоретично се изрази



Тема Re: Приятелствонови [re: Vitalite]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано24.03.16 11:18



Просто, защото техните пари са само проявление на любовта и грижата, която отдават на хората. - да, точно.
Времето, когато можех да седна на едно шише вода с две сламки, беше, когато бях на 15.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.