Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:58 17.06.24 
Контакти
   >> Приятели
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Арабските приятелинови  
Автор pugilist (Деспот)
Публикувано22.03.16 11:30



Ще ни оправят съвсем приятелски.



Тема Re: Арабските приятелинови [re: pugilist]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано22.03.16 12:45



Няма време за празни приказки.



Тема Re: Арабските приятелинови [re: pugilist]  
Автор FlLERO99 (призрак фашизма)
Публикувано22.03.16 22:57



Лично аз съм недоволен от работата на терористите защото досега няма убит нито един европейски политик и те се занимават само с убийства на обикновена западняшка измет. Друга работа ще бъде да убият Меркел или Ромпой или някое друго видно европейско превъзходителство. Тогава определено ще остана доволен защото те си позволиха да заплашват Русия.



Тема Re: Арабските приятели [re: FlLERO99]  
Автор pugilist (Деспот)
Публикувано23.03.16 15:51



Не ме интересуват нито терористите, нито техните сестри, майки и т.н. Още по-малко ме интересува вътрешния мир на Шмайзер или там подобен политически индивид. Интересува ме ситуацията. Още повече ме интересува, когато засвистят куршумите тук, кой ще се изправи? Дали ББ и посестримата му ЦвЦв ще запалят маратонките и как аджеба всичката наслоена злоба и разделение в обществото ни, ще избликне като всенародна мъдрост.

Интересни времена, пич. Ще си напукам пуканките.





Тема Re: Арабските приятелинови [re: pugilist]  
Автор FlLERO99 (призрак фашизма)
Публикувано23.03.16 16:39



Мен нищо в България отдавна не ме интересува откакто европейците провалиха образованието ми и не ме и засяга.



Тема Re: Арабските приятелинови [re: FlLERO99]  
Автор pugilist (Деспот)
Публикувано23.03.16 17:53



Ето това е част от разделението.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.