Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:00 05.05.24 
Контакти
   >> Приятели
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Що е "морал"?  
Автор 1ombre (член)
Публикувано20.03.16 21:05



Явно е, че всеки има своя собствена представа за понятието "морал"...
Вие какво понятие имате?
Има ли нещо като "общоприет морал" което да важи за всички?





Ако нямаш нещо умно да кажеш в една тема - не влизай, за да я оспамваш!

Тема Re: путлеризмът е мораленнови [re: 1ombre]  
Автор FlLERO99 (призрак фашизма)
Публикувано20.03.16 23:01



Има общоприет морал който весь советский народ трябва да спазва.Това е моралът на партията "Единая Россия", волята на фюрера Путлер и интересите на съветското и постсъветското общество на основата на философията на Хегел. Тоест синтезирах ти моето разбиране за моралът на съвременния руски фашизъм озаглавен и наречен от западните превъзходителства ПУТЛЕРИЗЪМ.



Тема Re: Що е "морал"?нови [re: 1ombre]  
Автор finntroll73 (Независим)
Публикувано21.03.16 02:14



Що е морал ли?
По-добре попитай..що е възпитание и първите 7 години.
Понеже без тях ,няма как да очакваш от някой каквото и да било.
При мен тия дни..има друг въпрос..наболял въпрос.
Що е мишкар?
И що за човек е тъпа проста шунда..която ходи , порти и изхлопва всичко на хората за които е била предупредена да се пази от тях?
Що за рядко тъпо животно е?
Е...който досега не съумя да забележи човека в мен..вече сериозно ще забележи животното у мен.
И на никой нито дума..да му давам храна за клюки.
Явно с бг двуличниците тук..новата емиграция..човек трябва да е ням като риба.
И най-вече с чофлите..от женски род.
Морал ли е според теб..да говорят срещу някоя или две..три други жени..и длед всичкото плюне срещу тях..да ходят да им се мазнят после..и да ги канят все едно нищо не е било?
Нищо чудно тая където ми заби нож е гърба да има наглостта да дойде да ми се прави на хубава..нищо чудно?'


Но ..само това чакам аз..да дойде..
И ще си получи каквото надроби.
Тя така или иначе ще си го получи..споко..
Не от мен.
А от оня отгоре.



Тема Re: Що е "морал"?нови [re: 1ombre]  
Автор blood2 ()
Публикувано21.03.16 11:53



Няма морал. Има инстинкт за оцеляване.



Тема Re: Що е "морал"?нови [re: finntroll73]  
Автор blood2 ()
Публикувано21.03.16 12:29



Има норми на поведение. Морал, няма.



Тема Re: Що е "морал"?нови [re: finntroll73]  
Автор Sheilla (искам лято!)
Публикувано21.03.16 13:48



А сега въпросче....защо не заставаш зад думите си? ти казал ли си всички тези неща за вегетарианците? Казал си ги! А къде е твоя морал тогава? С какво право се бъркаш в нови взаимоотношения...тааа чак пък после се възмущаваш..и плачкаш! Ти морал имаш ли? Първо плюваш и отказваш работници от бившите си шефове, после злословиш по други хора...къде е източника на мизерията?
Ако дойдеш при мен...и започнеш да плюваш по човек, който не познавам...такъв ще ти забия..че свят ще ти се извие..
Та....хайде сега моралния..отиди в ъгъла и виж цялата картина...от къде идва мизерията...и кой в случая е без морал.
Били сте приятели с вегетарианците...скарали сте се...ообааче ти не мирясваш...искаш да нараниш...да оскърбиш...да риташ..да удряш..ама това го правиш на себе си...а и хората те виждат що за акъл имаш...защото почти сигурно е..че след като това го правиш с едни...утре те ще са следващите...приятелю!
Абе човек...ти сериозно ли не можеш да видиш, че цялата мизерия в живота ти идва от самият теб...гърчиш се...и пак продължаваш...и що? Мазохист?



Тема Re: путлеризмът е мораленнови [re: FlLERO99]  
Автор 1ombre (член)
Публикувано21.03.16 17:57



"Има общоприет морал който весь советский народ трябва да спазва."....

Едно МАЛКО уточнение:

Това тук е един БЪЛГАРСКИ КЛУБ - ЗА БЪЛГАРИ.
Ако много ти е скъпа Русия вдигай си парцалите и се изнеси там - при Путкин!




Ако нямаш нещо умно да кажеш в една тема - не влизай, за да я оспамваш!

Тема Re: путлеризмът е мораленнови [re: 1ombre]  
Автор FlLERO99 (призрак фашизма)
Публикувано21.03.16 18:06



Не си познал защото ние ще се върнем тук с танкове а вие русофобите ще отидете да работите там в Русия.



Тема Re: путлеризмът е мораленнови [re: FlLERO99]  
Автор 1ombre (член)
Публикувано23.03.16 13:14



"Не си познал защото ние ще се върнем тук с танкове а вие русофобите ще отидете да работите там в Русия."

Такова понятие "ние" не съществува освен в болните мозъци на разни нищожества като тебе, които се идентифицират с маса народ и армии.
Обирай си парцалите и напускай Б-я. Бягай при мужиците да живуркаш. Ама те ще те отрепят още веднага с този ти акъл.




Ако нямаш нещо умно да кажеш в една тема - не влизай, за да я оспамваш!

Тема Re: путлеризмът е мораленнови [re: 1ombre]  
Автор FlLERO99 (призрак фашизма)
Публикувано23.03.16 13:33



Мери си приказките, ти си господин никой и в България и в Норвегия и си мери приказките.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.