Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:07 16.06.24 
Контакти
   >> Приятели
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Спите ли бе моркови заспали?нови  
Автор pugilist (Деспот)
Публикувано18.03.16 02:04



Спете

. Така ще си проспите живота - със спане. Мога да ви кажа, че тазгодишният концерт на Удо беше по-слаб от предишния, хората присъствали на него - по-стари от преди, но пък е гот да видиш старци на по 80 да куфеят. Вие спете, рожкови заспали! А какво значи рожков? Някой знае ли? Ето, сега съм в добро настроение, и ще ви обръщам внимание, ама вие ще го проспите.

Лека ви нощ.

А Файло, видях ти темата, дето я изтри. Даже ти писах нещо интересно и те питах нещо, ама и аз се изтрих.

Редактирано от pugilist на 18.03.16 02:34.



Тема Re: Спите ли бе моркови заспали?нови [re: pugilist]  
Автор FlLERO99 (MIB)
Публикувано18.03.16 19:16



Удо Дишнайдер вокалът на Аксепт е най-любимият ми немски вокалист. Прослушах Аксепт още когато бях на 14 години през 1992ра година. А за спането легнах си много късно към 3.00 часа и цял ден спах но не се наспах, тази последната ми тема в НЛО за лазерното и корпускулярното оръжие срещу НЛО много ме натовари и изтощи написването й макар че тя е на концептуалната основа на друга стара моя тема от пролетта на 2004та година и представлява нейна осъвременена преработка.

ето я темата -



Намирам че такъв тежък научен постинг пълен с физични формули и видео на секретни проекти не му е мястото другаде освен в клуб НЛО. Примерно един вид такава тема няма какво да прави тук.



Тема Re: смяхнови [re: pugilist]  
Автор FlLERO99 (ПУТЛЕРИСТ )
Публикувано18.03.16 20:11



По другите портали като например в Гювеча модераторите ме обвиняват че не аз съм написал тази тема и съм я копирал отнякъде и искат да я махат - ДА Я МАХАТ, ВСИЧКО Е В ГЛАВАТА МИ!А научните форуми в които я пускам никой физик или научен работник не иска да отговаря защото толкова са й компетентни. И това въобще не ме учудва че са некомпетентни предвид на фактът че единственото изобретение на българските учени в България това е чушкопекът. Докато българските учени в БАН претендиращи за високи научни постижения и за големи заплати са се занимавали с печене на чушки то аз се занимавам с изследвания на Космоса практически и теоретично с книги, статии и интернет през последните над 28 години време.



Тема Re: смяхнови [re: FlLERO99]  
Автор pugilist (Деспот)
Публикувано18.03.16 23:48



Ти там добре го беше написал - всичко опира до източника на енергия. Било то ядрен реактор или ядрен взрив. За сега нямаме технология да умалим размерите на първия.



Тема Re: смях [re: pugilist]  
Автор FlLERO99 (ПУТЛЕРИСТ )
Публикувано19.03.16 01:03



В Русия имат съвършено нов източник на енергия. Знам го от клуб НЛО на дира. Имаше едно старо мнение някъде от 2003та година на свидетел който е видял съоръжението отблизо как работи. Все още не мога да му намеря постингът и да го покажа...ровя, ровя, ровя но не става.



Тема Re: смяхнови [re: FlLERO99]  
Автор pugilist (Деспот)
Публикувано19.03.16 01:08



Може да са го изтрили, защото е секретно?



Тема Re: смяхнови [re: FlLERO99]  
Автор pugilist (Деспот)
Публикувано19.03.16 01:12





Виж току що какво намерих



Тема Re: смяхнови [re: pugilist]  
Автор FlLERO99 (ПУТЛЕРИСТ )
Публикувано19.03.16 01:54



Да са го изтрили едва ли, беше отговор на тема написана на шльокавица от нерегистриран потребител който я има 3 мнения общо в клуб НЛО я няма.



Тема Re: смяхнови [re: pugilist]  
Автор FlLERO99 (ПУТЛЕРИСТ )
Публикувано19.03.16 01:57



Първото чинията е типичен магнитен гравителид строен на Земята вероятно в Америка, а второто е някаква холограма с която екипажът е решил да се ебава с шофьорът.

Редактирано от FlLERO99 на 19.03.16 01:59.



Тема Re: Спите ли бе моркови заспали?нови [re: pugilist]  
Автор Baldrian ()
Публикувано19.03.16 08:28



Гледахме и слушахме Манон Леско.

Духовното блондинство удължава физическото брюнетство!
Ruja Karamfilova



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.