Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:22 10.06.24 
Контакти
   >> Приятели
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Приятелкинови  
Автор expat ()
Публикувано27.02.16 19:52



Защо все повече жени спят с мъжа на най-добрата си приятелка?



Тема Re: Приятелкинови [re: expat]  
Автор coffeemate ()
Публикувано27.02.16 20:37



нали вече се уточни неколкократно, че женските приятелства са под въпрос. аз обаче съм видяла с очите си колко точно са верни мъжете на моите приятелки. и понеже съм приятелка, на представата ми за мойта приятелка, на идеалът един вид, не съм обелила дума за това пред приятелката ми. нямам нито един случай досега, оттук насетне може да е другояче, все пак, остарява се, но- абсолютно на всички мои приятелки и полуприятелки мъжете им са ми давали да разбера, че нямат нищо против ...нали... тези жени са им верни, деца си имат като семейство, чистят, готвят, ходят на работа и какво получават насреща- един търтей с желание да им сложи рога с тяхната дружка.
та така
жените приятелства не могат да създават, но при мъжете за вярност и дума не може да става. но то вярност не е точно да се каже в този случай. по-скоро за предателство направо да си говорим. свършиха се жените, че в приятелките на жената да се огледаме. същото важи и за жените, дето слагат рога на най-добрите приятели на мъжете си. грозна работа

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: Приятелкинови [re: expat]  
Автор FlLERO99 (оперативний )
Публикувано27.02.16 23:13



Защото се мислят за нещо повече от най-добрата си приятелка, примери безбройни...



Тема Re: Приятелкинови [re: expat]  
Автор ShokoLaDA (искам лято!)
Публикувано27.02.16 23:17



Щото такава ти е средата...аз една не познавам която да е спала с мъжа на някоя приятелка...ама може би защото "плавам" в по-чисти води...



Тема Re: Приятелкинови [re: ShokoLaDA]  
Автор FlLERO99 (оперативний )
Публикувано27.02.16 23:19



Това което Експакт е написал си е в известна степен закон в България.



Тема Re: Приятелкинови [re: FlLERO99]  
Автор ShokoLaDA (искам лято!)
Публикувано27.02.16 23:26



ако е така...значи аз не живея в България.
Всичките ми приятелки си имат семейства...събираме се заедно...шегуваме се..танцуваме..но до там.
един единствен път с една приятелка харесахме един и същи мъж...и аз се отдръпнах...няма по-тъпо от това две жени да се карат заради един мъж..поне за мен.. : )))..а пък и след като мъжа го е позволил значи не струва!... : )))
Та Файле...зависи...



Тема Re: Приятелкинови [re: expat]  
Автор Baldrian ()
Публикувано28.02.16 13:51



Ееее....Свършиха се мъжете, та ще стигаме до тези на приятелките ни...
В интерес на истината с приятелките ми имаме различен вкус. Не се е случвало да си съперничим за мъж. Виж, в колегиална среда съм имала подобна случка..., но не са били драми.
Имала съм наблюдения и как нагонът се оказва по- силен от мъжко приятелство...

"Никога не казвай никога" и "Всичко е за хората.", но дано да нямам подобни изпитания и занапред.

Духовното блондинство удължава физическото брюнетство!
Ruja Karamfilova


Тема Re: Приятелкинови [re: Baldrian]  
Автор FlLERO99 (оперативний )
Публикувано28.02.16 14:44



Да, права си че нагонът е по-силен от мъжкото приятелство но тази сентенция никога не е важела лично за мен. Обратното моите приятели са искали или са преспивали с мои потенциални приятелки които съм си ги прицелил. Иначе в квартала още помня един такъв случай как един Ачо изчука на Витоша в колата си обекта на любовта на един свой много добър приятел и последния после рева и пи алкохол цял ден и не можеше да повярва какво се е случило. Тази история стана през 1999та година, от тогава досега тези някога неразделни приятели никога не ги видях повече заедно.



Тема Re: Приятелкинови [re: FlLERO99]  
Автор Baldrian ()
Публикувано28.02.16 14:52



синдромът на "Забраненият плод".
човешкото конкурентно начало, което понякога се оказва по- силно от всякакъв морал
силен нарцисизъм...
Дори понякога е възможна и любов...

Но ситуацията е класическа.



Духовното блондинство удължава физическото брюнетство!
Ruja Karamfilova


Тема Re: Приятелкинови [re: Baldrian]  
Автор FlLERO99 (оперативний )
Публикувано28.02.16 14:55



За мен лично моралът е най-важното качество на всеки индивид но между този морал който имам аз и този който е приет в обществото разликата е голяма.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.