Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:00 26.06.24 
Контакти
   >> Приятели
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Приятелки  
Автор expat ()
Публикувано27.02.16 19:52



Защо все повече жени спят с мъжа на най-добрата си приятелка?



Тема Re: Приятелкинови [re: expat]  
Автор coffeemate ()
Публикувано27.02.16 20:37



нали вече се уточни неколкократно, че женските приятелства са под въпрос. аз обаче съм видяла с очите си колко точно са верни мъжете на моите приятелки. и понеже съм приятелка, на представата ми за мойта приятелка, на идеалът един вид, не съм обелила дума за това пред приятелката ми. нямам нито един случай досега, оттук насетне може да е другояче, все пак, остарява се, но- абсолютно на всички мои приятелки и полуприятелки мъжете им са ми давали да разбера, че нямат нищо против ...нали... тези жени са им верни, деца си имат като семейство, чистят, готвят, ходят на работа и какво получават насреща- един търтей с желание да им сложи рога с тяхната дружка.
та така
жените приятелства не могат да създават, но при мъжете за вярност и дума не може да става. но то вярност не е точно да се каже в този случай. по-скоро за предателство направо да си говорим. свършиха се жените, че в приятелките на жената да се огледаме. същото важи и за жените, дето слагат рога на най-добрите приятели на мъжете си. грозна работа

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: Приятелкинови [re: expat]  
Автор FlLERO99 (оперативний )
Публикувано27.02.16 23:13



Защото се мислят за нещо повече от най-добрата си приятелка, примери безбройни...



Тема Re: Приятелкинови [re: expat]  
Автор ShokoLaDA (искам лято!)
Публикувано27.02.16 23:17



Щото такава ти е средата...аз една не познавам която да е спала с мъжа на някоя приятелка...ама може би защото "плавам" в по-чисти води...



Тема Re: Приятелкинови [re: ShokoLaDA]  
Автор FlLERO99 (оперативний )
Публикувано27.02.16 23:19



Това което Експакт е написал си е в известна степен закон в България.



Тема Re: Приятелкинови [re: FlLERO99]  
Автор ShokoLaDA (искам лято!)
Публикувано27.02.16 23:26



ако е така...значи аз не живея в България.
Всичките ми приятелки си имат семейства...събираме се заедно...шегуваме се..танцуваме..но до там.
един единствен път с една приятелка харесахме един и същи мъж...и аз се отдръпнах...няма по-тъпо от това две жени да се карат заради един мъж..поне за мен.. : )))..а пък и след като мъжа го е позволил значи не струва!... : )))
Та Файле...зависи...



Тема Re: Приятелкинови [re: expat]  
Автор Baldrian ()
Публикувано28.02.16 13:51



Ееее....Свършиха се мъжете, та ще стигаме до тези на приятелките ни...
В интерес на истината с приятелките ми имаме различен вкус. Не се е случвало да си съперничим за мъж. Виж, в колегиална среда съм имала подобна случка..., но не са били драми.
Имала съм наблюдения и как нагонът се оказва по- силен от мъжко приятелство...

"Никога не казвай никога" и "Всичко е за хората.", но дано да нямам подобни изпитания и занапред.

Духовното блондинство удължава физическото брюнетство!
Ruja Karamfilova


Тема Re: Приятелкинови [re: Baldrian]  
Автор FlLERO99 (оперативний )
Публикувано28.02.16 14:44



Да, права си че нагонът е по-силен от мъжкото приятелство но тази сентенция никога не е важела лично за мен. Обратното моите приятели са искали или са преспивали с мои потенциални приятелки които съм си ги прицелил. Иначе в квартала още помня един такъв случай как един Ачо изчука на Витоша в колата си обекта на любовта на един свой много добър приятел и последния после рева и пи алкохол цял ден и не можеше да повярва какво се е случило. Тази история стана през 1999та година, от тогава досега тези някога неразделни приятели никога не ги видях повече заедно.



Тема Re: Приятелкинови [re: FlLERO99]  
Автор Baldrian ()
Публикувано28.02.16 14:52



синдромът на "Забраненият плод".
човешкото конкурентно начало, което понякога се оказва по- силно от всякакъв морал
силен нарцисизъм...
Дори понякога е възможна и любов...

Но ситуацията е класическа.



Духовното блондинство удължава физическото брюнетство!
Ruja Karamfilova


Тема Re: Приятелкинови [re: Baldrian]  
Автор FlLERO99 (оперативний )
Публикувано28.02.16 14:55



За мен лично моралът е най-важното качество на всеки индивид но между този морал който имам аз и този който е приет в обществото разликата е голяма.



Тема Re: Приятелкинови [re: FlLERO99]  
Автор Baldrian ()
Публикувано28.02.16 15:03



принципно и за мен но знаеш ли...всеки път, когато съм си казвала, че нещо на мен не може да ми се случи, съдбата ми е изпращала изпитание...няколко пъти е ставало и съм се справяла успешно или не...
затова просто се надявам, да не ми се налага да доказвам принципите си в някои посоки.
досега в тази съм 100% изрядна. надявам се да е така винаги, но Never say never.

Духовното блондинство удължава физическото брюнетство!
Ruja Karamfilova


Тема Re: Приятелкинови [re: expat]  
Автор Sarayah (лунно-сребърна )
Публикувано28.02.16 19:09



Поради същата причина поради която ако видят, че приятелката им има нова дрешка- си купуват същата.

За да пробват дали на тях самите не им седи /влиза/ по-добре





Тема Re: Приятелкинови [re: Baldrian]  
Автор FlLERO99 (MIB )
Публикувано28.02.16 19:53



Знаеш ли че сериозно мислих точно по този въпрос за съдбата и за думата никога и то мислих съвсем наскоро. Например отдавна забелязах че когато напиша многократно напиша някакъв план за действие за нещо в дневникът си то на практика се получава точно обратното. Дали от болестта ми или от нещо друго или от двете някаква невидима сила ме подритва и ме прави шут в нейните крака. Затова вече гледам да живея по-леко и да гледам на нещата по-грубо но и това се оказва трудност и то голяма трудност.



Тема Re: Приятелкинови [re: coffeemate]  
Автор pyrvata (sladunka)
Публикувано28.02.16 20:18



...Кофи, подкрепям те тук... аз понеже момувах достатъчно дълго, тъй че съвсем не беше проблем да се нагледам на ухажваници и предложения и драстични промени в поведението на мъжете на моите т.н. приятелки... понякога чак унизителни...не съм им казвала дори и когато моите приятелки възмутени прекратяваха контактите си с мен... оставях ги сами да се разберат с "неверниците" ... доста ме бяха изплашили... е, после, когато и на мен ми се случи да се запозная с "предателството" вече бях наясно уж, но пак не можах да го приема... разведох се... и ...още живеем заедно, но вече никой не може да ме предаде, защото нямам очаквания и не инвестирам емоционално...
...така, че жените си пазят териториите и затова не са приятелки... мъжете следват разнообразието заложено в природата им...и..... създават хаос и нарушават добре очертаните от жените граници... странното е, че винаги има една жена, която да им се върже на акъла и да реши, че е специална и единствена...

много кофти става после, като разбере, че е като всички останали...



Тема Re: Приятелкинови [re: pyrvata]  
Автор ShokoLaDA (искам лято!)
Публикувано28.02.16 20:59



така, че жените си пазят териториите
Ъ?
Това ми звучи направо като лудост, ако вярно има такива жени!... Коя територия, наистина ли смятат, че имат собственост?
И за приятелството не съм съгласна..имам си перфектни приятелки, където никога въпросът за мъж или мъже не е стоял между нас, няма и да стои...

пп..съпругът ми винаги е имал неограничена свободаи и винаги ще има...не смятам че мога и най-вече искам да пазя нещо, което не е мое. Красотата е в споделянето, ако го няма...защо ми е този мъж...да го дебна и да го следя?...или пък да пазя територия? да бе!...: ))) Все пак не отнемам мъжки функциии... ;) това с територията и пазенето си е тяхна работа... : )))



Тема Re: Приятелкинови [re: expat]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано28.02.16 21:36



А може да е с нейно знание и одобрение.


Спомням си как с най-близката ми приятелка като деца имахме фантазия, че имаме общ мъж. Тя беше в ролята на законната половинка, а аз на порочната любовница. :))))) Страхотна комедия разигравахме. А въображаемият ни мъж бе доволно задоволен. :))))))))))



Тема Re: Приятелкинови [re: ShokoLaDA]  
Автор coffeemate ()
Публикувано28.02.16 21:40



шоко, ти сега оспорваш чужд житейски опит. недей, щото ще сгрешиш. това, че ти си кон с капаци

, не значи, че други не виждат процесите по-ясно от теб, та нека си имаме уважението

истина е- доста приятелки съм загубила покрай на половинките им натрапчивото присъствие. има жени, дето се усещат, а не са загубени. т.е. те са загубени, щото си мислят, че като прекратят отношения с някоя жена, оня хубусник ще се поправи. трънки. просто прекратяват отношения с неправилния човек. тва е. и сметай, това при моето скромно женско присъствие. кво остава да съм красавица. чак ми е жал за красивите жени. честно. но като цяло- просто си се виждаме на неутрален терен, често по работа най-вече, като повод, и не се налага да търпим чужди елементи в женското приятелство.
сега ще изляза мъжемразка. мне, много ги обичам мъжете даже.

А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: Приятелкинови [re: pyrvata]  
Автор coffeemate ()
Публикувано28.02.16 21:42



то и аз се бракувах на преклонна възраст, ама то не се оправи положението и след първото, та второто, та и третото. както вече съм казвала- където има повече тестостерон- няма акъл. няма кой да ме обори вече 41 и нещо години...

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: Приятелкинови [re: coffeemate]  
Автор ShokoLaDA (искам лято!)
Публикувано28.02.16 22:06



Уффффф...къде видя оспорване...
Яко си ме изкривила...а не ми се обяснява... сори!
Просто човешките взаимоотношения са многооо прости и красиви, особено ако са споделени...примесите развалят всичко.
Мен мъж на приятелка не ме е свалял....не би посмял!
Не съм имала и проблеми с моя мъж..на тема изневяра...защото никога не съм го следила...негов е избора, какво ще прави....
Не съм ревнива, защото явно съм надживяла това чувство....животът е толкова кратък, за да го съсипваме с негативни емоции...че просто губи смисъла, ако потънем в тях.
Умея да си насочвам мисълта...да не влиза в драми...и ми е лесно. : )



Тема Re: Приятелкинови [re: ShokoLaDA]  
Автор coffeemate ()
Публикувано28.02.16 22:18



абе карай. минали работи

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: Приятелкинови [re: coffeemate]  
Автор ShokoLaDA (искам лято!)
Публикувано28.02.16 22:38



: )
Идея нямам за какво говориш, явно визираш нещо конкретно в миналото си...не знам.
Мииии по принцип съм на принципа....обичаш ли някой, дай му пълна свобода, ако и той те обича, остава или се връща при теб! Другото си е жива мъка... : ))))
Кафе....животът е прекрасен...стига да няма драми и фиксации..нооо това е мое мнение де... : )
Я сега пусни някоя песен.. : ))



Тема Re: Приятелкинови [re: ShokoLaDA]  
Автор pyrvata (sladunka)
Публикувано28.02.16 22:46



... Заложено им е в природата, докато мъжът ходи на лов за животни, за да ги храни, тя седи и пази семейството и територията, на която е от посегателства... това са стари постулати още от първобитно-общинния строй... в еволюционен аспект не са минали много години от тогава





Тема Re: Приятелкинови [re: ShokoLaDA]  
Автор pyrvata (sladunka)
Публикувано28.02.16 22:54



... Що ли ми звучиш малко нереалистично? И какво искаш да кажеш сега, да се радваме, когато има изневяра или да се правим, че не разбираме за какво става дума

то, разбира се всеки разбира различни неща под изневяра, но все пак, ние говорим за съзнателен акт на нарушаване на интимността, границите и ценностите на брака... или в браковете няма такива неща? не се заяждам, просто питам...



Тема Re: Приятелкинови [re: pyrvata]  
Автор ShokoLaDA (искам лято!)
Публикувано28.02.16 22:56



Замисли ме!
Ама пак не ми се връзва...защото това е било просто строй..
Жена не може да пази територия, няма я физическата сила за това. А "махленските" свади са много грозна картинка.
Има някакво тотално изкривяване на природата в наши дни...а това няма да донесе щастие на никой. Виждам го, усещам го..нооо съм безсилна да го променя.
Нооо...както и да е...всеки с изборите си. : )
Благодаря, че не прие написаното от мен лично...а просто като мнение.





Тема Re: Приятелкинови [re: ShokoLaDA]  
Автор coffeemate ()
Публикувано28.02.16 22:59



ах, въобще аз едно си мисля, ти друго. аз драма с ревност от моя страна нямам. напротив! предвид обилните си житейски наблюдения винаги давам широка, зелена улица на любимия да прави това, което му се иска. смея да кажа- каквото и да е ставало, аз не съм разбрала, което при моите добре развити сетива, означава само едно- поне по този пункт сме си имали уважението.

иначе, понеже ти явно не познаваш необятната тъпота на мъжете- давам ти веднага пример. някъде на 30 години бях и тогава още гаджета с бившия. той с много приятели, някои от тях женени. та, с една от жените станахме дружки. много се разбирахме, имах и доверие като за човек. по едно време тя ми казва- айде да ти стана кръстница. аз, незапозната с материята, веднага се съгласих. въобще не помислих- ама тя дали е подходяща, дали това, дали онова. веднага. след два месеца вече бях християнчееее. дотук добре. нещата си продължиха по старому. в един прекрасен ден, летен, обаче тя ми казва следното- с весо вчера се скарахме и той ми казва- а виж...какво прави и още неща, които не се сещам вече, но от тези думи аз разбирам, че тоз нейният я тормози, като я срявнява с мен. целенасочен тормоз с цел, пардон поне две цели. той понеже смотан- въобще не съм го и разбрала, че има някакво мнение по моята персона. но, в семейството тръгнал да мачка жена си. плужек. чух аз това и продължихме да се разхождаме в парка. накрая и рекох- жено, ти защо позволяваш да бъда обсъждана в твоето семейство?! от какъв зор му споделяш за нещата, за които ние двете си говорим. тя взе нещо да увърта. познай колко време ни трябваше въобще да прекратим отношения. на мен ми отне точно пет реплики при подходящ повод. аз такива отношения не търпя. и тук даже не става и дума за намеци и сваляния от страна на плужека. просто ти давам пример как точно се случват нещата в един друг свят, не в твоя, в друг



А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: Приятелкинови [re: pyrvata]  
Автор ShokoLaDA (искам лято!)
Публикувано28.02.16 23:01



явно те надцених... : )))
Миии....твое право е как да приемеш мнението ми...аз споделих!

Брака няма ценности...това е договор между двама. Ако това не го разбереш, винаги ще си неудовлетворена. Този договор може да е скрепен и с любов...но е договор! Никой не ти принадлежи, еле пък чрез договор!...
Спирам...на различни полюси сме... и няма как да имаме допирна точка. : )



Тема Re: Приятелкинови [re: coffeemate]  
Автор ShokoLaDA (искам лято!)
Публикувано28.02.16 23:10



Миии разбира се че не познавам мъжете.... : )))) хич не ми и трябва...избирам си с кой да общувам...и то внимателно ужким...ааа другите на пързалката... : ))) Ееее наскоро видях пропуск...бивш колега от 100 години...приятелче, а той се оказа най-обикновен използвач...иииии у левооо!... : ))
Кафе..съзнаваш ли че си мътиш съзнанието с всички тези неща и обобщаваш много несправедливо! Един, не са всички...;)
Знаеш ли, човек вижда това, което иска да види...: )
Не позволявай миналото, да ти скапе настоящето и бъдещето...просто съвет!





Тема Re: Приятелкинови [re: expat]  
Автор pugilist (Деспот)
Публикувано28.02.16 23:34



От приятелски чувства и към двамата.





Тема Re: Приятелкинови [re: ShokoLaDA]  
Автор coffeemate ()
Публикувано28.02.16 23:46



аааа ама няма да ти разказвам с примери житието-битието си! един ти стига. баш знаков- не е коя да е, а кръстницата ми.
това първо, а второто е, че този ми опит на нищо не ми пречи реално. напротив- само ми помага

дълбоката ми мисъл е, че преди да се огледаме в женското приятелство- нека да погледнем и задкулистно кой духа платната на лодката. че жените сме тъпи- аз поне нямам съмнения

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: Приятелкинови [re: ShokoLaDA]  
Автор pyrvata (sladunka)
Публикувано28.02.16 23:55



...хехе, Шоко, не си... просто повтаряш едно и също: никой не е ничия собственост... бракът е договор... договор между двама, в който влизат нарушаване на границите и предаване на доверието? странни договори... дали сме на различни полюси незнам, никога не сме говорили задълбочено по някаква тема, за да знам кой къде се намира... просто ми се струва, че отричаш необосновано наличието на реакция при т.нар. изневяра... не е задължително да е драма, но е странно, ако някой се радва,когато му изневяряват или не реагира по никакъв начин... когато сключваш брак си обещаваш да си с някого в добро или зло в болест и здраве, тоест да не го изоставяш и предаваш... и думата" заедно"е ключовата... когато се появи трети е знак за някаква промяна все пак...



Тема Re: Приятелкинови [re: coffeemate]  
Автор ShokoLaDA (искам лято!)
Публикувано29.02.16 00:22



Ееее то не е и нужно....просто си лафим!... : ))
Миии...знам ли...ама не смятам, че жените сме тъпи... : )))))
Имам си три четири приятелки...с които се чувствам чудесно...и не смятам, че мъж може да развали приятелството ни...
Просто с всеки си имам лични взаимоотношения и място там за трети човек няма...а може би пък съм някаква щастливка...не знам!
Лекичка, Кафе!... : ))



Тема Re: Приятелкинови [re: ShokoLaDA]  
Автор coffeemate ()
Публикувано29.02.16 00:27



глей сега аз на тези се кефя.




А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: Приятелкинови [re: pyrvata]  
Автор ShokoLaDA (искам лято!)
Публикувано29.02.16 00:29



когато сключваш брак си обещаваш да си с някого в добро или зло в болест и здраве, тоест да не го изоставяш и предаваш... и думата" заедно"е ключовата...
Е, точно тук е огромната манипулация на обществото и религиите... : )
Човек се ражда сам и умира сам, това да ти говори нещо? И какво...един подпис..един развод и вече си свободен...т.е. няма заедно, няма болест, няма зло?... : )))) Наистина ли е толкова лесно?...


Не ми се говори повече на тази тема...казах повече от колкото трябва...
Лекичка и на теб...в крайна сметка за това живота е толкова интересен...разни хора, разни идеали!... : )))



Тема Re: Приятелкинови [re: coffeemate]  
Автор ShokoLaDA (искам лято!)
Публикувано29.02.16 00:38



Ехааа... : ))))
Чакай да потърся.. една....
ето я...





лягам....щотооо сутрин не мога да отлепя и вече ме е срам да закъснявам толкова много...



Тема Re: Приятелкинови [re: ShokoLaDA]  
Автор coffeemate ()
Публикувано29.02.16 00:44



и аз лягам. че утре ... опааа шокото..ти верно не наблюдаваш клиповете. майли я харесвам, но тоя клип е ужасен



А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: Приятелкинови [re: coffeemate]  
Автор expat ()
Публикувано29.02.16 08:03



Добре де, ама я си представи, че приятелката легне гола и готова, а мъжо се дърпа. После приятелката ще разкаже на всички: "Мъжa на моята приятелка е гей". Щото нема нищо по-отмъстително от отхвърлена жена.



Тема Re: Приятелкинови [re: ShokoLaDA]  
Автор expat ()
Публикувано29.02.16 08:05



Информираността и познанието са едно, а средата друго. Никъде не съм написал, че са от моята компания/среда тези случаи.

Възможно е да има и в твоята среда, но да разбереш след десет години... или никога.



Тема Re: Приятелкинови [re: FlLERO99]  
Автор expat ()
Публикувано29.02.16 08:06



Хареса ми отговора. Нямам какво да допълня.



Тема Re: Приятелкинови [re: Sarayah]  
Автор expat ()
Публикувано29.02.16 08:08



Да, ама не могат да се изфукат като с новата дрешка "Виж как ми тича ...."

Ще трябва да си останат с вътрешното задоволство.

И все пак май тревата на съседите винаги е по-зелена в България.



Тема Re: Приятелкинови [re: Vitalite]  
Автор expat ()
Публикувано29.02.16 08:11



Случаите за които знам винаги са завършвали с разваляне на приятелство, двойки или и двете, та едва ли е било взаимно.

Не отричам, че има и споделен тип подобни взаимоотношения. Но те в повечето случаи си остават на дълбокото и рядко изплуват на повърхността.



Тема Re: Приятелкинови [re: expat]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано29.02.16 08:20



С приятелката ми бяхме много близки като деца. И още сме - вече 32 години. Предполагам, че идеята ни за общ мъж е била породена от желанието да си останем все так близки - дори споделящи любовта на един мъж.

Иначе - в наши дни - абсолютно не ме интересува какво се случва между чаршафите на другите хора, от една страна. От друга - искрите са си искри - случват се.



Тема Re: Приятелкинови [re: ShokoLaDA]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано29.02.16 09:31



Интересно. :) Съгласна съм с теб.

А и тази статия дава интересна гледна точка за развитието и промяната в човешките възгледи:





Тема Re: Приятелкинови [re: expat]  
Автор ShokoLaDA (искам лято!)
Публикувано29.02.16 10:03



А след като не са от твоята среда и компания ти от къде знаеш? Прочел си?
Мии манипулираш, за това ти се дразня.
А и друго...ти за повечето жени ли говориш или за някакви изключения...



Тема Re: Приятелкинови [re: Vitalite]  
Автор ShokoLaDA (искам лято!)
Публикувано29.02.16 10:16



Ти пък къде отиде... : ))))
Абе...що си пълните главите с такива глупости....
Пиша толкова елементарно: не може човешки взаимоотношения да се развиват на база договор, бил той и брачен, не може да се развива собственост на база този договор, не може разни манипулативни и илюзорни думички да се приемат едва ли не като клетви за вярност и задължения. През цялото време говоря за институцията БРАК!
Виталка, не ме пращай да чета...ако имаш нещо свое сподели го..отдавна ти казах че си пазя съзнанието чисто от всякакви такива...глупости!
Имам си един пашкул и хич не искам да го сменям...може да го променям...ноо не съм по смените. : )



Тема Re: Приятелкинови [re: ShokoLaDA]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано29.02.16 10:26



Тц, непрекъснато споделям мои неща.


Бернар Вебер е писател фантаст и има една много хубава мисъл, която споделям изцяло: "Никога не забравяй, че важното е не добротата, а еволюцията на съзнанието. Нашият враг не е злината, а невежеството." Та, четенето внася светлина в мрака на невежеството и не омаловажава по никакъв начин собствените възприятия. Само прави света още по-шарен и богат.



Тема Re: Приятелкинови [re: expat]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано29.02.16 12:22



И мъжете се дърпат, не искат да "спят", ама в името на доброто приятелство и за потушаването на напрежението

, т.е. абсолютно добронамерено мъжете се жертват!



Тема Re: Приятелкинови [re: Vitalite]  
Автор ShokoLaDA (искам лято!)
Публикувано29.02.16 12:36



Душата ти плаче...усещам я....погрижи се първо за нея...другото са подробности..
Отплавам...но преди това ще ти пусна едно стихче...мое...провокира ме точно липсата на любов и плачещи души...

Добре дошла! Здравей Любов!
Ела, дай да те прегърна, мила
Замръзнала си, като зимен зов
Защо? Къде ли си се крила?
Измъчена, гладна, но жива
Кой това ти причини
А ти си тъй омайно красива
Кой на егото те подчини.
Ела, аз с моите две ръце
Ще стопля твоето плахо сърце
Ще те прегръщам ден и нощ
Докато върнеш своята мощ!
Тогава ние с теб, Любов
Ще поемем по пътя нов
Път, красив, със светлина
Път на чувственост и топлина
Обичам те, Любов!
Искам с теб да живея
Искам с теб да плача, да се смея
Моя спътница Любов, бъди
Озарявай всички те ми дни…
Здравей Любов! Замръзнала си..
Нека да те стопля!



Тема Re: Приятелкинови [re: ShokoLaDA]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано29.02.16 12:43



Тц, не е моето.

Но явно на теб ти импонира.

Всъщност, душата ми ликува. Интуицията безгрешно ме води към правилните хора и най-прекрасният мъж с горещо сърце, светла душа и красиви ръце. Споделих.



Тема Re: Приятелкинови [re: Ludo2]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано29.02.16 12:47



Навремето една дама ме съветваше "Пази мъжа си от приятелки". Пък аз и казвам "Че защо - ще го споделя".





Тема Re: Приятелкинови [re: Vitalite]  
Автор ShokoLaDA (искам лято!)
Публикувано29.02.16 12:49



Глупава си! Ама ти си го знаеш... : )))
Дори и смисъла на стихчето не разбра...не пиша за мъж Виталка...а за Любов!...
Миии четенето на книжки до там води...като ти се появи нещо непознато и блок!
А иначе много се радвам за теб...щом това ти е най-важното...мъж с топли ръце, горещо сърце и светла душа!... : )))
Разсмя ме...пожелавам ви цялотоо щастие на Земята...амаа му кажи, че трябва и теб да направи такава...щото сега си късче его и лед!...
Бай...достатъчно време си загубих в глупости.... : )))



Тема Re: Приятелкинови [re: Vitalite]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано29.02.16 12:49



Все пак, до нас трябва да са само проверени мъже!





Тема Re: Приятелкинови [re: Ludo2]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано29.02.16 12:50



Точни.





Тема Re: Приятелкинови [re: ShokoLaDA]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано29.02.16 12:53



Е, мислех, че ще се досетиш, че любовта е най-прекрасна, когато е споделена в жива връзка.

Тогава егото изчезва... Пък нека съм глупава - важното е, че се намираме по Пътя си - с Него. Което ще рече, че Любовта ни свързва.



Тема Re: Приятелкинови [re: Vitalite]  
Автор ShokoLaDA (искам лято!)
Публикувано29.02.16 13:13



....миии аз ти казах, че душата ти плаче....амаа сега вече ми стана ясно че е за мъжко внимание......: ))) Начина по който изкриви стихчето...ми го показа!
Его има всеки...родители, приятели, деца... : )))) или нямат?.. : ))))) Ти се хвана обаче за мъж...защо?
Нищо де...сега любимия щЪ ти смени пашкула!.... : )))))


пп и за да ти стане ясно...стихчето е за недостига на чиста Любов по света...че тя е измръзнала под ледения повей на парите, властта и секса...;) Панимаеш?



Тема Re: Приятелкинови [re: ShokoLaDA]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано29.02.16 13:20



стихчето е за недостига на чиста Любов по света...че тя е измръзнала под ледения повей на парите, властта и секса...;)

Шоколада, ти виждаш нещата по този начин. Затова и стихчето ти допада. Ако си смениш пашкула, ще усетиш в себе си Изобилието - Парите са само едно от проявленията на Любовта, Властта е възможност да твориш Добро, Секса е Енергията, която Сътворява Всичко.

Въпрос на гледна точка. И енергия.





Тема Re: Приятелкинови [re: ShokoLaDA]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано29.02.16 13:28



А, моля, моля, любов с пари е идеално, ако може и малко власт за разкош!!!

. Това е уважение към възрастта!!!



Тема Re: Приятелкинови [re: Ludo2]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано29.02.16 13:31



По-скоро - симптом на зрялост и порастване.





Тема Re: Приятелкинови [re: Vitalite]  
Автор ShokoLaDA (искам лято!)
Публикувано29.02.16 13:33



...лош опит за манипулация...многоо лош!
Не знам кои са твоите учинели по манипулация...амаа кажи им че търпят пълен провал с теб!....: )))
Пак ли книжките?
Абеее..само аз ли ти обръщам внимание.... : ))))



Тема Re: Приятелкинови [re: Vitalite]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано29.02.16 13:34



Самоуважение и критерии!





Тема Re: Приятелкинови [re: ShokoLaDA]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано29.02.16 13:39



Май ти си от тези, които ми вменяват собствените си помисли и желания.



Да речем, че съм в любовно настроение и обръщам внимание на всички живи твари. А ти се опитваш да ме уязвиш, обидиш, унизиш - типичното поведение за теб спрямо мен. Дано се чувстваш по-добре от това.

И не, не са книжките - а Живият Живот. Пожелавам ти я - енергията, която ще ти даде възможност да усетиш преизобилието от чиста любов, която струи във Вселената.



Тема Re: Приятелкинови [re: Ludo2]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано29.02.16 13:39



Абсолютно! Мъдра Жена!





Тема Re: Приятелкинови [re: Ludo2]  
Автор ShokoLaDA (искам лято!)
Публикувано29.02.16 13:40



...и един МОЛ за улеснение..и екстра!... : ))
Разсмя ме... : ))))
Амааа..аз отказвам да порасна бе...толкоова е скучно да си възрастен...



Тема Re: Приятелкинови [re: ShokoLaDA]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано29.02.16 13:45



Едно време не държах на тези неща, ама какво да правя, като един МОЛ ме прави щастлива, а не едно магазинче

........ Пораснах!



Тема Re: Приятелкинови [re: Vitalite]  
Автор ShokoLaDA (искам лято!)
Публикувано29.02.16 13:47



....а така! Е, каква Любов е тогава...щом може да бъде уязвена от писанията на един дирски ник, т.е. аз!... : ))))
Оооо нее..не ми пожелавай твоята енергия, моля!... : ))) Имам си моя...
която ще ти даде възможност да усетиш преизобилието от чиста любов, която струи във Вселената.
Красиви думички, а къде им е покритието?... : ))))
Ми да, добре се чувствам...и то не защото искам да те уязвя...а защото ти сама си го правиш перфектно...не ти е нужна моята помощ...

пп мен любовното настроение не ме напуска... : )))) и никой не може да го уязви...: )))



Тема Re: Приятелкинови [re: Ludo2]  
Автор ShokoLaDA (искам лято!)
Публикувано29.02.16 13:50



...а така! Следващата стъпка едно градче ли ще е?... : ))) После едно островче... : )))
Мииии...важното е да сме щастливи...аз пък искам Венера! : )))
Абе защо съм такъв въздухар...а ужким съм земно.... : )))))



Тема Re: Приятелкинови [re: ShokoLaDA]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано29.02.16 13:54



Е, все пак не бива да сме алчни, а само задоволени

.



Тема Re: Приятелкинови [re: expat]  
Автор coffeemate ()
Публикувано29.02.16 20:43



ако прави секс с друга жена по тази причина, че тоз нахален навлек играе вабанк- значи Е гей. по душа. и ще си го знае, което ще даде отражение на самочувствието му. и тук се сещам за една реплика от моя човек, по повод подобно женско поведение- мога да кажа само, че мъжете, истинските, знаете как да отреагирате

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: Приятелкинови [re: ShokoLaDA]  
Автор pyrvata (sladunka)
Публикувано29.02.16 21:00



...ми не говорим за подписа, Шоко... говорим за обещанието, говорим за идеята да сме заедно... подписа няма никакво значение, но е символ на съюза между двама души.... и той не е без значение...но верността си е от значение...



Тема Re: Приятелкинови [re: pyrvata]  
Автор coffeemate ()
Публикувано29.02.16 21:13



и аз съм на тази позиция- нищо в крайностите не е на добре. нито да се вкопчи човек в другия, на него да разчита за всичко, че и да го товари със собствения си товар и от друга страна- това "аз съм волна птичка" си е жива самозаблуда. няма човек, който да не се привързва, да не започва да гради доверие, с годините и очаквания, базирани на вече показаното.
ако човек НЕ може да се привързва- той има проблем. има хора, на който целия им живот се върти около джи-точката. и им е все тая кой ще я навести. и си мислят, че са постигнали нещо. нищо не са постигнали- те даже не са потеглили. те живеят чужд живот

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: Приятелкинови [re: expat]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано29.02.16 22:01



Имаш някакви фантазии ти май за приятелки.




- Vous jouez avec votre vie!
- Et alors?! Il faut bien jouer avec quelque chose!


Тема Re: Приятелкинови [re: pyrvata]  
Автор ShokoLaDA (искам лято!)
Публикувано29.02.16 22:34



Мииии..то се получава един голям парадокс.. : ))) Аз, която съм против Институцията БРАК, съм омъжена от 20 години...иии не смятам да се развеждам...илии може и това да стане...амаа само напук на обществото и религиите...а е така, защото просто умея да прощавам, да обичам и да правя компромиси..т.е. приела съм реално какво значи брак!


Стига ми толкова дир...сега вече съм добре...иии се гмуркам в реала с всичките му задачки-закачки. Хубаво е човек да не го боли гърлото и ухото... : ))))
Ииии умната, момичета!... : ))))



Тема Re: Приятелкинови [re: ShokoLaDA]  
Автор coffeemate ()
Публикувано01.03.16 06:49



Никакъв парадокс не се получава. Просто поредния човек, който едно говори- други върши. Извини ме, но ме напуши смях. В тази тема, по мои усещания- всеки лъже или се недоизслушва себе си

, оттам не се познава сам себе си.

А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: Приятелкинови [re: coffeemate]  
Автор coffeemate ()
Публикувано01.03.16 06:54



Мда, обаче не съм права. Понякога и крайностотите са единствения правилен ход. Пример-самоубийството на 29год. Прокурор на румъния слага началото на съдебната им реформа.

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: Приятелкинови [re: Amelia Pond]  
Автор expat ()
Публикувано01.03.16 07:35



Не стават. Не фантазиите. Приятелките.

Винаги моята приятелка е с класи над приятелките си.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.