Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:43 27.05.24 
Контакти
   >> Приятели
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Как разбирате понятието...  
Автор adekvaten (u4uden)
Публикувано23.02.16 17:57



Всяка дума и понятие се възприемат индивидуално и различно от всеки индивид.И слава Богу, че всички не са еднакви.
Но...все пак как...
Как разбирате понятието "Приятели" ???
Защо за повечето юзъри в този клуб то е равнозначно на:
1.Нападане и осъждане на лична почва всеки юзър пуснал тема извън обхвата на моите интереси и интелектуално ниво.
2.Раздаване на присъди и изгонване от клуба на юзърите пуснали неразбираеми за мен теми.
3.Пускане на теми НЯМАЩИ НИЩО ОБЩО С ТЕМАТИКАТА НА КЛУБА....





Пиши САМО по темата, а не лични нападки с/у автора и!!!

Тема Re: Как разбирате понятието...нови [re: adekvaten]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано23.02.16 18:08



Ти какво стори със ,,Сватбени вълнения"? Аз дори те подкрепях. Но ти прекали.

Погледни за какво се бориш тук. За неща, които заклеймяваш в модерирания от теб клуб.

Стига с двойните аршини вече!

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Как разбирате понятието...нови [re: adekvaten]  
Автор pugilist (Деспот)
Публикувано23.02.16 18:22



Уважаеми господине,

Вие сте вреден за този клуб.

Ако уважаваният от всички нас администратор държеше на нашето мнение поне малко или ни уважаваше достатъчно като норманли потребители, отдавна би трябвало да ви е забранил достъпа до тук, а и не само.

Вярвайте, че ще поставям тази тема постоянно и всеки път, когато видя вашето присъствие.

И не, защото се заяждам с вас, а защото именно вие генерирате и натрупвате всякаква негативна енергия у потребителите.

С уважение към възрастта ви

Ваш Деспот.

Редактирано от pugilist на 23.02.16 18:25.



Тема Re: Как разбирате понятието...нови [re: adekvaten]  
Автор blood2 ()
Публикувано23.02.16 18:31



Нямам приятели. Вие имате и трябва да ми обясните какво е да имаш приятел, защото от дете не ме искат за приятел.



Тема Re: Как разбирате понятието...нови [re: adekvaten]  
Автор FlLERO99 (Тъмна сила)
Публикувано23.02.16 21:13



Сталин е казал да мислим еднакво и ако хората мислихме всичките еднакво нямаше да имаме такива проблеми и клубовете на дира нямаше да се използват извън предназначението им.

Ти също пускаш теми които нямат нищо общо с тематиката на клуба. Не се прави на ударен!



Тема Re: Как разбирате понятието...нови [re: adekvaten]  
Автор Arhangela (Архангел)
Публикувано23.02.16 21:14



по точка трета си на първо място в целия дир. Не знам дали има клуб в който да не си пуснал религиозните си теми, както и преводите си + опитите да приобщиш някой към твоята вяра, кауза или каквото там дерзаеш да постигнеш...
За нападането и присъдите съм твърдо против... Аз съм ЗА да няма модерация, тамън нямаше да имам БАН в "Сватбени" до 2032-ра година



#СЪБЛЕЧИСЕБЕ

Тема Re: Как разбирате понятието...нови [re: saksun]  
Автор adekvaten (u4uden)
Публикувано23.02.16 21:49



"Ти какво стори със ,,Сватбени вълнения"? Аз дори те подкрепях. Но ти прекали.
Погледни за какво се бориш тук. За неща, които заклеймяваш в модерирания от теб клуб.
Стига с двойните аршини вече!"


1.Какво съм сторил в "Сватбени вълнения"?
Виж има над 300 клуба с всевъзможна тематика и повечето не са с конкретна тематика като "Сватбени вълнения" Какво съм сторил в този клуб? Обясних и повторих многократно, че това не е клуб за кучета и котки. Но кучкарките и котарачките продължиха .... Какво можеше да направя?
2.Не съм от юзърите, които влизат из клубовете за да се борят и водят словестни войни! С най-приятелски чувства пуснах теми ЗА ВСИЧКИ - без изключение. Защото вярвах, че има юзъри по-развити ментално и духовно и могат да извлекат някаква полза от тези вечни древни мъдрости. Оказа се че такива юзъри липсват тука. Нападнаха ме, оплюха ми и ме гонят от клуба КАТО СОБСТВЕНИЦИ НА КОИТО НЯКОЙ ИМ Е НАХЪЛТАЛ У ДОМА.
ЗА НЯКОИ НАПАДАТЕЛИ, КОИТО ИЗБИВАТ КОМПЛЕКСИ ЗА МАЛОЦЕННОСТ КАТО ИМ ВИДИШ САМО НИКА И ТИ СТАВА ЯСНО ЩО ЗА СТОКА СА. Комплексари и вечно спорещи и нападащи и в живота. С лични и семейни и проблеми в работата си. И тук се разтоварват като нападат и оплюват безнаказно Вживяват се кат собсвеници на клуба и гонат юзърите от клуба.

Нито една тема по тематиката на клуба???!!!!




Пиши САМО по темата, а не лични нападки с/у автора и!!!

Тема Re: Как разбирате понятието...нови [re: pugilist]  
Автор adekvaten (u4uden)
Публикувано23.02.16 21:54



Не зная с каква работа се занимаваш в живота, но от проявите ти тук показа качества на КАТАДЖИЯ. Защо не се заемеш с тази работа и да дебнеш по пътищата кой какви нарушения върши и да го глобявате-

Но този клуб изобщо не ти пасва.




Пиши САМО по темата, а не лични нападки с/у автора и!!!

Тема Re: Как разбирате понятието...нови [re: adekvaten]  
Автор pugilist (Деспот)
Публикувано23.02.16 23:24



Уважаеми господине,

В реалният живот съм революционер-комунист. И за това действам както съм подготвен.

Редно е администраторът да ви наложи забрана за достъп до този клуб.

С уважение към възрастта ви,

Ваш Деспот.



Тема Re: Как разбирате понятието...нови [re: pugilist]  
Автор adekvaten (u4uden)
Публикувано24.02.16 11:10



"В реалният живот съм революционер-комунист. И за това действам както съм подготвен.
Редно е администраторът да ви наложи забрана за достъп до този клуб. "


На световен план комунизма бе определен като опасен вирус и БЕ ОТРЕЧЕН.
Явно не си в час.
2.Какво е "редно" и какво не - се определя не от твоя болен ум!!!




Пиши САМО по темата, а не лични нападки с/у автора и!!!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.