Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:58 28.06.24 
Контакти
   >> Приятели
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема В отвъдното не ме чака нищо добронови  
Автор FILER099 (Dark Power )
Публикувано21.02.16 17:58



Като се има на предвид личността ми в нейната цялост, моето тъмно окултно фашистко минало и особено заниманията ми главно слушането на най-най-тежките дет-метъл групи в света(Deicide например) мен нищо добро не ме чака в отвъдното и това ми го каза един много добър мои приятел още в казармата през 1998ма година след като стана свидетел на свръхестествените ми способности още тогава. Не мога да бъда християнин и добър най-вече праведен човек защото психологическият натиск от Сатаната през последните повече от 10 години да бъда грешник обременен най-вече от слушането на сатанинска музика и писане на лоши неща в интернет беше огромен и ако не бях се предал на неговата власт, на неговото могъщество нямаше на оцелея нито психически нито физически - заплашен бях от мозъчен удар или от инфаркт. Оказа се прав християнинът Илия че пътят нагоре към Бога е много труден, много стръмен та и трънлив и аз сам даже и с известна доза помощ от Бога не можах да тръгна нагоре. Нека след като не мога да бъда за пример бъде ужасно предупреждение за онези които са тръгнали или смятат да тръгнат по този страшен и тъмен път водещ право към ада!



Тема Re: В отвъдното не ме чака нищо добронови [re: FILER099]  
Автор coffeemate ()
Публикувано21.02.16 18:30



и мене не ме чака. споко

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: В отвъдното не ме чака нищо добронови [re: coffeemate]  
Автор blood2 ()
Публикувано21.02.16 18:32



Еби му мамата. Колко много сатанисти има в дира.



Тема Re: В отвъдното не ме чака нищо добронови [re: blood2]  
Автор coffeemate ()
Публикувано21.02.16 18:33



мани мани

А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: В отвъдното не ме чака нищо добронови [re: FILER099]  
Автор rokoko543 (член)
Публикувано21.02.16 18:34



Защо не спреш цигари, алкохол, кафета, или не ги намалиш до минимум? Не знам как си с тях в момента. И повече движение. Даже ми се струва, че цигарите са най-кофти. Мен ме правят много негативен.
В смисъл, за нещата, които пишеш, според мен са свързани с чистотата или замърсяването на тялото.



Тема Re: В отвъдното не ме чака нищо добронови [re: coffeemate]  
Автор FlLERO99 (COVENANT )
Публикувано21.02.16 18:36



Извинявай но твоите заигравки със злото са просто една невинна игра сравнение с моите грехове:

1.богохулства
2.магии
3.четене на мисли на хора
4.убийства на животни
5.изкривено предаване на свещени текстове от Библията!
6.кражби
7.слушане на сатаниска, фашистка и комунистическа музика
8.лъжи
9.неуважаване на собствения си народ и Родина.

и още много!



Тема Re: В отвъдното не ме чака нищо добронови [re: blood2]  
Автор FlLERO99 (COVENANT )
Публикувано21.02.16 18:38



Не мисля че Кафето е сатанист. Но все пак отбелязвам че няма на света нормален човек който да знае какъв ужас е долу в ада и да стане сатанист. Но тъй като всички сме хора и понякога правим грешки та и си ги плащаме. В моя случай и през последните 10 години аз направих още големи грешки и затова попаднах право в капана. Вече измъкване от няма и може и да няма никога...



Тема Re: В отвъдното не ме чака нищо добронови [re: rokoko543]  
Автор FlLERO99 (COVENANT )
Публикувано21.02.16 18:41



Каквото и да спра това е положението бе човек! А да ги спра по принцип това означава да ми спадне физическата та и емоционалната енергетика на организмът ми и това е нещо което не мога да допусна по никакъв начин. Виж алкохолът съм го спрял защото просто нямам избор той може да ме убие даже и една чаша е достатъчна!

Нещата които пиша са свързани преди всичко със замърсяването на душата с престъпления, грехове и сатанизъм и те са много пъти по-опасни и за душата и за тялото отколкото цигари, алкохол и кафе - това е просто невинно...



Тема Re: В отвъдното не ме чака нищо добронови [re: coffeemate]  
Автор blood2 ()
Публикувано21.02.16 18:41



Ти не си ли за Рая?



Тема Re: В отвъдното не ме чака нищо добронови [re: FlLERO99]  
Автор coffeemate ()
Публикувано21.02.16 18:41



файле, някъде четох, че нещо си прощавате. това прошката е голяма дума, баце. като ти простят все едно ти слагат една тежест, едно задължение. толкова тежко прозвучава, като клетва...

стой далече от светиите, а господ, преоблечен като сатаната ще те намери. той никога не те е губил, де.говорител ме назначи за кратко той

А хитростта е ума на глупака.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.