Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:58 23.05.24 
Контакти
   >> Приятели
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Предлагам да се ограничи достъпа..нови [re: adekvaten]  
Автор pugilist (Деспот)
Публикувано20.02.16 17:08



Уважаеми господине,

Може ли да изтъкнете кои мои думи са "ДРАСКАНЕ" според вас?

Нима като се държа уважително но настоявам да ви отстранят от клуба заради именно ВАШЕТО неуважително поведение, аз съм драскач?

Нима за вас е по-разбираем вашият начин на изказ? Да ви нарека подлец, драскач, дърт пръч и подобни епитети, дали ще са по-разбираеми за вас и уважаемият ни администратор, който седи и се почесва по ташаците и не ви банва, само и единствено за да тече простотията?

Или горният ми изказ ви се струва нелицеприятен? Ако е така - не съм го писал защото го мисля, а само за да бъде разбираем за вашите две неоценими персони да ви ..

А сега, като прочетете и разберете, искрено се надявам да направите разлика в изказа ми, както и невъзможността ми да пиша простотии както вие умеете. Долен дърт културен агент смотан.



Разбра ли ме бе пръч?

С уважение към вас, възрастта ви и всичката ви лудост.

Ваш Деспот.



Тема Re: Предлагам да се ограничи достъпа..нови [re: adekvaten]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано20.02.16 17:41



От човек, който публикува Древни Мъдрости се очаква да бъде Мъдър.



Както се разбра, офанзивата срещу теб не е за това дали си прав или не. А защото ползваш изрази неприемливи за пугилист и компания. Да отбележа - неприемливи, защото ги ползваш ти, не защото те не са ги ползвали и ли не са толерирали такива, които ги ползват, когато това е било в интерес на играта им.

Бъди Мъдър, т.е. Лицемер.



Тема Re: Предлагам да се ограничи достъпа..нови [re: FILER099]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано20.02.16 17:50



Прощавам ти нееднократните заплахи за побой, които ми отправяше, прощавам ти за лъжите, които изписа за мен. Простено да ти е.
Но не извинявам поведението ти.



Тема Re: Предлагам да се ограничи достъпа..нови [re: pugilist]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано20.02.16 23:45



Това би било правилно. Нека усети вкуса на собственото си лекарство. Но не за дълго, само колкото да спре да се мисли за всемогъщ и всезнаещ.



Тема Re: Предлагам да се ограничи достъпа..нови [re: Vitalite]  
Автор FILER099 (Dark Power )
Публикувано21.02.16 07:06



Благодаря ти.



Тема Re: Предлагам да се ограничи достъпа..нови [re: Vitalite]  
Автор rokoko543 (член)
Публикувано21.02.16 16:37



Хубаво. Днес се замислих, че това е важно, защото всеки има да се сърди за нещо на някой, останал е с лош спомен от нещо, и ако не си прощаваме, с времето самата атмосфера става неприятна като цяло.



Тема Re: Предлагам да се ограничи достъпа..нови [re: rokoko543]  
Автор FILER099 (Dark Power )
Публикувано21.02.16 16:48



Прав си, прошката е основната на християнството. Аз дълбоко оценявам нейната прошка. Тя Виталити се оказа по-добър човек от мен.



Тема Re: Предлагам да се ограничи достъпа..нови [re: FILER099]  
Автор rokoko543 (член)
Публикувано21.02.16 17:01



Всички са по-добри от теб.
А ти си по-добър от мен





Тема Re: Предлагам да се ограничи достъпа..нови [re: rokoko543]  
Автор FILER099 (Dark Power )
Публикувано21.02.16 17:03



Това определено не е много добре защото се водя сатанист. Съмнявам се да си способен на моите грешки, грехове и авантюри. Няма начин да оцелееш просто.



Тема Re: Предлагам да се ограничи достъпа..нови [re: rokoko543]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано21.02.16 19:33



Миналата година по това време ти казах да прочетеш "Курс на чудесата". Ако го беше направил, вече щеше да приключваш с упражненията. Кастанеда си е Кастанеда, обаче и друго има.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.