Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:12 27.09.24 
Контакти
   >> Приятели
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Кирооооо  
Автор roshavata (женско)
Публикувано08.03.15 21:06



Никой от тук пишещите не иска нито ВИП, нито модератори. Като искаш да не те занимава никой с този клуб, лепни една тема най-отгоре, че в този клуб се пише с риск за живота и няма, и няма да има контрол над пишещите в него. Елементарно е! Защо си съсипваш живота с тези вип и т.н. които няма да решат проблема? Ако не е този, утре ще е друг и нещата ще се повторят и потретят.

Реши проблема из корен, а не си хаби времето и нашето да се местим тук и там.

.........


Тема Re: Кирооооонови [re: roshavata]  
Автор elmariachi (прагматичен)
Публикувано08.03.15 21:10



Единственото, което аз искам е да няма в правилника точката с животните. Нищо повече. Много ли е?



Тема Re: Кирооооонови [re: elmariachi]  
Автор roshavata (женско)
Публикувано08.03.15 21:11



пич, ако няма модератор, няма да има и ограничения.

.........


Тема Re: Кирооооонови [re: elmariachi]  
Автор sladunka medunkaМодератор (erasure)
Публикувано08.03.15 21:11



...пак ли е там



Обикнал в тебе всичко недостойно,
достоен съм за твойта обич двойно


Тема Re: Кирооооонови [re: roshavata]  
Автор sladunka medunkaМодератор (erasure)
Публикувано08.03.15 21:13



...човекът няма намерение да се откаже! Той бил подходящ за модератор...

Обикнал в тебе всичко недостойно,
достоен съм за твойта обич двойно


Тема Re: Кирооооонови [re: sladunka medunka]  
Автор roshavata (женско)
Публикувано08.03.15 21:14



да кандидатства за друг клуб.

.........


Тема Re: Кирооооонови [re: roshavata]  
Автор elmariachi (прагматичен)
Публикувано08.03.15 21:15



Аз така или иначе по принцип се стремя да спазвам правилата на дира... но тази точка е пълно малоумие. Въпросът е принципен. Нямам против модератор - но по-адекватен.



Тема Re: Кирооооонови [re: sladunka medunka]  
Автор elmariachi (прагматичен)
Публикувано08.03.15 21:17



И аз няма да се откажа, докато има тази точка и мога да пиша тук. Обмислям да пиша на "Защита на животните" и да раздухам въпроса преизобилно - но нужно ли е това?



Тема Re: Кирооооонови [re: elmariachi]  
Автор roshavata (женско)
Публикувано08.03.15 21:19



там е работата, когато човек си има сам задръжките, модератор не му трябва, защото субективизма при такива е голям и се получават такива изненади.
Като махнат модераторите с удоволствие ще пиша в твоя тема за животните. :)

.........


Тема Re: Кирооооонови [re: elmariachi]  
Автор sladunka medunkaМодератор (erasure)
Публикувано08.03.15 22:59



Не ме издавай на защита на животните, подготвям се за утре, след смъкването на модераторските одежди... Ще остана така пред дедо Оро, Адекватния



Обикнал в тебе всичко недостойно,
достоен съм за твойта обич двойно


Тема Re: Кирооооонови [re: sladunka medunka]  
Автор BVMunchausen (Mendace veritas)
Публикувано08.03.15 23:33



малей - изплашила си сумати гъски!!!

1 боклук мръсотия не прави - така мислиш ти и още 7 200 000 българи !!!


Тема Re: Кирооооонови [re: BVMunchausen]  
Автор Arhangela (Архангел)
Публикувано08.03.15 23:35




... не бях забелязал фона... баси.......

#СЪБЛЕЧИСЕБЕ

Тема Re: Кирооооонови [re: elmariachi]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано08.03.15 23:40



Това е пълно безумие. Как е възможно да не обелваме дума за домашните ни питомници или да не слагаме снимките им?



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Кирооооонови [re: roshavata]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано09.03.15 02:06



И аз съм на това мнение.




Тема Re: Кирооооонови [re: sladunka medunka]  
Автор elmariachi (прагматичен)
Публикувано09.03.15 08:11



Хахаха.... вече съм раздвоен за напускането на клуба - тук има потенциал да стане страхотна веселба... Ще трябва да банне една голяма част от пишещите... Една част от тях могат да ползват ТОР за да пишат когато са баннати - друга част вероятно ще се изнесе... Но веселбата си е веселба





Тема Re: Кирооооонови [re: elmariachi]  
Автор sladunka medunkaМодератор (erasure)
Публикувано09.03.15 08:46



...Аз ще пропусна веселбата, много наранени души и както казва великия Барон, много патки съм изплашила и даже един такъв дето уж е паток, ама и той излетял с тях в калабалъка! Оставям ти тази снимка! Тя е метафора на това, което съм аз! Пази я като очите си! Против уруки е!

Обикнал в тебе всичко недостойно,
достоен съм за твойта обич двойно


Тема Re: Кирооооонови [re: Luchezara]  
Автор roshavata (женско)
Публикувано09.03.15 10:01



Забележи обаче, че тези които два дни пропагандират това мнение, не подкрепиха предложението. Тук просто е пълно с лицемери и задкулисни играчи. Чакат си модераторското емче, за да баннат тези които не ги кефят.

.........


Тема Re: Кирооооонови [re: roshavata]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано09.03.15 10:06



Мнението е добро, и аз се стремя към място за писане без цензура. Гледах руски и украински форуми, там е пълно с клубове без модератори и цензура.



Тема Re: Кирооооонови [re: sladunka medunka]  
Автор roshavata (женско)
Публикувано09.03.15 10:19



Когато стане напечено и опре до взимане на страна ... всички стават патки и патоци, съскат и излитат на някъде.

Нали ги видя днес в пълният им блясък?
Ей, безпринципен народ бол тука. Важно е, да не загубят "дрехите" на царя.

.........

Тема Re: Кирооооонови [re: Lucky Eva]  
Автор roshavata (женско)
Публикувано09.03.15 10:27



Лъки, за да има такъв клуб, тези които го искат, не е нужно да изяждат други клубари, а просто да намерят решение, което да представят на админа и да е добро и за двете страни. Елементарно е. Но докато тук се винят хора, които нямат властта да постигнат желаното, а се бяга като дявол от тамян, от истинското решение ... няма как да се получат нещата. И аз да съм на Киро. Като вляза и видя предложение, което не е подкрепено единодушно и аз няма да го взема под внимание.
Толкова беше трудно да се пречупят и да подкрепят това, за което няколко дена пищят като вдовици. Това за мен е лицемерие и малодушие. И най-вече, пълна липса на принципи.

.........


Тема Re: Кирооооонови [re: roshavata]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано09.03.15 10:37



Това е положението. В България е така. Всички псуват, плюят и викат, но ако трябва да се обединят, не става, пръскат се индивидуално. Обикновено жертват някого, който се е опитал да дръзне да се противопостави.

Като студентка в ТУ протестирахме срещу един преподавател по ред причини, когато той се изправи срещу нас и попита какво искаме, аз станах и изложих това, за което протестираме. Той попита кой застава зад моите искания и вместо да ме подкрепят, всички мълчаха, дори гаджето ми мълчеше, той беше от нашата група. Протестът пропадна, а аз се уплаших как ще си взема изпита при него. Преподавателят изглежда беше схванал ситуацията и на изпита ми беше написал висока оценка, само на мене, остави всички останали от групата на поправка. Беше им намерил цаката, дори и на тези, които знаят горе-долу. Това ми е обеца за цял живот.

Редактирано от Lucky Eva на 09.03.15 10:37.



Тема Re: Кирооооонови [re: Lucky Eva]  
Автор FlLerO99 (skywatcher )
Публикувано09.03.15 10:39



Той и баща ми също каза подобно нещо. Каза че ако участвал в бунтове и демонстрации срещу властта като лидер после хората щели него да предадат и той щял да увисне на бесилката. Затова и отказа да се занимава с такива неща.



Тема Re: Кирооооонови [re: FlLerO99]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано09.03.15 10:48



Така е. От робството ли, от нещо друго ли е, не знам, но сме нация, която не може да се обедини. Има и такива случаи в международен план - вземи една Жана Дарк, например. Също е характерно за нас, че ако някой вземе властта, се замозабравя.



Тема Re: Кирооооонови [re: Lucky Eva]  
Автор FlLerO99 (skywatcher )
Публикувано09.03.15 10:49



Наскоро имаше една статия в българския интернет на тема кредити и финансова политика и се оказва че според някакво изследване българите са по-големи индивидуалисти даже и от самите американци!



Тема Re: Кирооооонови [re: FlLerO99]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано09.03.15 10:54



Защото такова е възпитанието, в преобладаващата част децата се учат да бъдат егоисти, да не помагат много-много на хората, а да гледат предимно себе си.



Тема Re: Кирооооонови [re: Lucky Eva]  
Автор FlLerO99 (skywatcher )
Публикувано09.03.15 10:54



Да и накрая страдат всички от това.



Тема Re: Кирооооонови [re: FlLerO99]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано09.03.15 10:56



Абсолютно точно.





Тема Re: Кирооооонови [re: roshavata]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано09.03.15 11:01



Аз предлагам да се създаде клуб Без цензура или Свободен клуб, потребителите да са регистрирани, но да могат да пишат без всякаква цензура. Който не е регистриран да не може да пише, както е в руските форуми без цензура, всичко други клубове си имат модератори.



Тема Re: Кирооооонови [re: Lucky Eva]  
Автор elmariachi (прагматичен)
Публикувано09.03.15 11:03



Подкрепям с две ръце.





Тема Re: Кирооооонови [re: Lucky Eva]  
Автор roshavata (женско)
Публикувано09.03.15 11:36



За съжаление, имам същият опит и съм ставала любимка на не един и двама преподаватели, точно защото съм дръзнала да си кажа мнението, което всички имат, но го крият. От там, ми е ясен житейският избор който имам и го правя всеки път със съвсем чиста съвест. Не мога да съм мишка! Или се бориш с правилните средства, или изобщо не мрънкаш.

.........


Тема Re: Кирооооонови [re: Lucky Eva]  
Автор roshavata (женско)
Публикувано09.03.15 11:45



Подкрепям, нооо ще видиш, че магаретата няма да го населят, ще висят по другите и ще пищят че искат свобода ....

.........


Тема Re: Кирооооонови [re: roshavata]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано09.03.15 12:02



Ей, чумо проклета, кой те упълномощи да говориш от името на всички?
те не искат да я виждат тук, тя дет се пръкна в клуба от три дена реши говорител да става!!??
Абе, слабоумен идиот, Киро пусна тема, че започва да му дотяга, а с кой знае от идиотите решихте това лайно да се ковне отгоре, което прави точно това!
Ами ти от вчера ли си в тези клубове?нали знаеш точно той реагира на такива давания на насока на.....

С тази тема хвърли първата лопата на гроба на клуба, слабоумна пача.



Тема Re: Кирооооонови [re: The bad reptile]  
Автор roshavata (женско)
Публикувано09.03.15 12:08



Я ходи се наливай с поредният литър алкохол и не ми пиши под мненията. Не знаеш на кой свят си, тръгнал акъл да дава. Огледай се, ослушай се и тогава се изказвай от мнението на всички. Заради такива неориентирани като теб, се съсипват клубовете ... рипаш срещу решението, а после седи и реве, че не му харесвало. Тъпанар!

.........


Тема Re: Кирооооонови [re: Lucky Eva]  
Автор cyrus9358OАдминистратор ( )
Публикувано09.03.15 12:38



Всички искат "свобода".
Въпросът е, че точно както искаш някой да ти извозва боклука, трябва да си плащаш, така и тук.
Няма такова нещо като "свобода" без модератор.
Клубовете са много добре индексирани от търсачките и всяка простотия изплува като лайно на Офицерския плаж.
Нямам никакво намерение нито да създавам проблеми на фирмата, за която работя, нито излишна работа за себе си. Да повторя пак, че тия клубове са под 5-6 на сто от задълженията ми.
Т.е бих модерирал 20 клуба неофициално, но не и този, пълен с (частично) неблагодарни тъпоумници, които си мислят, че "свободата" им се полага по право, щот са мноо готини.
А после ми квичат на лична бележка, че Хасан или Йордан им изнасял личните данни и ако може веднаг - в 4 сутринта, аз да ги изтрия!
И на другата сутрин - хайде Йово нАново: искам свобода, киро, цензор гнусен, лапай! :)
Колко се справяте със свободата си, се вижда с невъоръжено око.
Толкова.



Тема Re: Кирооооонови [re: roshavata]  
Автор cyrus9358OАдминистратор ( )
Публикувано09.03.15 12:42








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.