Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:17 02.06.24 
Контакти
   >> Приятели
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Не е ли най-големият [re: Lucky Eva]  
Автор хитър интригант (непознат)
Публикувано08.03.15 16:21



Тая статия я четох преди два месеца





Тема Re: Не е ли най-големият [re: Lucky Eva]  
Автор elmariachi (прагматичен)
Публикувано08.03.15 16:21



Несъмнено е голям политик, но и голям диктатор. Вярно е че издигна Русия от разруха до някакъв разцвет, но все си мисля, че враговете му ще успеят да го свалят от власт или нещо друго, за съжаление народът ще плати сметката. Вече веднъж съсипаха икономически СССР, като ги принудиха да плащат много за превъоръжаване - много вероятно е отново да стане същото. Основните пера на Русия в икономиката са залежите на много газ, нефт, злато и т.н., но пък ако и дръпнат пазарите или им смъкнат цените ще им навредят много...





Тема Da, [re: Lucky Eva]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано08.03.15 18:57



specheli voinata srestu Rusia samo za 1 godina





Тема Re: Не е ли най-големият [re: Lucky Eva]  
Автор Finntroll73 (Metalhead)
Публикувано09.03.15 13:05



Доколкото има изобщо добър политик и честен такъв..бива го.
Но е прекалено задръстен и консервативен за много неща.

Чужда работа не върша и чужди грешки не плащам!!!


Тема Re: Не е ли най-големиятнови [re: lvony333]  
Автор BVMunchausen (Mendace veritas)
Публикувано09.03.15 22:42



Обама звъннал на Меркел и казал:
- Ангела, моите хора от Пентагона ми инсталираха контролен панел за управление на системата HAARP. На панела имам три копчета, едно златно, едно сребърно и едно платинено. Ако натисна сребърното копче с Африка е свършено, ако натисна златното Азия ще я затрия и ако натисна платиненото с Европа е свършено. Доволно се засмял Обама по телефона, а Меркел му отвърнала: - Обама ти си умен човек и знам, че това което ще ти кажа, ще го разбереш правилно. От баба знам, че имала в къщи три гърнета /цокала /. Едно бяло, едно черно и едно старо от алпака, но когато дошли Руснаците тя се насрала в гащите...

1 боклук мръсотия не прави - така мислиш ти и още 7 200 000 българи !!!


Тема Re: Не е ли най-големиятнови [re: BVMunchausen]  
Автор roshavata (женско)
Публикувано10.03.15 00:13





Не съм ти длъжна! Не изисквай!

Тема Re: Не е ли най-големиятнови [re: BVMunchausen]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано10.03.15 01:36



Знам го този виц.


Ма не е много коректен. Не може да се сравнява по мощ с НАТО, въобще.

А от продължаване на ситуацията, такава каквато е в момента, губеща е най-вече Русия... досъсипва си икономиката така с всеки изминал месец..., както по времето на студената война. И затова е толкова опасна с това ядрено оръжие... на някой там може да не му издържат нервичките...
А Айнщайн беше казал, че не знае кой ще победи и с какво ще се води 3-тата световна война, но четвъртата ще се води с камъни.
Путин няма да си подаде оставката. Или ако стане много зле положението, самите руснаци ще го свалят, ако не, нищо чудно да следващия който ще сложат на неговия пост ще е подобен на Горбачов - доброволно да се предаде.



Тема Re: Не е ли най-големият [re: lvony333]  
Автор Entrepreneurial Spirit (:-))
Публикувано21.03.15 01:17







Тема Re: Не е ли най-големият [re: Lucky Eva]  
Автор lsrael Thornstein ()
Публикувано21.03.15 21:30



Грешиш.Политикът по-долу е далеч по-значителен, макар и по-нисък.





Тема Re: Не е ли най-големият [re: Lucky Eva]  
Автор adeli (Гордата ТО)
Публикувано22.03.15 23:05



...Голям е наистина, руснаците трябва здрава и трезва глава да ги рьководи , иначе става страшно.

всичко е в ръцете ми .......мамка му




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.