Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:14 15.06.24 
Контакти
   >> Приятели
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: О ценявам чувството ти за хумор, [re: roshavata]  
Автор Polydeuces (Loverman)
Публикувано08.03.15 16:11



Напротив. В момента ти се присмивам.



==============
Ти луд ли сииии?

Тема Re: О ценявам чувството ти за хумор, [re: sladunka medunka]  
Автор Polydeuces (Loverman)
Публикувано08.03.15 16:12



А така! Давай вещото си заключение. . .



==============
Ти луд ли сииии?

Предупреден си, за изнасяне на лична информация, преднамерено!

Редактирано от sladunka medunka на 08.03.15 16:19.



Тема Re: О ценявам чувството ти за хумор, [re: Polydeuces]  
Автор roshavata (женско)
Публикувано08.03.15 16:12



Миличък, ти не си в час с психологията, щом намираш обида в думите ми.

А това, че ми отреагираш по този начин ... що се обиждаш на собствената си крива интерпретация на думите ми?
Щях да приема, че съм ти прозрачна, ако не беше повярвал на глупостите на каките за мен и не се вкара във филмите които бяха заснети в моя чест. Шаранче!

Повярвай ми, ако искам да те обида, знам точно какво да кажа, за да подскочиш до тавана.

.........

Тема Re: Абе, [re: Polydeuces]  
Автор sladunka medunkaМодератор (erasure)
Публикувано08.03.15 16:15



... Теб ли? Проблемът е, че ти не можеш никого да заблудиш,Поли! И няма как да си прав, като аз знам исти ата, а ти само хвърляш предположения в пространството...
Не ти ли е малко кофти, че може да не си прав и аз в момента точно да виждам колко струваш ти и преценките ти? Не се притесняваш от това , странно... Щото аз винаги имам едно наум, че моха да хреша, но не и в този случай!!!!Щото няма кой да ме обори, освен някой мощен хакер, но дори и такъв пак не би ме убедил, че аз в моментна загуба на разсъдък съм писала бележки на Админа с желание да модераторствам!

Обикнал в тебе всичко недостойно,
достоен съм за твойта обич двойно


Тема Re: О ценявам чувството ти за хумор, [re: roshavata]  
Автор Polydeuces (Loverman)
Публикувано08.03.15 16:15



Напротив, тънките намеци са ти в репертоара. А за обидата - давай не се стеснявай.



==============
Ти луд ли сииии?

Тема Re: Оценявам чувството ти за хумор, [re: Polydeuces]  
Автор roshavata (женско)
Публикувано08.03.15 16:15



Разбира се, че лъжеш ... да имаш някакви права за 2-3 дена, не е като да си модератор. Дори на правителството му се дава 100 дни преди да го съдят що за правителство е ... а ти се заяждаш просто за спорта с човек, който не знае какво са му дали, за колко са му го дали и защо са му дали. Ми това е просташко, но ти си знаеш защо ти харесва този образ.

.........


Тема Re: О ценявам чувството ти за хумор, [re: Polydeuces]  
Автор sladunka medunkaМодератор (erasure)
Публикувано08.03.15 16:17



... Хехе, ти не бери грижи за тях, се погрижи за решутацията си, че в момента те знам прекрасно що за птица си!

Обикнал в тебе всичко недостойно,
достоен съм за твойта обич двойно


Тема Re: Абе, [re: sladunka medunka]  
Автор Polydeuces (Loverman)
Публикувано08.03.15 16:17



Готов съм на мига да се извиня. Пред всички. Но как да го направя, щом ти развя модераторската гума? Айде кажи ми кой е крив и кой е прав? Ако държеше на думата си - нямаше да я пипнеш при никакви обстоятелства.

==============
Ти луд ли сииии?


Тема Re: Оценявам чувството ти за хумор, [re: roshavata]  
Автор Polydeuces (Loverman)
Публикувано08.03.15 16:19



Домързя ме. Ясно е всичко.

==============
Ти луд ли сииии?


Тема Re: О ценявам чувството ти за хумор, [re: Polydeuces]  
Автор roshavata (женско)
Публикувано08.03.15 16:20



Какви намеци? Я прочети пак поста ... това си е право куме в очи, а ти ако виждаш някакви намеци ... както казах, проблемът си е твой. Ти за това си и толкова лесен за вкарване в интриги, защото търсиш под вола теле и вместо да се увериш дали си прав, се цупиш като малко дете и вярваш на лъжи. Нооо, то си е на твоята сметка.


А за обидата ... ми нямам такова желание. Ако ти бях прозрачна, щеше да си го разбрал. Не използвам истинските слаби места на хората, само безобидните.

.........



Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.