Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:25 29.06.24 
Контакти
   >> Приятели
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Дир.бг се продаванови  
Автор Nazgulll (8см)
Публикувано06.03.15 11:31



Не знам дали знаете, но дир.бг скоро (ако вече не е факт сделката) ще бъде продаден. Нали се сещате, че тези архаични форуми с 20 потребителя на кръст ще бъдат първото нещо, което новия собственик ще изтрие. Трябва да търсите нови поприща, уви подозорим, че мнозинството от вас не биха се вписали в друго виртуално пространство. Дупе да ви е яко.



Тема Първонови [re: Nazgulll]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано06.03.15 11:35



ще изтрият вас безполезните, с малките 8см пишки





Тема Re: Дир.бг се продаванови [re: Nazgulll]  
Автор FlLerO99 (убиец на КГБ )
Публикувано06.03.15 11:38



Абсолютно съм съгласен с това което написа. Аз само през последните дни разширих приятелствата си във Фейсбук двойно като обхванах огромна част от приятелите и познатите си в трите квартала в които съм движел през последните 24 години време. Плюс това вече имам двама леви политици за приятели във ФБ.

Аз примерно там във ФБ ако се държа по същия начин по който се държа тук с някои хора просто това означава верно да се наложи да ходя с боен пистолет в квартала. Същото се отнася и за другите потребители тук в дира - ако те се държат по същия начин както тук се държат във ФБ направо ги пиши бегали.

Това се отнася и за други виртуални клубове и никъде никой няма и не търпи такова поведение и това съм го изпитал на собствен гръб.



Тема Re: Дир.бг се продаванови [re: Nazgulll]  
Автор Nazgulll (8см)
Публикувано06.03.15 11:38



http://www.capital.bg/biznes/kompanii/2014/11/03/2412234_vladimir_jeglov_prodava_dirbg_za_62_mln_lv/



Тема Re: Първонови [re: Buduhcko npace]  
Автор FlLerO99 (убиец на КГБ )
Публикувано06.03.15 11:39



Без да искам да се заяждам с теб аз досега не съм видял абсолютно нищо полезно написано от теб никъде!



Тема Re: Дир.бг се продаванови [re: Nazgulll]  
Автор FlLerO99 (убиец на КГБ )
Публикувано06.03.15 11:39



Аз мисля че дира вече е продаден към то днешна дата.



Тема Re: Дир.бг се продаванови [re: FlLerO99]  
Автор Nazgulll (8см)
Публикувано06.03.15 11:39



Така е. Основна вина за провала на форумите на дир.бг носят администратори и модератори. Чак не ми го побира главата как толкова преспективно нещо като този сайт е превърнат в пълно бунище. Реално - ако бяха развити като хората тези форуми, това можеше да генерира огромни приходи за собствениците. Пример - бгмама форума.



Тема Re: Дир.бг се продаванови [re: Nazgulll]  
Автор Polydeuces (Loverman)
Публикувано06.03.15 11:40



Купувам!



Cuique suum

Тема Re: Дир.бг се продаванови [re: Polydeuces]  
Автор Nazgulll (8см)
Публикувано06.03.15 11:41



Само 6 милиона. Като бонус получаваш модератора Киро.



Тема Re: Дир.бг се продава [re: Nazgulll]  
Автор FlLerO99 (убиец на КГБ )
Публикувано06.03.15 11:43



Аз още през втората половина на 2007ма година написах на няколко места в дира че Киро и НАДЕЖДА съсипаха клубовете, но Киро изтри абсолютно всички мои постинги с това заглавие и ме банна. Но вината не е само на Киро, а и на такива като Безсънна който толерират агресия срещу потребителите и в същото време не им дават да се защитават от тази агресия. То функцията на клуб Споделено беше едни потребители да се гравят с други, Безсънна да се радва на тази гавра и не дай боже да надигнеш глас и веднага биваш изгонен!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.