Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:18 01.07.24 
Контакти
   >> Приятели
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема Re: преди време питахнови [re: roshavata]  
Автор jumbles ()
Публикувано28.02.15 22:05



нормално е да тръгна от себе си търсейки вас, или?
но определено не ми допада енергията ти, трансформирай, ако обичаш, ако речеш да продължиш контакта



Тема Re: преди време питахнови [re: jumbles]  
Автор coffeemate ()
Публикувано28.02.15 22:09



има едни хора, които отдавна са го изказали. че по-интересно е да си лошия герой, отколкото добрия. да речем, че се изучаваме. най-общо казано.

пък то аз имам и подвъпрос към твоята поредна такава тема, но айде ще ти го спестя

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: преди време питахнови [re: jumbles]  
Автор coffeemate ()
Публикувано28.02.15 22:11



тя точно това прави, ако трябва да бъда лошата пак- трансформира я от оня ден ту на един ник, ту на друг. сега с тебе се опитва. ама пусто- то като извира като стихия не е много лесно да се овладее



А хитростта е ума на глупака.

Редактирано от coffeemate на 28.02.15 22:11.



Тема Re: преди време питахнови [re: jumbles]  
Автор roshavata (женско)
Публикувано28.02.15 22:19



Да си дойдем на думата .... Това което казваш с поведението си, с въпросите си и с този си пост е ... Всички започвайте да се държите така, както на мен ми харесва, иначе няма да ви удостоя с внимание.
Осъзнаваш ли колко на сериозно се взимаш?

Като искаш внимание, ти се промени, а не се опитвай да променяш околните.


Не си ми интересна и не ти искам вниманието, за да се променям заради теб. Сори!

.........


Тема Re: преди време питахнови [re: coffeemate]  
Автор jumbles ()
Публикувано28.02.15 22:20



Благодаря ти!

знаеш ли, при първият ми досег с теб, ти ми обясни как ще ми "обърнеш хастара" ... хе, хе и ти се променяш - вече ми спестяваш:)
но пък, ако ти гложди душичката давай с въпроса, макар и да не ми се говори много ... ще се понасиля за теб



Тема Re: преди време питахнови [re: roshavata]  
Автор jumbles ()
Публикувано28.02.15 22:22



Слава Богу, че не съм ти интересна, леко се бях притеснила ...
ух, олекна ми
Всичко Добро!:)



Тема Re:нови [re: Arhangela]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано28.02.15 22:25



Забавно клипче.








Тема Re: преди време питахнови [re: jumbles]  
Автор coffeemate ()
Публикувано28.02.15 22:26



първият ти досег с мен въобще не е бил такъв ама ти не помниш.
то и мен ме изненада тук в началото какви разигра ама е на- приех те и даже се опитвам да комуникирам с теб, но ти много плашливо такова.
сега си задавам въпроса:
защо така си задаваш темата/темите, че все едно ти не си от тези -лошите?! нещо срамно ли има да си признаеш, че си 50/50?!

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: преди време питахнови [re: jumbles]  
Автор Adrina (искам лято!)
Публикувано28.02.15 22:38




Търсиш отговори, които знаеш....
Всеки човек е добър, а това че на моменти изтрещява, ами и това е нормално...разбирам го! А и много е важно, с кой и от какво си заобиколен, когато хората са щастливи те се усмихват и дават светлина, а когато са нещастни са агресивни...значи пак зависи от избора......: ))
Хората просто са нещастни, Джъмб, за това и на воля дават лошото...но не ме питай защо това е техния избор, не знам...и аз нямам отговор!...

И нека утре започне от днес!

Тема Re: преди време питахнови [re: coffeemate]  
Автор Adrina (искам лято!)
Публикувано28.02.15 22:40



Защото няма лош човек, Кафенце!
Лошотията е избор...човек се ражда от любов и е любов, а това че я крие и се страхува от нея..че я замества с агресия и лошотия...е друг въпрос...
Всяко бебе се ражда с изчистено съзнание...т.е. всички имаме равен старт, но различни избори след това...



И нека утре започне от днес!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.