Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:00 27.06.24 
Контакти
   >> Приятели
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Секс чатнови  
Автор filmfest (temperament)
Публикувано27.02.15 22:25



Един ден докато си стоях в къщи и си чатках на компютъра и понеже „кю”-то си ми стои постоянно включено и ето, че една мадама така се закачи за мен. След това и на първо време си разменихме няколко уважителни реплики. После тя ме попита-„с какво се занимаваш”? Тогава аз излъгах, като казах, че продавам цигари и алкохол. Докато в случая истината беше, че в този момент усилено си търсех работа. После й казах, че й пиша от работното си място. И така тя също ми разказа някои неща за себе си, като ми разкри, че е самотна майка, разведена с едно дете, някъде си от провинцията и сега живее и работи в София в някаква биологична лаборатория към някаква фабрика. И съответно разговорите между нас така й потекоха, като тя всъщност си беше постоянно он-лайн. Абсолютно, като мен в един такъв момент в който нямаше какво друго особено да се върши. Така помислих си индуктивно, че и тя съответно, явно нямаше никаква друга работа или например основни задачи, които да извършва на работното си място. Нещо, което от време на време да я баламосва, за да се откъсва от разговора. А може и тя да ме е излъгала-не знам. Макар, че после си разменихме и скайповете. В нейния профил всъщност имаше и снимка на момиче, на около 30, с тъмна дълга коса, 1, 70 см. високо, като си беше сложила на лицето и едни хубави слънчеви очила.

Така след една седмица разговори, тя предложи да сме се били срещнали. Аз я уговорих за ден през седмицата. И тя се съгласи. И така си уговорихме среща. На другия ден обаче, ден преди уречената среща, тя каза, че нещо е намусена. И също, че настроението й от сутринта било такова. При което от своя страна аз пък в този момент не бях и толкова активен в писането си, като казвах, че имам работа. И така се отплесвах от чата. При което тя взе, че ме попита-дали не се сърдя? Аз отвърнах, че си имам работа за вършене и за това не мога да бъда комуникативен, както иначе. След което и тя също спря да ми пише.

Минаха няколко дни и какво да видя, тя ме е изтрила и от „скайп”. Съответно с това и нашия секс чат очевидно взе, че приключи.

И на въпроса, на мен за пръв път ми се случва да лъжа открито в Интернет, като например в тази история бях казал, че работя в магазин. Вместо да кажа, че съм безработен. И тъй, като в повечето случаи, ако да речем, принципно някой въпрос към мен от другата страна ми се стори твърде личен. Аз по навик бих го пропуснал. То в този случай, с тая мадама за пръв път реших да излъжа. И да си направя такъв опит, като в случая да дам погрешна информация за себе си и някакви подвеждащи данни.

Но, както и да е въпросът ми е Вие лъжете ли в Интернет? Ако да за какво са се отнасяли лъжите Ви и т.н.? Но обаче забележете това! Мен не ме интересуват Вашите интимни разговори, които водите. А дали при провеждането на подобни разговори, с непознати лица, сте си позволявали да излъжете за себе си нещо?

П.П. Мислех да пусна темата в „Споделено”, но там се оказа, че не мога да пиша и тъй като знам, че приятелите от споделено са се изнесли тук за това изнасям темата тук. Темата е за секс, лъжи и видео, разкажете ми нещо за Вас. Интересувам се от Вашите анонимни истории. Надявам се, нали все пак тук се пише анонимно и всеки би могъл да каже според себе си как му се виждат нещата.



Тема Re: Секс чатнови [re: filmfest]  
Автор FlLerO99 (убиец на КГБ )
Публикувано27.02.15 22:32



Отдавна не лъжа в интернет. А колкото до жените от интернет не храня абсолютно никакви илюзии че мога да намеря истинска любов точно от интернет и има сериозна причина да мисля така. Секс съм намирал от интернет, но за любов е направо изключено и да се мисли.

А този въпрос с какво си се занимавал жените го задават тогава когато си търсят семеен партньор. В случая ти не си ставал затова защото си нямах доходна работа. Това разбира се е глупост от страна на простите ни български жени защото аз даже и като охранител съм на път да стигна 770 лева твърда заплата месечно, а и разполагам с доста солиден валутен запас, плюс това перспективите ми финансовите ми перспективи в стратегическа дълбочина бих казал че хич не са лоши.



Тема Re: Секс чатнови [re: filmfest]  
Автор Евлоги666 (непознат)
Публикувано27.02.15 22:34



Простако, няма кой тук да ти чете романите. Кажи го с 1-2 изречения



Тема Re: Секс чатнови [re: filmfest]  
Автор FlLerO99 (убиец на КГБ )
Публикувано27.02.15 22:37



Курвата е търсила някой балък който да й храни копелето. Да е мислили когато го е правила!



Тема Re: Секс чатнови [re: filmfest]  
Автор coffeemate ()
Публикувано27.02.15 22:42



че масово се лъже в нета, това и гаргите го знаят.
като цяло аз не лъжа нито в нета, нито извъннета. но не споделям много. то и не е необходимо. кой го вълнува другия?! масово хората вече и от себе си не се интересуват, че да имат времето да се заинтересуват от друг.

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: Секс чатнови [re: filmfest]  
Автор Baldrian ()
Публикувано27.02.15 22:45



не съм измислен герой...тоест нямам фалшива самоличност нито тук, нито навън...
не пиша на много места.
а иначе вероятно тук е мястото, където можеш да бъдеш всичко, което искаш да бъдеш



как си ти?



Тема Re: Секс чатнови [re: FlLerO99]  
Автор filmfest (temperament)
Публикувано27.02.15 22:49



Това е, че Интернет разби някои ограничения така, че чрез него човек да може, да осъществи контакт с други вселени съставени от множеството човечество, с което и да се наложи по нов начин различен от да речем ученическите му години. И това е за всички нас наследяващи Интернет поколението. Но там и е въпросът дали има такъв морал в Интернет при който човек по-скоро не бива да лъже?Не, че от това ще следва да изпълнява някакво наказание, а ей така, като не писан закон да речем. Както например в сайтовете за запознанства, ако някой някъде разбере, че някой мъж се е представял за жена в тях ще бъде обруган все едно-само пример. И на мен така ми се вижда, че ако един мъж примерно в сайт за запознанства, лъжейки, че е жена за него ще следва линч мисля.



Тема Re: Секс чатнови [re: Евлоги666]  
Автор filmfest (temperament)
Публикувано27.02.15 22:51



Съжалявам обаче в клуб "Споделено" не мога да пиша и за това пиша романите си тук-анархия

.



Тема Re: Секс чат [re: filmfest]  
Автор FlLerO99 (убиец на КГБ )
Публикувано27.02.15 22:54



Там в Споделено при тази крава Безсънна почти никой нормален вече не ходи да пише защото тя умишлено толерира агресията срещу потребителите.



Тема Re: Секс чат [re: filmfest]  
Автор FlLerO99 (убиец на КГБ )
Публикувано27.02.15 22:55



Човек тогава когато казва ИСТИНАТА е НЕПОБЕДИМ!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.