Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:16 29.06.24 
Контакти
   >> Приятели
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Секс чатнови [re: lvony333]  
Автор filmfest (temperament)
Публикувано28.02.15 00:51



Според мен българите имат проблем и той се крие в еманципацията на българската жена. С други думи жената става еманципирана по желание на мъжете, мъжете започват да искат нейното мнение за всичко. Но в Българи това все още не се разбира добре, защото не, че жените искат да бъдат еманципирани, а напротив мъжете искат да еманципират жените, за да ги чукат, колкото се може повече заради техните нови права в обществото. Разбираш ли каква е историята на еманципацията на жената било то на българката. Българката преди век си е била само една домакиня.



Тема Re:нови [re: filmfest]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано28.02.15 00:54



Ако изоставиш някоя жена, няма как да те уважава заради това. Напротив, ефекта е обратен.




Тема Re:нови [re: FlLerO99]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано28.02.15 00:57



Ти такива си ги избираш, после другите ти били виновни.




Тема Re: Секс чатнови [re: FlLerO99]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано28.02.15 00:59



"мъжете поне повечето са страшно елементарни и при тях почти всичко в интернет опира до секс"

Това е точно така.




Тема Re: Секс чатнови [re: filmfest]  
Автор Adrina (искам лято!)
Публикувано28.02.15 01:11



Чакай, че тази тема ме провокира да се върна и да я прочета...: )
Това е и моето мнение за тях, българките, те трябва да бъдат изоставяни, за да се научат на уважение.
А ти съзнаваш ли колко наивност и глупост има в това изречение? Нали не се смяташ за единствения мъж на Планетата? Ще изоставиш, за да научиш на уважение? Буф тук нещо логично не мога да го осмисля. Уважение се печели, а не се учи на него, не сме в училище. А ти съзнаваш ли, че ако не се грижиш за нещо го губиш и тук вече идва твоя избор искаш или не искаш? Или смяташ, че с лошо отношение можеш да постигнеш нещо? Опитвам се да хвана логика...ама пак не успявам...
Извинявай за въпросът, ама на колко си години? Е, можеш и да не ми отговаряш де...



И нека утре започне от днес!

Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор filmfest (temperament)
Публикувано28.02.15 01:12



Знам за процедурата, аз я изпълних например, когато писах на модератора в клуб Астрология да ми даде право да пиша в клуба, защото нямам Вип достъп и той съответно без никакви други въпроси и безпрецедентно в рамките на 24 часа ми даде такъв достъп. По-късно разбрах, че заедно с този достъп, който ми беше даден от модератора на клуб Астрология аз можех да пиша във всички други Вип клубове, тъй като явно съм бил обявен, като един вид в свободен достъп до тях само и само заради това, че поне на едно място имам Вип достъп. Така да се каже става въпрос за така наречените Вип списъци в които фигурира даден юзър или не. И така де като разбрах, че в "Споделено" не мога да пиша, защото е специален за моя ник клуб за това реших да публикувам тук. И с което искам да отбележа, че не е проблем например за дира да дава свободен Вип достъп и наистина става проблем, когато всеки път, когато човек веднъж се докопа до Вип списъка да търси одобрение. С други думи за мен в този случай аз протестирам. Не искам да искам във всеки клуб Вип достъп. И ако не е така тогава модерираните Вип клубове да отиват на кино...



Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор FlLerO99 (убиец на КГБ )
Публикувано28.02.15 01:15



Всички сте такива.



Тема Re: Секс чатнови [re: filmfest]  
Автор Adrina (искам лято!)
Публикувано28.02.15 01:19



Амиииииии..ти си си отговорил...да "научиш" можеш виртуално, а да "разбереш" е реално..
Ти кое предпочиташ? Пак се свежда до твоя избор и до интереса ти?
А дали е морална лъжата...пак ти казвам, въпрос на избор е, ако искаш непрекъснато да се страхуваш да не те хванат, лъжи, за да научиш, ама едва ли има полза от това научаване...защото голям е шанса да научиш, да харесаш, но да се разминеш, т.е. да не разбереш...та лъжата си остава в теб..



И нека утре започне от днес!

Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор filmfest (temperament)
Публикувано28.02.15 01:20



Еми аз говоря между другото от личен опит. Веднъж изоставих едно гадже заради друга жена и тя така ме прокле, тъй че да не видя любов в близките 8 или 9 години докато не разбера наистина, какво означава любов и така се случи, че наистина в този период от време любовта само на снимка я видях... С други думи нейното проклятие напълно беше изпълнено-зодия Рак.



Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор Adrina (искам лято!)
Публикувано28.02.15 01:23



Аз направо се стъписах на това "уважение"...: ))
Още не мога да намеря никакъв логичен път към това твърдение...ама никакъв!

И нека утре започне от днес!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.