Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:12 29.06.24 
Контакти
   >> Приятели
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Ако ви е интересно, да си поговорим за страховетенови [re: ALONE911]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано27.02.15 18:37



Тези от линка, да, нетипични са. Просто ги пуснах за сведение, да се види, че страхът е многообразен.





Тема Re: Ако ви е интересно, да си поговорим за страховетенови [re: Lucky Eva]  
Автор ALONE911 (I want)
Публикувано27.02.15 18:41



Да, иначе аз също се страхувам от много неща, но определено страхът ми не е постоянен и безпричинен.
Най- големия ми страх е смъртта на близък.

\"Понякога плащаме най-скъпо за безплатните неща.\"Алберт Айнщайн


Тема Re: Ако ви е интересно, да си поговорим за страховетенови [re: ALONE911]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано27.02.15 18:45



Сигурно си имала някой дълго боледуващ около себе си. Мене не ме е страх от това, но и двамата ми родители починаха изключително внезапно и доста млади и затова не съм си създала такъв страх. Просто приех фактите такива каквито са, въпреки, че се чувствах много зле след това. Но, се преборих и разбрах, че вече само аз съм отговорна за всичко, по-големи от мене няма, за да поемат отговорността за всичко, което се случва около мене.





Тема Re: Ако ви е интересно, да си поговорим за страховетенови [re: Lucky Eva]  
Автор yetti (ентусиаст)
Публикувано27.02.15 18:46



т.е. само доста субмисивен мъж би се задържал около нея?



Тема Re: Ако ви е интересно, да си поговорим за страховетенови [re: Lucky Eva]  
Автор ALONE911 (I want)
Публикувано27.02.15 18:47



Страхът предпазва когато е в разумни граници спрямо наистина опасни неща, но определено когато излиза извън рамките като сила или невъзможност да го преодолееш е вреден и то от едно от най- вредните неща. Към второто е психическия страх от неизбежни неща които не можеш до промениш.

\"Понякога плащаме най-скъпо за безплатните неща.\"Алберт Айнщайн


Тема Re: Ако ви е интересно, да си поговорим за страховетенови [re: Lucky Eva]  
Автор roshavata (женско)
Публикувано27.02.15 18:49



Много страхливите хора, вдигат стени около себе си и стават дебили, а не хората които имат висок праг на търпимост ... колкото по-висок праг на търпимост имаш, толкова по-чувствителна можеш да бъдеш, защото си по-открит за хората и по-малко неща ти пречат да ги "видиш". Да си намалил влиянието на страховете, не означава, да си намалил емоционалната си чувствителност.

.........

Редактирано от roshavata на 27.02.15 18:51.



Тема Re: Ако ви е интересно, да си поговорим за страховетенови [re: Lucky Eva]  
Автор roshavata (женско)
Публикувано27.02.15 18:52



Ева, както казах и в предната тема ... вярвай в каквото искаш, нямам нищо против. Аз излагам само лично мнение.

.........


Тема Re: Ако ви е интересно, да си поговорим за страховетенови [re: Lucky Eva]  
Автор ALONE911 (I want)
Публикувано27.02.15 18:53



Не, не съм имала, но съм имала починал при инцидент и то дете - моята племенница.

Трудно ми е да кажа дали човек се настройва при боледуване на свой близък или бавно потъва. Може би, зависи от човека.

\"Понякога плащаме най-скъпо за безплатните неща.\"Алберт Айнщайн


Тема Re: Ако ви е интересно, да си поговорим за страховетенови [re: ALONE911]  
Автор roshavata (женско)
Публикувано27.02.15 18:55



Кой точно страх предпазва? И дали е страх от неизбежните неща? Доста си обобщила нещата, което не води до разбиране, а до още по-голямо объркване.

.........


Тема Re: Ако ви е интересно, да си поговорим за страховетенови [re: yetti]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано27.02.15 18:59



Аз съм на това мнение - за силните жени - силен мъж, за слабите - слаб, за да се уравновесяват. Други варианти водят до компенсация, което не е в полза нито на единия, нито на другия.

Редактирано от Lucky Eva на 27.02.15 19:01.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.