Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:13 29.06.24 
Контакти
   >> Приятели
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Ако ви е интересно, да си поговорим за страховетенови [re: roshavata]  
Автор ALONE911 (I want)
Публикувано27.02.15 20:08



Да случва ми се да съм обезпокоена, но не че не зная от какво, а не зная или зная, че не мога да се справя и никой не може. Казано точно - безсилие. Неща относно които съм безсилна да променя не успях да възприема и няма да мога.

\"Понякога плащаме най-скъпо за безплатните неща.\"Алберт Айнщайн


Тема Re: Ако ви е интересно, да си поговорим за страховетенови [re: Lucky Eva]  
Автор roshavata (женско)
Публикувано27.02.15 20:08



Ева, това не е съзнателно придобита реакция ... за това няма значение като какво ще възприемеш чиято и да било кръв. Вменяваш си сама причини, които те водят до натрупване на страхове и ако един ден ти се оправи хардуерният проблем, пак ще се гнусиш от кръв, защото си натрупала сама убеждения че тя е опасна.
Разбери, не всичко има причина, която се решава от съзнанието.

.........


Тема Re: Ако ви е интересно, да си поговорим за страховетенови [re: Lucky Eva]  
Автор Евлоги666 (непознат)
Публикувано27.02.15 20:14



Страх ме е да не нараня някой





Тема Re: Ако ви е интересно, да си поговорим за страховетенови [re: ALONE911]  
Автор roshavata (женско)
Публикувано27.02.15 20:15



Нищо осъзнато не води до безпокойство ... безпокойството е признак, на неосъзната причина ... безпокойството е от това, че не знаеш причината за страха си. Намерила си удобно обяснение, но не е вярното.
Да ти кажа ли как се разпознават неверните обяснения? Когато в тях има крайна позиция, която се приписва на много или всички хора. Това означава, че се опитваш сама себе си да убедиш.
не мога да се справя и никой не може

.........


Тема Re: Ако ви е интересно, да си поговорим за страховетенови [re: roshavata]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано27.02.15 20:15



Все си мисля, че не може да няма причина, но нашите бяха много любвеобвилни хора, не са ме насилвали за нищо, поддържаха чисто у нас, грижеха се всеотдайно за мен и сестра ми, канеха приятели, много интересни сбирки на възрастни, от които само от слушане съм придобила много опит, бяхме уважавани като семейство, но все си мисля, че тази непоносимост към кръв идва от насилствената смърт в минал живот, какъвто съм имала, което го знам от една от регресивните хипнози.

Редактирано от Lucky Eva на 27.02.15 20:18.



Тема Re: Ако ви е интересно, да си поговорим за страховетенови [re: Lucky Eva]  
Автор roshavata (женско)
Публикувано27.02.15 20:16



Няма причина, или просто не ти харесва причината ... ще ти се да е нещо което да можеш да контролираш?

.........


Тема Re: Ако ви е интересно, да си поговорим за страховетенови [re: Евлоги666]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано27.02.15 20:16



Смяташ, че без да искаш, можеш да нараниш някого ли?



Тема Re: Ако ви е интересно, да си поговорим за страховетенови [re: Lucky Eva]  
Автор ALONE911 (I want)
Публикувано27.02.15 20:17



Аз също, но да стигам лесно за да се любувам на гледката.

\"Понякога плащаме най-скъпо за безплатните неща.\"Алберт Айнщайн


Тема Re: Ако ви е интересно, да си поговорим за страховетенови [re: ALONE911]  
Автор roshavata (женско)
Публикувано27.02.15 20:19



Много неосъзнати страхове имаш ... те те стопират да се насладиш на пътя. Но няма да ти правя анализ ... не ми е работа.

.........


Тема Re: Ако ви е интересно, да си поговорим за страховетенови [re: ALONE911]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано27.02.15 20:20



Лъвовете сте така, аз повече залагам на пътя, по-малко на гледката, но и при мене е естествено.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.