Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:12 28.06.24 
Контакти
   >> Приятели
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Koooнови [re: Lucky Eva]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано26.02.15 15:36



ко-ко-коооо





Тема ъъъънови [re: jumbles]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано26.02.15 15:38



сигурна ли си че е над?





Тема Re: Материалната Истина...нови [re: PekoHcTpykTop]  
Автор jumbles ()
Публикувано26.02.15 15:40



Разбирането на всичко това е твърде лично и интимно преживяване
Сега и да редя думи до умопомрачение смисъл няма
Ако или когато ти се случи, може да си поговорим пак :)



Тема Re: ъъъънови [re: Buduhcko npace]  
Автор jumbles ()
Публикувано26.02.15 15:42



Ъъъъ, това наистина ли е от значение :)



Тема Re: Материалната Истина...нови [re: roshavata]  
Автор Adrina (искам лято!)
Публикувано26.02.15 16:03



ми че аз какво казах, същото, но с различни думички...уеднаквяването е опростяване...
А какво против имаш емоциите и хормоните, ми точно с тях живота е интересен. Нали знаеш човек в депресия какъв е, губи интерес към всичко, няма емоции, нищо не го интересува, е що ми е такъв живот? Ако някога си изгубя емоционалния ми свят, защо ми е да живея...за да тлея ли...загуби ли се пламъчето в очите, живота губи чар и аромат...аз не си ги давам и двете...
А за другото не знам, всеки сам си решава и преценява какъв да бъде или да се показва какъв какъвто Е...
Но сама знаеш колко бързо губя интерес при тези диалози, защото човек е индивидуалност...и като такъв трябва да се приема...обобщенията, типовете, границите са ми непонятни...
Пак литнах напред с мисълта ми, ама би трябвало да ме разбереш...

И нека утре започне от днес!


Тема Re: Материалната Истина...нови [re: PekoHcTpykTop]  
Автор roshavata (женско)
Публикувано26.02.15 16:12



ми ето, дадох ти пример. И не е изледвано, просто защото не може да бъде развито във вид в който да се изследва пълноценно ... да има крака, да с тях човек може да стои изправен и да се придвижва, но как, колко бързо и т.н. ... това може да се изследва едва като развиеш капацитета им ... сега само се знае, че "да крака има". ... Ако пак не схванеш, се отказвам да обяснявам.

.........


Тема Re: Материалната Истина...нови [re: PekoHcTpykTop]  
Автор roshavata (женско)
Публикувано26.02.15 16:17



По тази логика, всичко, което е извън нормата е духовно, т.е. патологията е духовното ... колкото по-луд, толкова по-духовен.

.........

Редактирано от roshavata на 26.02.15 16:17.



Тема като гледамнови [re: jumbles]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано26.02.15 17:02



темата - не.



Тема Re: Материалната Истина...нови [re: jumbles]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано26.02.15 18:07



За термина "духовност" истината е, че е една манджа с грозде и такова нещо баш няма.
Разговорно иначе включват различни състояния в резултат на други неща дето не разбират, затова е неразбираем. А го използват и по различни причини:
Може понякога така някой да иска да изпъкне с нещо, което смята, че има, а другите разбираш ли нямат бедничките....



Най-често обаче когато не знае точно как да обясни в какво състоянието се чувства в момента или не може да си го обяснят, разберат точно, но разбира/усеща, че са в някакво по-.... особено състояние...

А то, най-често е някакно вътрешно състояние в резултат от съчетаване на действията на фантазия и емоции с определена сила...

Тоест свързва се с вътрешния /скрития/ нематериален свят, фантазията, емоциите, илюзиите.... и в няма нищо общо с понятието "Дух", което съвсем отделно и различно нещо .
Също няма и нищо общо с "съзнание", освен, че чрез съзнаието различаваш, че състоянието ти е такова някакво, по-такова един вид...

И когато трябва да се каже най-бързо, най-лесно и най-неразбрано какво ти е , казваш духовност и готово. - Значи не питай повече, щото не мога да ти обесним... - Тва кога си стъпила на стол и си извисена поне на 2-ва метра става, или си поне на 6-тия етаж...



Тема Re: Материалната Истина...нови [re: lvony333]  
Автор roshavata (женско)
Публикувано26.02.15 18:11



За термина "духовност" истината е, че е една манджа с грозде и такова нещо баш няма.
Много добре казано.



.........


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.