Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:29 14.06.24 
Контакти
   >> Приятели
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Специално за Файлър и неговите адвокатки тук.нови  
Автор adekvaten (u4uden)
Публикувано18.02.15 17:22





Четете и се просвещавайте. Изтрезнявайте!



Пиши САМО по темата, а не лични нападки с/у автора и!!!

Тема Re: Специално за Файлър и неговите адвокатки тук.нови [re: adekvaten]  
Автор Adrina (далечна звезда)
Публикувано18.02.15 17:26



......аз съм герберче бе.......къде ме прати на при комунистите....: )))

И нека утре започне от днес!

Тема Re:нови [re: adekvaten]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано18.02.15 17:26



А ти защо избяга от България в чужбина?
Защото такива като теб сринаха всичко построено в страната ни и заради хора като теб все още нищо не се строи, нито имаме производство, което поне да издържа държавата.
Нацистки продажни мекотели.




Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор adekvaten (u4uden)
Публикувано18.02.15 17:45



"А ти защо избяга от България в чужбина?
Защото такива като теб сринаха всичко построено в страната ни и заради хора като теб все още нищо не се строи, нито имаме производство, което поне да издържа държавата.
Нацистки продажни мекотели."


1.Избягах от "Диктатурата на простака" която руските мужици-комуняги наложиха в Б-я под името "Диктатура на пролетарията"
2.Същата Диктатура съсипа държавата и морала на хората. От целият т.н. "соцлагер" Б-я последна се откъсна от вампирът СССР и затова сме най-зле.И затова, че отрепки като твоя Файлър все още живеят зомбясани от комунягите и мечтаейки за връщане на съветския комунизъм в Б-я.
Емигрантите са хора, които си спасяват живота навън.
ТВОЯТ ФАЙЛЪР Е "НАЦИСТКО ПРОДАЖНО МЕКОТЕЛО !!! И се бие в гърдите с това.....




Пиши САМО по темата, а не лични нападки с/у автора и!!!

Тема Койнови [re: Luchezara]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано18.02.15 17:58



ли ти *** в гащите, а моме?





Тема Re: Специално за Файлър и неговите адвокатки тук.нови [re: Adrina]  
Автор no effort (обективен)
Публикувано18.02.15 18:34



Тази фалшива малоумна партия-фарс герб е съставена изцяло от комунисти по върховете си. Всички партии, получили достъп до властта за последните 25 години, са продукт все на БКП и ДС.



Тема Re: Специално за Файлър и неговите адвокатки тук.нови [re: no effort]  
Автор Adrina (далечна звезда)
Публикувано18.02.15 18:48



Ми съгласих се....ама кажи една партия която да не е малоумна...Има ли?
Мен ако питаш утре бих излязла с автомата...е не да ги убивам, щото не мога...ама да ги подбера да ги затворя в някое село със 140лв. пенсия и да живеят! Ама май мен ще ме затворят...: ))))

И нека утре започне от днес!


Тема Re: Специално за Файлър и неговите адвокатки тук.нови [re: adekvaten]  
Автор heptagram ()
Публикувано18.02.15 18:51



гледай да не стигнеш до прокурор с изказванията си... Ако познанията ти по история се свеждат до народния съд, толкова по-лошо за тебе...

Успех!

Be free, not cheap.

Редактирано от heptagram на 18.02.15 18:52.



Тема Re: Специално за Файлър и неговите адвокатки тук.нови [re: adekvaten]  
Автор yetti (минаващ)
Публикувано18.02.15 20:56



не знам, защо правиш паралел между носталгията по комунизма и елементарното отбелязване на факта, че повече би ти подхождал ника неадекватен? това е поредната твоя неадекватност.

Редактирано от yetti на 18.02.15 20:57.



Тема Re: Специално за... пенсионеритенови [re: Adrina]  
Автор r3gistracia ()
Публикувано18.02.15 20:58



Малка червена звезда, не бъди жестока, това с автоматите е прекалено съветско. Освен това на село с 140 лв стига да не плащаш на топлофикация и да имаш дърва е ок; не е ок само, че много се пие по българските села. Ако живееха по смислено и здравословно за пенсионерите селата са рай. Първо тук си имат компания, а в града са много самотни. В града обичайното е да кажеш за някой, че е самотен стар човек, което е ужасно. В селата за пенсионерите си е купон (те сигурно и за това пият толкова, макар че според мен прекаляват, а и простотията е много). Така че всъщност възрастните, които вече не работят и сами трябва да правят този избор - по-ефтино, по-здравословно и т.н.

Редактирано от r3gistracia на 18.02.15 20:59.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.