Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:55 22.09.24 
Контакти
   >> Приятели
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Гледкатанови [re: sladunka medunka]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано18.02.15 16:17



Ти метни една снимка - да ти се радваме на прелестите и ги оценим по достойнство.

Пък после ходи и говори за аеробика, кой кого ще вземе на сериозно, и се научи да спориш - с прилагане на интелект и логически доводи, а не като недолюбена селска мома.



Тема Re: Нужда от съветнови [re: Nazgulll]  
Автор Adrina (далечна звезда)
Публикувано18.02.15 16:48



Съответно този роднина дразни абсолютно всички, прехвърля работата си на другите
-------------------
А ти какво се чудиш? Сам си си написал решението. Не приемайте неговата работа, тя като не е свършена, той ще отговаря пред шефа. Все пак си имате определени задължения и не е нужно да поемате и неговите. Просто директен отказ и това е. Нека той да ходи да се оплаква на шефа от вас, тогава ще имате и възможност да предоставите и своята гледна точка.
Винаги съм мразила клюкаренето...и моля другарко...а да не говорим, че като имате търкания с един човек, най-добрия начин е да се разберете помежду си, намесването на трета страна е вече кофти и предизвиква озлобление. Била съм на твое място, само че мен директно шефа ме товареше с повече задължения и аз му отказах. Мръщи се, ама спря. Извоювайте си позиции, защото ще стане по-лошо...голям праз, че е човек на шефа...

И нека утре започне от днес!


Тема Re: Нужда от съветнови [re: saksun]  
Автор Finntroll73 (Soulseeker)
Публикувано18.02.15 17:10



Говоря от личен изстрадан опит.
То тази братовчедка е вече 4ти месец в болнични.
Проблеми някакви със стомаха имала,или женски болести.
Може и така да е..може и да не е.
Мен след ДВТ..тромбоза на крака,се опитаха още на 5тия ден да ме изпратят на работа.
Да не съм се бил залежавал.
А за някои хора може и лекаря да им продължава болничните и да им ги праща в къщи без да се явяват даже при него,ако е за продължение.
При мен чужденеца с норвежки паспорт обаче не става.
Явно като си сменя името с норвежко..

сигурно много неща ще стават.
За някои хора може,за други не може.
Така е навсякъде.
Та човечеца си мисли за някаква справедливост..да забрави просто.
Не е зле и той като мен да ги цери с болнични и да търси по обяви други по-поносими боклуци.
Света е такъв,който е силния на деня се превръща в деспот и тиранин.
Но за всекиму си има начин.
Днес шефката ми по отдел..бар само ме пита коя смяна съм
Та да знае да каже на заместника коя смяна да поеме.
Време е резервните гуми да им се вземе акъла малко..както на мен всеки ден.
Въобще даже не ме попита какво ми е.

Вчера се показа супер нагла на два пъти към мен..е щом няма елементарно чуство за уважение..момчето днес е в болнични.
Физиотерапевтите нямаха час за мен днес и болничен,но утре ще ида при личния.
Понеже сряда му е почивен ден..преработил и той..да еба и позьорите мързеливи.
Мързи ги да гледат всичките тези компетенции..
Че то да си висшист,шеф,доктор,отговорник,ръководен кадър...то значи си свръх нахален лайнар.
Радвам се че не съм един от тях..искренно се радвам че не съм част от бълвоча и кастата на богопомазаните.
А утре ми намекне че често боледувам моя..и ще му припомня че аз му плащам обяда,и лесно може да бъде подменен.И че няма право да ме кара болен да работя.
Имам перманетни болежки.
Да съм тренирал,да съм си сменил работата.
Един ден кипнах и му казах..говориш като наизуст.
Като осъдят и приберат шефките ми на топло и це напълнят откъм колеги,тогава няма да имам нежда нито от трениране..нито от смяна на работа.
Но щом не мислят изобщо за мен моите подобия на хора,то аз няма да умирам за такава лайняна фирма.
Ако ти знаеш..ако можеш..дай едно рамо за работа каквато ми предлагаш да съм си намерил.
Да видиш как ни вопъл ни стон..
Вече 2 пъти съм му го казвал.
Авторитети разни...все сгрешени призвания повечето.

Чужда работа не върша и чужди грешки не плащам!!!

Редактирано от Finntroll73 на 18.02.15 17:31.



Тема Re: Нужда от съветнови [re: Adrina]  
Автор Finntroll73 (Soulseeker)
Публикувано18.02.15 17:20



Права си.
Виждаш ли ми подписа отдолу..така ще бъде вече занапред.
Аз от много можене и справяне,накрая бях оставен биз колеги.
Понеже фирмата много навътре,пред фалит едва ли не..и не можели да отрежат от кухнята или бара..опитаха се първо мен да прецакат да загубя 100рр.
Профсъюзния им обясни че могат да олекнат с милиони при евентуално дело.
Ако бяха продължили с натиска,бях решил да ги съдера.
Лично съм им казвал-набутате ли ме надолу и да ме притискате..ще ви повлеча и вас с мен.
Понеже щом е зле за мен,няма да бъде добре и за вас.
Останах на 100пр,но как???
Сам работя половината седмица..бек колеги.
И без особенна помощ от кухнята..камо ли от момиченцата на бара.
Ще ми прикипи някой ден и директно ще поканя смешния собственник коъто ще ни оздравява на мой гръб..той да поеме отсервирането и миялното.
Да го видя колко му е вътъка.
Понеже на думи са големи..на дела са лайна.


Мога ,не мога...не мога повече от това като темпо..
Оправи се,неоправи се за мен..в болнични.


Понеже аз чужди грешки няма да изплащам.

Чужда работа не върша и чужди грешки не плащам!!!

Тема Re: Нужда от съветнови [re: Finntroll73]  
Автор Nazgulll (8см)
Публикувано18.02.15 17:34



Ти къде и какво работиш?



Тема Re: Гледкатанови [re: Vitalite]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано18.02.15 18:07



...Виталия, запомни едно много важно нещо: аз нямам нужда да споря с тебе, нямам и интерес... Виж ти по имаш , но си ужасно глупава и неграмотна жена, за да разбереш това и да се държиш мило и прилично... Не ти пука колко си смешна в очите на грамотните хора... Нямам нужда да се конкурирам с тебе, мила моя, ти изобщо няма по кой критерий да ми бъдеш конкуренция, освен в твоите собствени болни фантазии...болните фантазии на една нереализирана жена... Няма как да споря и да се конкурирам с някой ,който знае няколко букви от азбуката, а аз отдавна мога да чета, примерно... Ма миличка, ти дори, когато те иронизирам не разбираш...и това не са хвалби, ти просто си от хората, които не си знаят мястото... Завиждаш на тези,които имат реализация и създаваш интриги и заговори срещу тях... Използваш клубчето, за да влияеш върху няколко внушаеми индивида и изпитваш удоволствие,защото можеш да им влияеш и нещо зависи от тебе... Нямаш критерии, не можеш да общуваш, подобно поведение в обществото не би било толерирано, освен ,ако не работиш в дом за лица с умствена изостаналост... Говориш глупости, но не ти пука колко си неука... Хвалиш се с някакви красоти , всички сме си представяли някакви супер природни дадености, то и там се оказа обикновена женица, нелоша верно, но обикновена без природни дадености, като кафявата ти коса ... Дори и корема който видяхме снощи беше с хубава кожна гънка поне сантиметър повече от нормалното, инак добре глътнат... И всичко това нямаше да впечатли никого и щеше да минаваш за симпатична и приятна жена, ако не ти беше важно да се доказваш, да се докажеш за сметка на такива дето имат някаква реализация, или като хора, или професионална, или чисто женска... Да ги преследваш тук в клубовете, за да си докажеш някаква твоя си истина, смешна и жалка от позицията на нормално представените в обществото индивиди... И на теб няма да преча, живей си в твоя си свят, явно в този клуб това е възможно, но много държа да ти кажа, че не е редно с идеята, че никога няма да узрееш за подобно прозрение... Не се опитвай да ми отговориш, начално съм наясно,че нищо не си разбрала и сега ще ми играеш етюдите „голямата дама” ... Нищо де, ако не беше жалко, щеше да е много смешно... Но имитирай, няма проблем...

Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.


Тема Re: Гледкатанови [re: sladunka medunka]  
Автор Eritea ()
Публикувано18.02.15 18:12



Трот.



Тема Re: Гледкатанови [re: sladunka medunka]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано18.02.15 18:16



Толкова си красива.

Дай сега снимката. Ако искаш сканирай и дипломите си, за да докажеш, че имаш образование.

А - никът ми е Виталите. Можеш да четеш, нали?



Тема Re: Гледкатанови [re: sladunka medunka]  
Автор coffeemate ()
Публикувано18.02.15 18:18



чакай малко аз пък да те светна, че нещо взеха да ми дотягат тез ходения след мой приятел... дееба

първо- относно това, колко е точна или неточна преценката на виталите по отношение на теб и да речем- саксън. горкото момиче, но към него мога да добавя и други, които са се захващали с виталите- изброявам ги- ти се припознавай- ришла, безсънна, шоколада и т.н.

усещам, че ще стане конфликт, ама ми писнахте


та- защо, аджеба не ходиш да обясниш на всеки един в ГЗС това, което тук обясняваш на виталите?! защо там след твоята мега гига излагация с плювни по жена вече няма кой да си говори с теб, освен сакусуна?! къде е твоята преценка за чуждо поведение и твое поведение, къде е на виталите. виж се и тук колко си неадекватна, ама айде , то тук е клуба на лудите... да речем



стигам до извода, че всички псевдо психоложки като теб, рошлата, балдрян сте някакви неадекватни в обществото иднидиви, но на теб и диплома са ти дали ама си се реализирала в лудникаца- там тез нещица можеш да си ги плещиш. тук, нормалномислещите хора ти казват съвсем други неща.

я се скрий вече с твоята комплексарщина, че се не траеш. дееба селяндурщината ти... реализирана била... дрън-дрън.

А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: Гледкатанови [re: coffeemate]  
Автор Adrina (далечна звезда)
Публикувано18.02.15 18:41



Наистина ми става жал като ви чета...честно!
Но няма какво да се сърдите, всичките вие просто сте от един дол дренки /виртуални/, за това така си вадите очите...всяка вижда това което мрази в себе си в другата и напада...Шоколада си изтри всички виртуални контакти, барабар с програмата скайп, точно по тази причина, да не я завихряте във виртуалните си драми!
Виталити не съм я нападала, както и теб, нападам гледна точка или мнение, но не и човека, защото дори и във вас има неща, които ми харесват....
Капиш?
Хайде сега имам молба, не ме дърпайте за опашката...аз отвръщам на всички, ако не съм съгласна с нещо, независимо кой е. Надживяла съм групичките и винаги съм била соло....такава искам и да си остана...Проявете поне веднъж уважение към дадено желание или мнение, много ще съм ви благодарна....не ме замесвайте във вашите войни...те не са мои!

И нека утре започне от днес!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.