Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:22 21.06.24 
Контакти
   >> Приятели
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Нужда от съветнови [re: Nazgulll]  
Автор heptagram ()
Публикувано18.02.15 19:52





Be free, not cheap.

Тема Re: Нужда от съветнови [re: heptagram]  
Автор Eritea ()
Публикувано18.02.15 19:56



Всички са полудели. Спокойно, не е състезание.





Тема Re: Гледкатанови [re: Adrina]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано18.02.15 20:24



О,така ли ще си говорим... Аз лично не съм те замесвала в нищо... Казах, че сме се чули по нова година, за да не обяснявам повече, че не си говоря с тебе... Точно ти защо ме обвиняваш в манипулации незнам... Дори го правиш публично, след което си позволяваш приятелски да ме посъветваш да се кротна, незнам кога и защо реши, че сме толкова близки, но това си е твоя работа... Не съм те замесвала в нищо, попитай който те обвинява, че правиш нещо срещу него... Ти нали се изплаши и ми отправи някакви ултиматуми, заради което аз те разприятелих... Тъй че кажи си че нямаш нищо общо с мен и толкова, стига трепери...

споко не сме близки, няма да се възползвам от дружбата си с теб, нямам подобни колебливи приятели ... Не виждам какво имаме да уточняваме с теб... Жива здрава и по малко страхлива... Не сте виждали явно човек с позиция вие инак си мечтаете да сте такива... И, Шоко, не ми пиши повече, ако обичаш, мисля, че те разграничих достатъчно.. И то отдавна... И нямам и намерение да те приближавам, достатъчно обяснение ли дадох... Ако държиш ще ти обясня още,само без приятелски съвети и потупвания по рамото...

Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.


Тема Re: Тованови [re: sladunka medunka]  
Автор yetti (минаващ)
Публикувано18.02.15 20:24



ти що слагаш след края на всяко изречение само многоточие?



Тема Re: Гледкатанови [re: sladunka medunka]  
Автор yetti (минаващ)
Публикувано18.02.15 20:29



ти нали беше некво GP, какви фирми, какви тимове, кви 5 лева, лелче?



Тема Re: Гледкатанови [re: coffeemate]  
Автор yetti (минаващ)
Публикувано18.02.15 20:29



а надценил съм я с тва GP, явно. психолозите не са лекари, междудругото.



Тема Re: Нужда от съветнови [re: Adrina]  
Автор Nazgulll (8см)
Публикувано18.02.15 20:33



ti shokolada li si?



Тема Re: Нужда от съветнови [re: Nazgulll]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано18.02.15 20:47



... Назгул, извинявам се, че всичко това се случва в твоята тема, но то явно не е случайно... Това,което ще ти се случи, като отидеш сам да разкажеш, т.нар истина за „ роднината на шефа”... Тоест човек, за когото общите правила не важат и това дразни околните, но е привилегирован по някакъв начин... Ти ще отидеш и ще кажеш това, което всички мислят и да ти споделяли и не само на тебе казвали да го гласно много пъти, какво по естествено от това да го споделиш с шефа, напрежението да спадне и всичко да е ок... Ми, нищо,ти ще му кажеш, той ще реши да получи второ и трето мнение и няма да получи потвърждение от колегите ти, единия няма да потвърди, другия ще те обвини в разваляне на колектива, а трети и четвърти ще се изплашат че ги считат за твои близки и единият сам ще отиде при шефа да се разграничи, четвъртият ще задтане публично срещу тебе на страната на роднината... По добра демонстрация на моите думи за колективната безотговорност не можеше и да се получи...

помисли си добре какво ще направиш...

Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.


Тема Re: Нужда от съветнови [re: Nazgulll]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано18.02.15 20:50



Мисля, че ще си навлечеш гнева и на шефа и на неговия близък. Потърси си нова работа.





Тема Re: Нужда от съветнови [re: Nazgulll]  
Автор yetti (минаващ)
Публикувано18.02.15 20:51



ти не беше ли безработен бе, бастун?

общо взето, който какъвто и акъл да ти е дал - си се заял като проста путка с него в собствената си тема, е как некой да те взима насериозно така, нарко? ти за година смени бая работи - от университетски некъв там по "точните науки", нищо че едно квадратно уравнение едва ли можеш да решиш без да захълцаш, през работа на летището, та сега неква фирма. нема значение, че си безработен, но поне не осирай сам сосбтвените си теми.

аде, и чакаме новата тема, в която ревеш, че ти е висока сметката за тока.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.