Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:53 03.06.24 
Контакти
   >> Приятели
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Отново прописах в западни форуминови  
Автор FlLerO99 (руски килър )
Публикувано15.02.15 20:54



Ето го диалога до момента от днес -



1.СТРАШНО е важно да се знаят чужди езици като английски и руски. Това отваря вратите към цял свят! Чуждия език е повече от едно висше образование в България!

2.Хората на запад са много по-възпитани, интелигентни и добронамерени от вас.

3.В такива форуми присъствието ми определено има смисъл защото комуникирам с хора с които си пишем по любимите НИ теми. Тук присъствието ми при вас е почти лишено от смисъл, направо си губя времето с повече от вас.



Тема Re: Отново прописах в западни форуминови [re: FlLerO99]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано15.02.15 21:05



Аз съм писала доста в западни форуми, основно на тема астрология. Особени са чужденците, не са никак агресивни, но често са доста скучни и често са доста по-ограниени от българите. Имала съм единични случаи, от които съм научила доста неща, единият беше от швейцария и беше гей, но разбираше много от астрология, но наистина са единици такива. Пописах си малко с него, накрая прекратихме кореспонденцията.



Тема Re: Отново прописах в западни форуминови [re: Lucky Eva]  
Автор FlLerO99 (руски килър )
Публикувано15.02.15 21:10



Отдавна още през 2003та та и преди това усетих че чужденците не са агресивни, възпитани са но и са ограничени умствено. Всъщност единствените чужденци с които съм си писал и са по-умни от българите бяха руснаци единият от който руски евреин Михаил Герщейн от руската уфологична централа. Но това беше през първата половина на 2001ва година.



Тема Re: Отново прописах в западни форуминови [re: FlLerO99]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано15.02.15 21:26



В тези форуми, в които пишех на английски, нямаше руснаци. Иначе, съм писала и в руски астрологични форуми, там се задълбочават много детайлите и като че ли изпускат същината, което също ми се видя странно.



Тема Мдааа,нови [re: FlLerO99]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано15.02.15 21:29



денят е странен наистина. Аз пък открих че рашките все пак имат някакъв износ - купих си бира Жигули от немска бензиностанция



За теб:

4. хората те гледат като умствено недоразвит, сигурно те мислят за 12-13 годишен. Езиковата бариера им пречи да схванат че имат насреща обикновен дебил



Тема Re: Мдааа,нови [re: Buduhcko npace]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано15.02.15 21:33



Напротив от това, което видях, хората наистина са културни и умни за разлика от теб.




Тема Re: Мдааа,нови [re: Buduhcko npace]  
Автор FlLerO99 (руски килър )
Публикувано15.02.15 21:33



Дебил е баща ти, а това че смръдлата ти миришеща на вкисната риба на задна прашка твоя бивша жена ти е родила КОПЕЛЕ не те прави преуспял мъж в живота. Ти си най-обикновена отрепка, финансова и интелектуална нула.





Тема Re: Мдааа,нови [re: Luchezara]  
Автор FlLerO99 (руски килър )
Публикувано15.02.15 21:34



Той е БЪЛГАРИН и следователно е простак. На такъв да му изпразниш един пълнител в главата му е малко.



Тема Re:нови [re: FlLerO99]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано15.02.15 21:35



Не се дразни от неморални и прости хора, те си личат от километри и си имат своя карма.




Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор FlLerO99 (руски килър )
Публикувано15.02.15 21:39



Бих искал да ги стъпча и да им вида ужаса в лицето.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.