Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:49 18.06.24 
Контакти
   >> Приятели
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Малко размисли за  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано16.02.15 14:05



това как се водят войни. Снощи гледах един филм за Хитлер и за това, че е взимал наркотици по време на войната.



Наскоро четох, че поят украинските войници с водка, за да имат повече хъс да се бият.

Замислям се, дали повечето военни действия не се водят от хора, употребили наркотици, алкохол, други упойващи вещества също. Може ли човек да отиде да се бие съзнателно, без да уптреби някакви такива вещества, особено ако не се бие за кауза, а е принудително мобилизиран или пък за пари го прави?



Тема Re: Малко размисли занови [re: Lucky Eva]  
Автор FlLerO99 (руски килър )
Публикувано16.02.15 14:15



Накрая на войната Хитлер е вземал една шепа лекарства включително е вземал кокаин за да се ободрява.

А колкото до украинците миналата година някъде през пролетта руснаците са отвлекли няколко украински войника и са им направили пълни медицински изследвания и са открили наркотици в кръвта им които са постъпвали от храната която са им давали в армията им.



Тема Re: Малко размисли занови [re: FlLerO99]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано16.02.15 14:19



Тези неща ме изумяват. Не съм си представяла, че военните изкарват нисшите, първични реакции у хората си, за да воюват. Представяла съм си, че цари дисциплина, но явно много съм бъркала по въпроса. Чудя се, дали в миналото, като са се водели войни, също е било така. Знаеш ли нещо по въпроса?



Тема Re: Малко размисли занови [re: Lucky Eva]  
Автор FlLerO99 (руски килър )
Публикувано16.02.15 14:24



За кое минало по-точно говориш? По време на войната в Югославия през средата на 90те години се говореше че на хърватските войници са давали наркотици за да са по-боеспособни. По време на войната във Виетнам американците също са вземали кокаин което значително е подобрявало тяхната издръжливост и точност на стрелбата. По време на втората световна война германските пилоти на Юнкерс-87 също са им давали кокаин преди бомбардировъчните им мисии над Полша. Руснаците също са известни с водката която я използват по 100 грама на войник преди парада на Червения площад по случай победата на 9ти май.



Тема Янови [re: Lucky Eva]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано16.02.15 14:26



влез в казармата - щото така отдалече много дървено философстваш





Тема Re: Малко размисли занови [re: FlLerO99]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано16.02.15 14:31



Ами по времето на Римската империя, например, знаеш ли нещо да са взимали? Не знам дали има данни, но се замислих дали тези вещества не са ползвани именно във войните и оттам да са навлезли и в цивилния живот.



Тема Взимали санови [re: Lucky Eva]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано16.02.15 14:34



"децимация"





Тема Re: Янови [re: Buduhcko npace]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано16.02.15 14:36



Е, не искам в казарма, иначе щях да си избера да се родя мъж, но щом не съм си го избрала, значи не съм за тази работа.





Тема Re: Малко размисли занови [re: Lucky Eva]  
Автор FlLerO99 (руски килър )
Публикувано16.02.15 14:36



Хероинът например е бил лекарство и са го забранили някъде през началото на ХХ век. Сега конкретно на въпроса ти дали първо наркотиците са били използвани от военните и после дали са навлезли в цивилния живот не знам, не мога да кажа, но със сигурност говоря и от личен опит кокаина повишава определени жизнени функции многократно. Именно затова е използван от американските войници във Виетнам в доста напечени положения в битките им с "Veitkong" и NVA.



Тема Re: Римската империянови [re: Lucky Eva]  
Автор FlLerO99 (руски килър )
Публикувано16.02.15 14:37



Канализацията на римляните е била направена от оловни тръби и това им е ебало майката на цялата империя...



Тема Re: Малко размисли занови [re: Lucky Eva]  
Автор Polydeuces (Loverman)
Публикувано16.02.15 14:38



Има една много показателна руска мисъл: "На война като на война".

Можеш ли да си представиш ужасите които са я предизвикали?

Чукам наред. Ти ще бъдеш последна.


Тема Re: Взимали санови [re: Buduhcko npace]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано16.02.15 14:39



Прочетох, че значело, че са убивали всеки 10ти от войската при провинение, чрез жребий. Много гадно. А дали са взимали някакви стимуланти тогава?



Тема Малконови [re: Lucky Eva]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано16.02.15 14:41



ли ти се струва стимулирането тип "руска рулетка"?





Тема В Израелнови [re: Lucky Eva]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано16.02.15 14:41



мислят друго - иди пробвай, ако оцелееш - върни се тук и почни философстването от нулата

Със сигурност ще кънтиш но в друга гама хахахаха!



Тема Re: Малко размисли занови [re: Polydeuces]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано16.02.15 14:43



Принципно, смятам, че войните се водят заради болни мозъци и облагодетелстване. Но, интересно ми е за войниците, те, като не са мотивирани, как са отивали да се бият и като се зачетох, не ми хареса това, което намерих. Досега не се бях замисляла как се чувстват точно воините като отиват да си дадат живота, на първа линия.



Тема Re: В Израелнови [re: Buduhcko npace]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано16.02.15 14:44



Е, избрала съм да не се родя там.





Тема Ммммнови [re: Lucky Eva]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано16.02.15 14:45



тъй като се съмнявам да идеш да пробваш - може да попрочетеш Ремарк. Напълни се с безпросветен народ в Интернет, баси!



Тема Re: Ммммнови [re: Buduhcko npace]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано16.02.15 14:51



Чела съм Нощ в Лисабон и Сенки в рая. Но съм ги чела на 20 години, тогава не съм обръщала внимание на тези неща.



Тема Re: Ммммнови [re: Lucky Eva]  
Автор FlLerO99 (руски килър )
Публикувано16.02.15 14:53



Трябва да прочетеш военните мемоари на Жуков. Там той пише че по време на съветския щурм над Берлин отбранителния огън е бил толкова плътен че се е налагало да минават с танковете директно през сградите.



Тема Re: Малко размисли занови [re: Lucky Eva]  
Автор adekvaten (u4uden)
Публикувано16.02.15 15:04



"Принципно, смятам, че войните се водят заради болни мозъци и облагодетелстване. Но, интересно ми е за войниците, те, като не са мотивирани, как са отивали да се бият и като се зачетох, не ми хареса това, което намерих. Досега не се бях замисляла как се чувстват точно воините като отиват да си дадат живота, на първа линия."

Войните се водят от тези, които управляват една държава. Преди това са били царете.И всички войни са били завоевателни - за присвояване на територии.
Това са амбиции на управниците, които са си стояли вкъщи на топло по време на всички войни. На война са били пращани НАСИЛСТВЕНО младежи и полу-пубертети.Който откаже да отиде да воюва са го съдили или направо убивали. Никой не ги е питал дали са съгласни с целите на управниците. И какво става - отзоваваш се на първа линия и с/у тебе са "враговете" които трябва да унищожаваш. За тебе може те да са братя и приятели и да нямаш никакво желание да ги убиваш, защото и те като тебе са невинни. Но е имало специални части в армията, които не са позволявали да се оттеглиш от първата линия и отстъпиш. Всеки, който се е опитвал е бил застрелван на място. И тогава? Какво ти остава ? Или напред и убиваш и може би оцеляваш или се връщаш и сигурно биваш убит.
Давали са на войниците алкохол и опияти за да им се замъгли здравия разум и не чувстват угризения....Аз бях като войник първи мерач на едно огромно противовъздушно съветско оръдие от 2 световна война. И в него имаше една масловидна течност, която да омекотява отката при изстрел на оръдието. И ни казаха, че понеже в тази течност имало спирт войниците на фронта отвивали този резервоар и пиели течността за да се опияняват....
Чел съм за стотици и хиляди случаи на американски войници от войната във Виетнам, които са оцелели, но са получили сериозни психически проблеми и са пълни инвалиди.
Това е истината за войните и войниците.




Пиши САМО по темата, а не лични нападки с/у автора и!!!

Тема Re: Малко размисли занови [re: adekvaten]  
Автор FlLerO99 (руски килър )
Публикувано16.02.15 15:07



Браво на Адекватен! Един път и ти да напишеш един хубав и смислен постинг!



Тема Re: Малко размисли занови [re: adekvaten]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано16.02.15 15:12



Един вид, почти всеки войник на първа линия е в патова ситуация, затова са нужни алкохол и наркотици, за да не осъзнава в пълна степен къде отива и за какво си дава живота.



Тема Re: Малко размисли занови [re: Lucky Eva]  
Автор FlLerO99 (руски килър )
Публикувано16.02.15 15:14



Почти е така както Адекватен го е написал и както ти си го разтълкувала. И бих прибавил че единствения начин да оцелееш е не да се криеш а да убиеш колкото се може повече от противника и само това ти дава шанс за живот.



Тема Един виднови [re: Lucky Eva]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано16.02.15 15:15



докато си седиш и гледаш филмчета, не можеш да схванеш как изглежда същото през очите на войника

Там няма цивилизация, закони, условности - има само смърт. Краят. Това отрезвява доста, макар че някои хора реагират като се затварят в себе си.



Тема Re: Един виднови [re: Buduhcko npace]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано16.02.15 15:17



Ти бил ли си в казарма?



Тема А-ха,нови [re: Lucky Eva]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано16.02.15 15:34



включително не особено весел финал, оттам и постоянно веселото ми настроение като стане дума за умирганье





Тема Re: А-ха,нови [re: Buduhcko npace]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано16.02.15 15:36



Разкажи, ако решиш, какъв е бил този невесел финал. Нещо с теб ли се е случило или с някой твой приятел?



Тема Re: Малко размисли занови [re: Lucky Eva]  
Автор ALONE911 (I want)
Публикувано16.02.15 15:47



Да убиваш хора, да стрелят срещу теб т.е. да знаеш, че това е края на живота ти не е толкова лесно колкото изглежда.
Наркотиците и алкохола се използват да можеш да преодолееш това, а не поради това.
Има и друг начин, чрез фанатизма, но определено той е по- труден и изисква повече време.

\"Понякога плащаме най-скъпо за безплатните неща.\"Алберт Айнщайн


Тема С мен,нови [re: Lucky Eva]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано16.02.15 15:49



ама не умрях

Затова сега се подхилвам като видя че някой недолекуван недоучил пазач по строежи ми се репчи, леко трудно да го приема насериозно хахахахаха



Тема Re: С мен,нови [re: Buduhcko npace]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано16.02.15 15:51



И какво се е случило с теб? Кой беше виновен?





Тема Re: С мен,нови [re: Buduhcko npace]  
Автор FlLerO99 (руски килър )
Публикувано16.02.15 15:51



Нищо де - следващия път ще умреш наистина. Това аз ти го казвам. Продължавай да се конфронтираш с мен.





Тема Касапитенови [re: Lucky Eva]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано16.02.15 15:55



във военна болница - в случая.
Случило се е че броях дните от 60 назад, ама за щастие сметката излезе грешна. И вече не ми пука от дреболии, няма време за тях





Тема Все някоганови [re: FlLerO99]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано16.02.15 15:56



ще реша и да умра. Нито ще е в ДИР, нито ще има нещо общо с теб - не се надявай въобще.
Пазвантоглу хахахахаха





Тема Re: Касапитенови [re: Buduhcko npace]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано16.02.15 15:57



Ти си знаеш какво е, явно не ти се споделя в подробности. Важното е, че си се възстановил.





Тема Re: Все някоганови [re: Buduhcko npace]  
Автор FlLerO99 (руски килър )
Публикувано16.02.15 15:57



Това дали ще умреш във връзка с мен или с дира зависи какво съм друсал преди клубната среща и какво държа под костюма си.





Тема Re: Малко размисли занови [re: ALONE911]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано16.02.15 15:59



Да, фанатизмът е много опасен.





Тема По-важното енови [re: Lucky Eva]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано16.02.15 16:35



че не отделям време на глупости - както в периода преди случая

Знам че ти е трудно с намеците.



Тема Re: По-важното енови [re: Buduhcko npace]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано16.02.15 16:45



Щом си научил нещо, значи не си можел по друг начин и е трябвало да го преживееш. Или още не си го преживял, защото тялото се възстановява, но психиката да укрепне след такова преживяване е по-трудно. Щом си разбрал това за глупостите и времето, значи си получил необходим урок. А може би се залъгваш, че това си научил точно?



Тема Дръвник,нови [re: FlLerO99]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано16.02.15 17:00



на дир-ска среща пак ще си по-нисък от тревата - както винаги


Форумен херой хахахаха, пазвантоглу



Тема Господинови [re: Lucky Eva]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано16.02.15 17:03



колко си тъпа


Трябва ли да умреш за да проумееш че си живяла напразно?



Тема Re: Циганин.нови [re: Buduhcko npace]  
Автор FlLerO99 (руски килър )
Публикувано16.02.15 17:03



Нещо ме бъркаш с Блъд2



ето ми телефона - 0897 68 73 24, ако си мъж се обади. Ама си путка и няма да смееш. Сега както съм дрогиран ще те заколя точно като Прасе.



Тема Re: Господинови [re: Buduhcko npace]  
Автор FlLerO99 (руски килър )
Публикувано16.02.15 17:05



я не я обиждай бе недалтек.





Тема Благодарянови [re: FlLerO99]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано16.02.15 17:05



за телефона, отивам да те регистрирам в гей-сайтове за награда





Тема Re: Благодарянови [re: Buduhcko npace]  
Автор FlLerO99 (руски килър )
Публикувано16.02.15 17:07



ето виждаш ли че си путка!



СТРАХЛИВЕЦ И ЦИГАНИН!



Тема Успокой се,нови [re: FlLerO99]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано16.02.15 17:13



педро - сега ще те залее вълна любители на мазното ти дупе





Тема Re: забрананови [re: Buduhcko npace]  
Автор FlLerO99 (руски килър )
Публикувано16.02.15 17:14



забранявам ти да стъпваш на клубна среща. ако отидеш там ще те изнасят с линейка.





Тема Въйнови [re: FlLerO99]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано16.02.15 17:17



колко сме страшни - как мислиш, дали ще ме уплаши тенорчето ти? Или по-скоро псевдо-сопраното с което скоро ще се сдобиеш, малък мазен педерастчо?





Тема Re: Господинови [re: Buduhcko npace]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано16.02.15 17:18



Е, благодаря! Явно е, че няма да ме разбереш, пак те надцених, но не ти се сърдя.





Тема Re: Въйнови [re: Buduhcko npace]  
Автор FlLerO99 (руски килър )
Публикувано16.02.15 17:18



искаш ли дъщеря ти да умре?



Тема Явнонови [re: Lucky Eva]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано16.02.15 17:25



е мания в тоя клуб всяка недорасла женка да си мисли че за някой е много важно да и ходи по гайдата в стил ПукНиш?


Не се занимавайте със сериозни неща с които нямате дори допир, чело коте книжки - как се хващат малки сиви мишки



Тема Споко,нови [re: FlLerO99]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано16.02.15 17:26



след като ти дойдат първите гости - ще те е срам дори да излизаш от дома, мазничък педро





Тема Re: Явнонови [re: Buduhcko npace]  
Автор FlLerO99 (руски килър )
Публикувано16.02.15 17:26



какви глупости и безсмислици бръщолевиш, бе серенсемино? станал си за посмешище на целия дир





Тема Re: Споко,нови [re: Buduhcko npace]  
Автор FlLerO99 (руски килър )
Публикувано16.02.15 17:27



как ще влезнат у нас? нали ще стане кървава баня.





Тема Голяма работа,нови [re: FlLerO99]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано16.02.15 17:27



ще се подмиеш после





Тема Re: Голяма работа,нови [re: Buduhcko npace]  
Автор FlLerO99 (руски килър )
Публикувано16.02.15 17:29



Как ще влезнат у нас? Как ще стане този номер?



Тема Виждаш линови [re: FlLerO99]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано16.02.15 17:30



колко бях прав като ти казах че ти няма да искаш да излезеш...



Тема Re:хайде идвай у нас!нови [re: Buduhcko npace]  
Автор FlLerO99 (руски килър )
Публикувано16.02.15 17:33



Нали ни ми знаеш адреса?Хайде идвай у нас - само както отвориш външната врата и само след 10 секунди ще те направя на решето. Имам и ножове ако пистолета засече. После рекет на роднините ти го гроб. Ще ме издържат докато съм жив още поне 50 години. Иначе и те в гробищата след тебе.



Тема Re: Малко размисли занови [re: Lucky Eva]  
Автор elmariachi (прагматичен)
Публикувано16.02.15 18:01



Мога да кажа за тревата - не мога да си птедставя някак си агресивен напушен човек. Тревата предполага за други далеч по-приятни и безопасни неща от правенето на война.





Тема Ще си живнови [re: FlLerO99]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано16.02.15 18:06



дълго - за да си те ползват столичните манафи





Тема Re: Явнонови [re: Buduhcko npace]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано16.02.15 18:36



Чувал ли си за комплекса за превъзходство? Мисля, че при теб се проявява. Той е висша октава на комплекса за малоценност и се формира около 5 годишна възраст.



Ето прочети малко:

"Двигателят на човешкото развитие всъщност се крие в стремежа за компенсиране на чувството за малоценност. Ето какво казва Адлер: "Преди всичко то (детето - М.В.) се намира постоянно под влияние на чувството за малоценност и произтичащия от него стремеж към власт. Човекът е извънредно добра почва за малоценностни чувства от всякакъв вид. Едва в момента, в който се появи чувство за малоценност, всъщност започва процесът на неговия душевен живот, безпокойството, което търси баланс, което изисква сигурност и пълноценност, за да може да се наслаждава на живот в спокойствие и радост" (Адлер 1995б: 170).

На този проблем Адлер отделя цяла глава - "Произход и развитие на комплекса за малоценност и неговите последствия" в своя фундаментален труд "За нервния характер" (Адлер 1996). Ето неговото заключение: "Следователно от физическата малоценност и въздействието й по време на детството възниква чувството за малоценност, което търси компенсация чрез повишаване чувството за лично достойнство. Появява се голямото влияние на фиктивната крайна цел, на стремежа за власт, който привлича към себе си всички психични сили. Възникнал от тенденцията към защита, той организира всички психични готовности за целите на тази защита" (Адлер 1996: 62). Като открояващи се форми на защита авторът посочва невротичния характер и функционалната невроза.

Стремежът към превъзходство като фундаментален мотив се оформя около петата година на детето и се развива последователно в целия жизнения път. Той е в основата на главните ни жизнени цели, мотивация, ценности.

Стремежът за превъзходство може да бъде позитивен или негативен. В позитивните му прояви е свързан със самоутвърждаване, но не в ущърб на другите, а чрез тяхното подпомагане и подкрепа. Негативните проявления на стремежа за превъзходство се демонстрират с желание за доминиране чрез егоизъм, завист, отмъстителност."



Тема Разликатанови [re: Lucky Eva]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано16.02.15 18:49



между нас е че аз не само чета


Не страдам от излишни скруполи - или свян. Нито виждам проблем в стремежа си за превъзходство, непознаването на който ти си обясняваш като комплекс



Тема Re: Разликатанови [re: Buduhcko npace]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано16.02.15 22:16



Ти си знаеш защо харесваш да нараняваш хората без причина и таиш агресия към почти всеки събеседник, аз предполагам, че е комплекс за превъзходство, но не съм специалист, просто по пътя на логиката. Сигурно не го правиш нарочно, просто не можеш да се отървеш от този комплекс. Предполагам, че някъде дълбоко в тебе, ти си един неудовлетворен човек и това те кара да се чувстваш значим. Другата ти същност - добрия и ранимия в теб - я криеш надълбоко и почти не я показваш, когато общуваш във виртуала.



Тема Ти твърдиш,нови [re: Lucky Eva]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано16.02.15 22:23



ти предполагаш, ти се чудиш защо мачкам някого в отговор на неговите твърдения и предположения спрямо мен?

На мен не можеш да ми навлезеш в личното пространство безнаказано - освен ако сам те поканя. Затова



Тема Re: Ти твърдиш,нови [re: Buduhcko npace]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано16.02.15 22:30



Нямам намерение да навлизам, констатирам това, което усещам като те чета. Аз не искам да нараня никого чрез общуването си тук, теб също.

Но, ми е странно, че на теб ти е кеф като нараняваш словесно. Но, въпреки това, усещам, че има нещо позитивно в теб, просто дълбоко го прикриваш. Смятам, че някой някога те е потискал и наранявал, затова и така се държиш с хората. Не ми казвай, аз наистина не искам да знам нищо за тебе, както ти казах, просто по пътя на логиката стигам до този извод.



Тема Re: Ще си живнови [re: Buduhcko npace]  
Автор FlLerO99 (руски килър )
Публикувано16.02.15 22:32



А вие тероризмът искате ли?





Тема Намеренията тинови [re: Lucky Eva]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано16.02.15 22:38



не ме интересуват, както и колко точно си глупава


Влез пак където не си поканена, пак ще си го получиш. Животните научават тоя вид урок от раз, да видим колко далеч от тях си успяла да стигнеш... дотук 2 опит



Тема Искаме,нови [re: FlLerO99]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано16.02.15 22:38



хайде напъни се - да снесеш яйце хехехехе





Тема Re: Намеренията тинови [re: Buduhcko npace]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано16.02.15 22:44



Това всъщност е моята тема, която ти съсипа с изявленията си.

Ти си този, който се натрапва неканен тук.



Тема Това всъщностнови [re: Lucky Eva]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано16.02.15 22:47



са поредните ти захаросани фантазии в стил "прочетох в женското списание днес" - само че тук не ти е сПоделено, лелче


И не се разсейвай, пробвай още веднъж да навлезеш - ще получиш за трети път от същото. Животните са интелигентни за разлика от тебе, да се не надява човек...

Редактирано от Buduhcko npace на 16.02.15 22:48.



Тема Re: Това всъщностнови [re: Buduhcko npace]  
Автор FlLerO99 (руски килър )
Публикувано16.02.15 22:48



пич, хората тук не те харесват, вземи се разкай от клуба!



Тема Хапчетатанови [re: FlLerO99]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано16.02.15 22:49



хомо, пропуснал си пак да си пиеш хапчетата





Тема Re: Това всъщностнови [re: Buduhcko npace]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано16.02.15 22:50



Излишно е да събеседвам с тебе, ти си като развалена плоча, което губи интереса ми към всичко, което ми казваш. Лека нощ!



Тема Re: Хапчетатанови [re: Buduhcko npace]  
Автор FlLerO99 (руски килър )
Публикувано16.02.15 22:50



Ти си за хапчета, а не аз.





Тема Тинови [re: FlLerO99]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано16.02.15 22:57



си на хапчета, не от вчера


Марш да се лекуваш - и леко с алкохола, да не вземеш да се гътнеш бадева



Тема Re: Тинови [re: Buduhcko npace]  
Автор FlLerO99 (руски килър )
Публикувано16.02.15 22:58



Мен ще ме оправдаят точно заради диагнозата ми, а ти и приятелите ти ще гниете в гробищата.





Тема Най-многонови [re: FlLerO99]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано16.02.15 23:02



да ме почерпят заради тебе и оная мърла Сплетнята





Тема Какич,нови [re: Lucky Eva]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано16.02.15 23:03



свободна си да напуснеш





Тема Re: Най-многонови [re: Buduhcko npace]  
Автор FlLerO99 (руски килър )
Публикувано16.02.15 23:03



Не се мисли за безсмъртен...



Тема Re: Какич,нови [re: Buduhcko npace]  
Автор FlLerO99 (руски килър )
Публикувано16.02.15 23:04



ти също



Тема Тоя па,нови [re: FlLerO99]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано16.02.15 23:04



на кой му е дотрябвало безсмъртие


Забавлявай ме тука, нали затова не ти плащам



Тема Re: Малко размисли занови [re: Lucky Eva]  
Автор heptagram ()
Публикувано16.02.15 23:05



Алкохолът е депресант, явно в Украйна са се объркали. Хитлер е ползвал стимуланти през 2СВ, по-специално амфетамини... Предполагам, че и сред редовите бойци се е ширела употребата му. В САЩ доктрината е съвсем различна, там се набляга на добавките, но през Виетнамската война на мода е била употребата на марихуана (и ползването на пушка тип-помпа за консумацията й).

Принципно, военните в България, като цяло са доста дисциплинирани и при тях рядко се наблюдава прекомерна употреба на упойващи в-ва, били те алкохол или нещо друго, но все пак е индивидуално, има всякакви...

Be free, not cheap.


Тема На тебенови [re: FlLerO99]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано16.02.15 23:05



ти е още рано да откликваш на "кака", почакай да ти оттренират ануса първо хахахаха





Тема Re: я си еби майкатанови [re: Buduhcko npace]  
Автор FlLerO99 (руски килър )
Публикувано16.02.15 23:05



ти си шутът който ме забавлява тук, а не обратното. ако знаеш колко хора ти се смеят в момента





Тема Re: На тебенови [re: Buduhcko npace]  
Автор FlLerO99 (руски килър )
Публикувано16.02.15 23:06



и как ще стане този номер?





Тема Re: Малко размисли занови [re: Lucky Eva]  
Автор PekoHcTpykTop (дарвинист)
Публикувано16.02.15 23:08



За "украински войници" малко трудно може да се говори, както и за "украинска армия". Има едно нещо наречено "национална гвардия", в която се бият фанатизирани фашисти и обикновени наемници. Опитите да бъде събрана пълноценна наборна армия се провалят всеки път. Успяват да набутат не повече от 10% от призованите, като мотивацията им е толкова ниска, че доста от тях се предават веднага щом стигнат фронта. Не са редки и случаите, когато след като се предадат, наборниците вдигат оръжие срещу бившите си "колеги".

В такива условия, употребата на всякакви стимуланти изглежда повече от логична.

И не правильно думать, что есть чьим-то богом обещанный рай...


Тема Майтапчия,нови [re: PekoHcTpykTop]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано16.02.15 23:11



само някакви 200 хил. глави


Питам се ти защо не идеш да провериш на място, за разлика от Файло произходът ти дава възможност?



Тема Re: Малко размисли занови [re: PekoHcTpykTop]  
Автор blood2 ()
Публикувано16.02.15 23:11



И каква мотивация може да имаш като Русия притежава ядрено оръжие?



Тема Re: Малко размисли занови [re: Lucky Eva]  
Автор heptagram ()
Публикувано16.02.15 23:17



Понеже попита за Римската империя, ако оставим настрана редовият войник, покварата на самите императори е била меко казано смайваща...

Имало е убийства, кръвосмешения, проституция, брато- и отцеубийства, алкохолизъм, извращения, психични отклонения (напр. Калигула е назначил за свой подчинен, не си спомням точната длъжност, своят любим кон), прелюбодеяния, свирепа жестокост, страхливост, подлост, коварство, предателство... ти го назови!

Всичко това е описано в книгата на Костас Варналис

в подробни детайли.

Be free, not cheap.

Редактирано от heptagram на 16.02.15 23:21.



Тема Re: Малко размисли занови [re: heptagram]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано17.02.15 18:41



Не ми е ясно каква е тази пушка-помпа.

От марихуаната не са ли ставали по-отнесени и мързеливи, защото знам, че тя забавя и мисленето и действията?



Тема Re: Малко размисли занови [re: PekoHcTpykTop]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано17.02.15 18:42



Така е, защото там се бият брат срещу брата, измислена е много тази война, гадното е, че е факт.



Тема Re: Малко размисли занови [re: heptagram]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано17.02.15 18:48



Не съм я чела точно тази, мерси за линка.

Иначе, съм чела много книги за римската империя. Може би най-известната е Куо вадис на Сенкевич. Тогава като алкохол е било открито само виното. Интересно е, имало ли е някакви наркотични вещества, които са били използвани.



Тема Ти утренови [re: Lucky Eva]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано17.02.15 18:51



и на османлиите ще кажеш братя - както си го подкарала


Лелче, стига чете глупости - пробвай реала малко че стана смешна!



Тема Re: Ти утренови [re: Buduhcko npace]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано17.02.15 18:55



Чичка, скрий се някъде и изчезни от полезрението ми, много по-стар си от мъжа ми, освен това си безинтересен и злобен, не смятам да ти отговарям след този мой последен пост към теб.





Тема Мъжа тинови [re: Lucky Eva]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано17.02.15 19:02



е с млекцето по устето, и той ги разбира войните и казармите като тебе - от книжките.
Що не го пратиш в Украйна, после да ти разкаже? Ако се върне обаче... да не кажеш че не те предупредих после


Ай гит!



Тема Re: Мъжа тинови [re: Buduhcko npace]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано17.02.15 19:16



Ходил е в казарма. А ти си доста изтрещЕл и сигурно ще си останеш сам завинаги с твоето ехидно заяждане и комплекси. Едва ли ще имаш някога жена като

, не заслужаваш грам внимание. Освен това имам сведения, че не си нищо особено. Твоето самочувствие е абсолютно без покритие. Чупката от мене!

Редактирано от Lucky Eva на 17.02.15 19:21.



Тема Ха,нови [re: Lucky Eva]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано17.02.15 20:30



за какво ми е жена като теб - воденичен камък на шията?


Че както си и по-дърта, какво да те правя? Бил той, сигурно е влязъл да му порнат задника както на Фай за 6 месеца и е излязъл, пале
Освен това и Фай имал сведения - да не получаваш и ти факсове от космоса като него? Може да му искаш телефона на личния му психиатър тогава



Тема Re: Ха,нови [re: Buduhcko npace]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано17.02.15 20:46



Ха-ха, хора очевидци ми го казаха. Пъъътува-а-ай!

МноУ си зле!

Редактирано от Lucky Eva на 17.02.15 20:50.



Тема Тъй де,нови [re: Lucky Eva]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано17.02.15 20:56



да съм казвал друго?


Ама като гледам, бягаш като кокошка пред петел - с озъртане хахахахаха Нали щеше вече да си тъй далече, ай фъркай де



Тема Re: Малко размисли занови [re: Lucky Eva]  
Автор heptagram ()
Публикувано17.02.15 21:03





Be free, not cheap.

Редактирано от heptagram на 17.02.15 21:06.



Тема Re: Малко размисли занови [re: heptagram]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано17.02.15 21:05



Не съм го започнала още, но чета много бързо и като го прочета, ще пиша.





Тема Re: Малко размисли занови [re: Lucky Eva]  
Автор heptagram ()
Публикувано17.02.15 21:07



Виж и линка в постинга, на който току-що отговори (вече е редактиран) – той хвърля светлина върху на въпроса ти дали са се ползвали наркотични вещества в Римската империя...



Be free, not cheap.

Редактирано от heptagram на 17.02.15 21:27.



Тема Re: Малко размисли занови [re: heptagram]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано17.02.15 21:09



Къде точно? Постни го пак.





Тема Re: Малко размисли занови [re: Lucky Eva]  
Автор heptagram ()
Публикувано17.02.15 21:27





Be free, not cheap.

Тема Re: Малко размисли занови [re: heptagram]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано17.02.15 21:34



Да, прочетох я, но не се споменава какви са били наркотичните вещества, които са били открити в античния свят и използвани. Някъде бях прочела, че са ползвали халюциногенни гъби и кактуси, вероятно и марихуана, но синтетични още не са били открити, както и твърдият алкохол не е бил открит и бирата, само виното са познавали. Имаш ли източник, който показва какво са взимали?



Тема Re: Малко размисли занови [re: Lucky Eva]  
Автор Finntroll73 (Soulseeker)
Публикувано18.02.15 01:21



Долу за каузата...мозъчни инвалиди просто.
Под фуражка,мозък не вирее.
Няколко приятелихстанаха кадроваци и се впуснаха по мисии.
Един има ,74 нобор е..готино момче,ама като седнем на маса в бг и само за мисии,военни,за бронетранспортьори слушам.


За оръжия,за БМП машини и подобни,за катюшки и РПГ...
На 15тата минута ме хващат бесните.
Друг върл метъл,стана кадровак и той..старшина по-късно..и мята яко гюбеците по чалготеките.
Ожених се,смених средата,станах военен..слушам чалга.
Сякаш очакваше да му простя...
А имаше страшно готина руса къдрава коса,и с тениската на Сепултураили Обичуъри..много мадами сваляше.
Сега е офъкан до кожа и върти задник на домашни мохабети сигурно.
Какво да кажа...когато господ е раздавал акъл,военните са били в отпуска.

Чужда работа не върша и чужди грешки не плащам!!!

Тема Re: Малко размисли занови [re: Lucky Eva]  
Автор elmariachi (прагматичен)
Публикувано18.02.15 08:17



Определено ставаш отнесен и мързелив от тревата - често мислиш за звездите, природата, тревичките, и какво ли още не... затова би ми било чудно ако напушени воюват.





Тема Re: Малко размисли занови [re: Finntroll73]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано18.02.15 09:01



Така е, но често, при войни, мъжете биват мобилизирани, без изобщо да искат да воюват и това да им влиза в жизнените приоритети.



Тема Re: Малко размисли занови [re: Lucky Eva]  
Автор heptagram ()
Публикувано18.02.15 09:13



...бирата е изобретение на

Дестилацията е била известна на . Гъби, вероятно, но само за отбрани хора... Най-масово се е ползвало виното... Иначе, да, химичният синтез все още не е бил познат...

Be free, not cheap.

Редактирано от heptagram на 18.02.15 09:15.



Тема Re: Малко размисли занови [re: Lucky Eva]  
Автор Finntroll73 (Soulseeker)
Публикувано18.02.15 16:51



Да.
Заради дебилщината на генерали и политици..заради болни мозъци,се погубват ценни човешки животи.
Най-добрия начин е да дезертираш.
Аз заради чужди болни откачени каузи не бих умирал.
Освен ако каузата не е моя и лична.
Най-умните хора по време на войни ,са скаталите се на спокойно и безопасно място.
Пет пари не давам какъв ще ме наречат някакви скодоумници.
Човешкия живот е най-ценен.
Чуждите каузи..по-надалеч от мен.

Чужда работа не върша и чужди грешки не плащам!!!

Редактирано от Finntroll73 на 18.02.15 16:52.



Тема Re: Малко размисли занови [re: Finntroll73]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано18.02.15 20:58



Не знам законово как стои въпросът с дезертьорството. Все си мисля, че наказанията за това не са леки.

В Украйна вече са приели закон за разстрел при дезертьорство.







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.