Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:44 18.06.24 
Контакти
   >> Приятели
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | (покажи всички)
Тема В случаянови [re: sladunka medunka]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано16.02.15 12:33



не става дума за хапчета, хахахаха





Тема Re: Идиот!нови [re: Vitalite]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано16.02.15 12:36



...недей, недей... Остани... Убягват ми тези моменти... Но вчера, без да искам се сблъсках с тях... И позачетох и видях някои неща... Други ми бяха казани направо от по стари клубари... Все пак,Витал, ти не си била некоректна с мен... Просто не си допаднахме... И то пак по причина на трети лица... Другото не ме интересува, кой как защо и какво...

остани си... Аз ще изляза от тук, което с нищо няма да промени клубния живот, но мисля, че ти имаш място тук...

Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.


Тема Re: Идиот!нови [re: sladunka medunka]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано16.02.15 12:40



Е, не знам какво са ти казали стари клубари, но няма как да си сигурна, че не са те подвели.

А и на мен никой не ми пречи тук - стига да не се опитва да ми казва как да мисля. От което и тръгнаха всички безумици и недомислици.



Тема Да бенови [re: sladunka medunka]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано16.02.15 12:44



ще излезеш - колкото блъди2 излизаше


15 пъти вопли белким му обръщаме внимание, рев като вдовица за (тук Реконструктора да допълни)



Тема Re: Да бенови [re: Buduhcko npace]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано16.02.15 12:53



...ти кой беше, извинявай, че ме дублираш постоянно...

Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.


Тема Ко?нови [re: sladunka medunka]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано16.02.15 13:01



Не!
Подритвам постоянно, така и така си се почувствала излишна - правилен ти е инстинкта

Но ми е смешно как постоянно си тръгваш - и постоянно си тука, жива диагноза.



Тема Re: Идиот!нови [re: Vitalite]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано16.02.15 13:04



... Абе, остави старите клубари, те ми казват неща, а аз си правя изводите сама... Общо взето това, което разбрахе, че играта е между двама, но единия обира негативизмите, другия овациите, аплодисментите и вниманието... Затова реших, че не е честно към този, който обира негативизмите и предложих да си ги поделите... Прости ми, ако отново не съм досхванала ситуацията в цялост...

Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.


Тема Re: Ко?нови [re: Buduhcko npace]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано16.02.15 13:09



...
Личните си пристрастия ги споделяй на лични, ако обичаш... Виждам, че изпитваш някаква силна неприязън към мен... Трябва да споделя, че не е взаимна... Ти си много симпатичен в усилията си да уязвяваш хората... Виждам някаква зле прикрита доброта в това... Но тъй като ми се чини, че мотивът ти е много личен и поведението ти в момента е проява на личностова криза, искам да те предпазя от последващо излагане, за което може би като ти мине ще съжаляваш...

Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.


Тема Re: Идиот!нови [re: sladunka medunka]  
Автор Polydeuces (Loverman)
Публикувано16.02.15 13:09



Иии че красиво..



Чукам наред. Ти ще бъдеш последна.

Тема Re: Идиот!нови [re: Polydeuces]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано16.02.15 13:10



... На твое мято бих се засрамила, ама не съм на твое място...



Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.



Страници по тази тема: << 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.