Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:06 03.06.24 
Контакти
   >> Приятели
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | (покажи всички)
Тема Re: Тц, до сега е ясно,нови [re: Vitalite]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано16.02.15 02:22



Май забрави какво казах. Не ми пука за тъпотиите, дето изписа срещу мен. Но ако те видя за друга клубарка да пишеш това, ще те смачкам! Разкарай се от Балдриан. На секундата!

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Тц, до сега е ясно,нови [re: Polydeuces]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано16.02.15 02:22



...интересно какво...

Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.


Тема Re: Тц, до сега е ясно,нови [re: Vitalite]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано16.02.15 02:35



Ти злобееш срещу клубарките, предпочетени пред теб. Тоест, срещу всяка.

Казах! Ако те видя да въртиш гнусни номера срещу някоя жена, както срещу мен, ще ти прасна едно кроше и ще те запратя в ъгъла, където ти е мястото.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Тц, до сега е ясно,нови [re: saksun]  
Автор Baldrian ()
Публикувано16.02.15 02:42



Сакси много ще и стане...

това е много нещастна женица...и на 80 ще мисли, че е секс бомба и, че всички и завиждат за красотата и бистрия ум...

прочети за нарцистичното личностово разстройство..тежко е, макар и да страдат повече околните...

Лека девойко





Тема Re: Тц, до сега е ясно,нови [re: Baldrian]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано16.02.15 02:48



Никой не завижда на 60-годишна жена.



Лека нощ и на теб. Дано сънищата ни са спокойни.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Първичносттанови [re: lvony333]  
Автор Eritea ()
Публикувано16.02.15 04:54



То и аз владея бойното изкуство Му Са Ка (ха-я!) , ама ти пък просто ме разби с ентусиазъм





Тема Re: Идиот!нови [re: Vitalite]  
Автор jumbles ()
Публикувано16.02.15 08:29



и с това "доста височко" айкю, успя ли да изчислиш широтата и орбитата на собствената си душа?



Тема Re: Идиот!нови [re: jumbles]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано16.02.15 08:45



Защо ми е? Да го направят спрямо себе си всички онези "извисени" душици, които имат претенции към мен, защото не смеят да погледнат какво се крие в собствената им душа.
Не помня някога да съм се месила в твоя Път, освен, когато се е налагало да ти подам ръка за подкрепа. Но ти не се бой - Вселената си знае работата. "Духовното" оригиналничене запази за друг.



Тема Re: Идиот!нови [re: Vitalite]  
Автор jumbles ()
Публикувано16.02.15 09:13



погледни що нещо изписа, а нужния отговор бе едносричен - защо го правиш?/аз отговор имам, но ми е интересен твоят/

а това ... Защо ми е?, няма да коментирам ... за един зрял дух, за който имаш претенции, че притежаваш е смехотворно просто ...
не, не няма да ти причинявам това ...



Тема Re: Идиот!нови [re: Vitalite]  
Автор Polydeuces (Loverman)
Публикувано16.02.15 09:16



Прочетох ви на трезва глава. От себеси се срамувам, а от вашето прекрасно поведение - двойно. Продължавайте все така. Отива ви.

Чукам наред. Ти ще бъдеш последна.



Страници по тази тема: << 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.