Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:27 23.06.24 
Контакти
   >> Приятели
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Тема Свръхкачествата на Filer099нови  
Автор FlLerO99 (руски килър )
Публикувано01.02.15 16:03



Няма да повярвате но е истина. Много пъти се е случвало да определям ширини и то от метри разстояние с точност до милиметъра без никакъв метър или шуплер. Също погледа ми е бил толкова бърз през август 2007ма година че съм достигал четене на юридическа литература със скорост от порядъка на 90-100 страници на час. Също окото ми е толкова набито че хваща остаряването на определени хора с месеци и хваща всякакво надебеляване и и отслабване в над 2 КГ примерно за човек с ръст 170 СМ. Излишно е да пиша че ръстът на хората стига да съм близо до тях го определям с максимална грешка от 2 сантиметра. А най-голямото разстояние на което съм разпознавал човек е над 800 метра с тази съществена подробност че човекът беше осветен отзад от фарове на кола и въз основа на силуетът му го разпознах като в това време аз самият шофирах и го мернах просто за част от секундата. Бързината на погледа ми е такава че сменям с дистанционното каналите на телевизията със скорост 2 канала в секунда преценявайки стойността на филма или на предаването за по-малко от половин секунда време. Също с едно светкавично кратко поглеждане на картина мога да запомня страшно много детайли даже и най-малките.

Отделно от това само за период от няколко месеца без помощта на никакви програми за разбиване на кодове собственоръчно след не повече от 10-20 опита налучках паролите на три wi-fi канала единият от който е на съседите до нас и аз вече почти 6 месеца ползвам техния безплатен за мен интернет. Но най-голямото ми постижение беше уцелването на един 6-цифрен домашен телефон от първия опит през ноември или декември 1991ва година като шансът това да стане от първия опит е бил точно едно на милион. Също през 80те години съм уцелвал първия път пароли на игри на 8-битов компютър който се представлявали комбинации от копчета.

Отделно от това като способности на паметта съм научавал за период от 3 години и половина 1200 точни дати и над 30 стихотворения. Точно така влязох специалност Право в СУ.

А последното ми свръхпостижение е просто в даден момент да прихващам мисли на определени хора предимно близки и приятели включително един път прихванал мисъл която още не беше дошла в главата на приятелят ми, той е каза след около 5 минути време и тя беше нещо което до тогава никога не беше ми минавало през акъла.

Вече със съответното оборудване някои от тези ми свръхкачества стават придобиват зловещи измерения. Например до такава степен съм усъвършенствал умението си да наблюдавам различни цели през бинокъл и телескоп че вече имам няколко случая и то с не особено силни зрителни тръби да виждам пилотите в пътническите самолети които летят малко по-ниско над София...

Други аналитични способности с които мога да се похваля са няколко много точни пророчества относно бъдещото на света най-точното и фрапиращото от който беше че предсказах икономическата криза още през края на юли 2003та година. Само че аз имах в предвид локална икономическа криза в България и въобще не съм предполагал че тя ще бъде световна. 2 години по-късно без да сме говорили по този въпрос баща ми каза че идва световна икономическа криза и действително само след още 3 години през 2008ма тя вече беше факт.

Към пророчествата на баща ми прибавям думите му какво щяло да стане в Косово някой ден като той това го каза 7 години преди конфликта там и предсказанието му за голям атентат в Америка което го повтаряше още от 1993та-1994та година далеч далеч преди 11ти септември 2001ва година. Разбира се не е предполагал точно как ще се извърши атентатът.



Тема Ммммнови [re: FlLerO99]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано01.02.15 16:09



успял да се измъкне от Карлуково





Тема Re: Ммммнови [re: Buduhcko npace]  
Автор FlLerO99 (руски килър )
Публикувано01.02.15 16:13



От Курило, Карлуково е тежка лудница за тежки случаи.



Тема Re: Свръхкачествата на Filer099нови [re: FlLerO99]  
Автор coffeemate ()
Публикувано01.02.15 19:23



много ясно, че човек като тренира дадено сетиво, то се развива. и аз имам една способност да помня случки с детайли и явно някак си ги систематизирам и класирам, щото като стане на въпрос- веднага изкачат живи и пресни. установила съм, че почти нищо не забравям неща от реалния живот и комуникация. това много ми помага в работата, обаче имам едно нещо, дето много ми пречи. числа не помня- докато ми трябва едно число- го помня, после delete и този рефлекс така ме прецака, че сега трябва да си записвам рожденни дни на близки.

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: Свръхкачествата на Filer099нови [re: coffeemate]  
Автор FlLerO99 (руски килър )
Публикувано01.02.15 19:36



Браво на теб. Интересно ми е кой ти е най-първия спомен от живота?



Тема Re: Свръхкачествата на Filer099нови [re: FlLerO99]  
Автор coffeemate ()
Публикувано01.02.15 19:45



е, хубава работа... да не мислиш, че съм имала понятие за времето тогава.

много неща си спомням -като се роди сестра ми, а тогава бях на 3,5, помня земетресението в свищов 1977-ма много ярко; преди да се роди сестра ми помня разни неща с родителите, но всичко е хаотично. но от детската градина помня много и оттам насетне в един момент, мисля бях трети клас, се сетих, че ако не си наложа да запомня детството си, ще си забравя живота

такива неща ми минаваха през главата, представяш ли си... и оттогава сложих вече "рафтовете" и всичко хронологично- няма тън-мън.


а най-първия спомен ми е как излизам от един селски двор /явно баба ми ме е завела на някакъв сбор на нейни колежки, щото бабето е плевенчанка. тя ненавиждаше чафутите /така им казавше на хората, които живеят на село/, щото се карали за имоти само./ и една голяма/огромна бих казала, двойна дървена врата, боядисана в отровно зелен цвят. и аз излизам от тая врата и тичам по улицата, като се оглеждам, дали ме наблюдават. да не се изгубя. много се стархувах да не се изгубя и сама се пазех и наблюдавах / леле, къде ме върна.

та, исках да кажа, че когато нещо в теб те кара да развиеш някакво качество или сетиво- ти верно ставаш свръх-човек с това нещо. но това е осъзнато решение и зададена програма за развитие

А хитростта е ума на глупака.<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от coffeemate на 01.02.15 19:46.</EM></FONT></P>

Редактирано от coffeemate на 01.02.15 19:51.



Тема Re: Свръхкачествата на Filer099нови [re: coffeemate]  
Автор FlLerO99 (руски килър )
Публикувано01.02.15 19:55



та, исках да кажа, че когато нещо в теб те кара да развиеш някакво качество или сетиво- ти верно ставаш свръх-човек с това нещо. но това е осъзнато решение и зададена програма за развитие


Съгласен съм, но при мен има следното нещо - спомен в кувиоза в родилното отделение вероятно датиран около 3 седмици след раждането ми. Спомням че ме извадиха от някаква стъклена кутия и цялата стая беше пълна с такива стъклени кутии и майка ми и баща ми дойдоха усмихнати да ме вземат.



Тема Re: Свръхкачествата на Filer099нови [re: FlLerO99]  
Автор ALONE911 (I want)
Публикувано01.02.15 19:56



Вярвам, че е истина, но не е нормално за правилно функциониращ мозък.
Иначе, възможностите на човек са необятни.



Тема Re: Свръхкачествата на Filer099нови [re: FlLerO99]  
Автор coffeemate ()
Публикувано01.02.15 19:58



е-е това вече са сериозни неща. по принцип не е невъзможно и щом го твърдиш- коя съм аз да го отричам. но за това, драги файле, обяснение може да даде само езотериката

ако науката може- да ме прощава, но се съмнявам

А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: Свръхкачествата на Filer099нови [re: coffeemate]  
Автор FlLerO99 (руски килър )
Публикувано01.02.15 19:59



Наричат го извънсетивен спомен.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.