Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:32 28.06.24 
Контакти
   >> Приятели
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Тема Re: Свръхкачествата на Filer099нови [re: Lucky Eva]  
Автор FlLerO99 (руски килър )
Публикувано01.02.15 20:18



Аз редовно си поддържам паметта със спомените като си припомням в систематизиран вид най-често от началото на 97ма досега.



Тема Re: Свръхкачествата на Filer099нови [re: coffeemate]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано01.02.15 20:24



Еее, не е съвсем пенсионско, поне не всички рибари все още сме такива.
Това сме последните от купона. Най-стабилните - дето закриме откриването. И даже все още сме напълно живи и почти трезви... Само не знам защо още си стискат тия празни бутилки?!







Тема Re: Свръхкачествата на Filer099нови [re: coffeemate]  
Автор ALONE911 (I want)
Публикувано01.02.15 20:25



Все пак има нещо което не е наред или което слага спирачка за да не се развиват или да се развиват при специфични условия.
Или обратното ние сме поставили спирачката.

Винаги търся рационално обяснение на това. Определено, ирационалното ме плаши.



Тема Re: Свръхкачествата на Filer099нови [re: FlLerO99]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано01.02.15 20:27



За седенето не си прав. - Седи се, но при друг вид риболов. Не при всички, а спечиално при този не спираш почти...





Тема Re: Свръхкачествата на Filer099нови [re: FlLerO99]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано01.02.15 20:28



Моят първи спомен е как бера няколко рози. Спомням си, че миришеха много примамливо. Дори сега си спомням миризмата им и винаги съм харесвала миризма на рози. Била съм на 3-4 години. Беше в двора на съседите. Чудя се как съм успяла да ги набера, защото дланите и пръстите са ми малки, дори и сега. Съседката се развика, понеже не е очаквала такъв нашественик като мене. Аз, тогава не разбирах какво точно иска тя и какво става. Дойде майка ми и обеща да ги възстанови. След това, знам, че баща ми ги беше купил отнякъде и ги садяхме заедно.



А твоят първи спомен?



Тема Re: Свръхкачествата на Filer099нови [re: FlLerO99]  
Автор ALONE911 (I want)
Публикувано01.02.15 20:29



Има неща които остават "отпечатък" без действително да има начин да сме ги запомнили съзнателно.



Тема Re: Свръхкачествата на Filer099нови [re: lvony333]  
Автор coffeemate ()
Публикувано01.02.15 20:30



да, млади хора сте. еми, мъжка му работа...



А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: Свръхкачествата на Filer099нови [re: Lucky Eva]  
Автор FlLerO99 (руски килър )
Публикувано01.02.15 20:32



Моят първи нормален спомен не мога да кажа точно кой е от всичките над 25 отделни спомена от 1981ва година когато навърших 3 години, но примерно се сещам за началото на април месец когато баща ми ми беше донесъл две колички бач-бокс едната беше порше синьо на цвят, а другата беше хонда червена на цвят. Майка ми ме викна и баща ми ги беше оставил на масата в кухнята.



Тема Re: Свръхкачествата на Filer099нови [re: lvony333]  
Автор FlLerO99 (руски килър )
Публикувано01.02.15 20:33



Бате, какви са тези евтини баракуди отзад?



Аз още като бях студент имах собствен 7 годишен пасат б4. При това нищо не съм работил.



Тема Re: Свръхкачествата на Filer099нови [re: ALONE911]  
Автор FlLerO99 (руски килър )
Публикувано01.02.15 20:34



Всеки нормален човек се плаши от ирационалното, а който не се плаши и бърка навътре в него после си пати яката.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.