Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:38 11.06.24 
Контакти
   >> Приятели
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Re: Моля ...нови [re: jumbles]  
Автор Eritea ()
Публикувано03.02.15 11:44



Нали виждаш, няма обективно дупе.





Тема Re: E,нови [re: Buduhcko npace]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано03.02.15 20:10



... съчувствам ти искрено, знам какво е да те преследват на лични зле възпитани дирски индивиди... да те псуват и да ти говорят нецезурни неща плод на пиянските им неосъществени сексуални фантазии... в такива случаи, дори админа е безсилен, та се налага да си затварям личните бележки... вече няколко пъти ми се случва... разбирам те напълно, но нещо не ти вярвам...



Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.


Тема Re: Първонови [re: Vitalite]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано03.02.15 20:36



... никаква злоба не изпитвам, миличка... явно, че така ти харесва да говориш, но уви не си права, нито злоба, нито завист... нито те познавам, нито съм от типа жени, които се конкурират с някого... извади нещо друго от чувала с оплювките... и това с виртуалния секс как ти хрумна, незнам... да не би някой да ти подава невярна информация с някакви други цели... колкото до виртуалния секс никога не ми е бил слабост ... а колкото до реалния , не е прието да се говори публично за такива неща, но явно общуването с тебе не ми се отразява добре: в последните 10 г. С едно малко изключение не съм живяла без партньор... тъй, че незнам кой ти суфлира, ма вземи му кажи да спре да фантазира... не се доверявай толкова лесно,

моля те

Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.


Тема Re: Псолютно.нови [re: jumbles]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано03.02.15 20:42



... разбира се:-) едната от двете не може да се похвали с участие в хора на конформистите... тъй, че няма как да се засекат...



Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.


Тема Re: Псолютно.нови [re: sladunka medunka]  
Автор jumbles ()
Публикувано03.02.15 21:23





нямам какво повече да ти кажа тук
Хубава вечер, Медунке





Тема Циничнонови [re: sladunka medunka]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано03.02.15 21:48



но и неприятно - след като последните 2 дни именно ти ме псуваш на лични.
Не ми трябва админ, нито бих си затварял личните - просто бих те сритал хубаво, вече и публично.

Редактирано от Buduhcko npace на 03.02.15 21:49.



Тема Re: Циничнонови [re: Buduhcko npace]  
Автор coffeemate ()
Публикувано03.02.15 22:16



прасе, мога ли да те помоля за нещо? да кажеш тук пред клуба, колко пъти ти писах и те занимавах с интриги и споменавах сладунка в мейлите си? колко пъти и какво наговорих- е, те това кажи в прав текст.
и, въобще, ако има и други, на които съм им говорила за медунка- нека го кажат. хич не ме е срам от мене си.




пък, ако искаш- замълчи.

А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: Моля ...нови [re: jumbles]  
Автор Eritea ()
Публикувано03.02.15 22:17



Бахти детската градина.



Тема Re: Моля ...нови [re: Eritea]  
Автор coffeemate ()
Публикувано03.02.15 22:19



е, няма я другарката

А хитростта е ума на глупака.

Тема Тинови [re: coffeemate]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано03.02.15 22:21



нула.
Никой не ме настройва на лични срещу никого - да се запише.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.