Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:03 11.06.24 
Контакти
   >> Приятели
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Re: Жалко,нови [re: sladunka medunka]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано02.02.15 23:39



Абе ей - и аз те видях добре.

А и те чета...
И пределно ми е ясно на какво се дължи озлоблението ти към харесваните жени.



Тема Първонови [re: Vitalite]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано02.02.15 23:44



малко тренировки, дами:





Тема Re: Първонови [re: Buduhcko npace]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано02.02.15 23:47



Госпожа Сладуна не ми е в категорията - хора, които не умеят да контролират себе си и емоциите си, са обречени решат ли да премерят сили с мен.





Тема Re: Далинови [re: Buduhcko npace]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано02.02.15 23:48



... на теб ще ти кажа само : прави си имиджа сам, не стъпвай на ничия глава, за да се вдигнеш нагоре... не за друго, ами не познавам хора готови да носят дълго някого на главата си... пък бил и той най -добрия цирков артист

и хайде да не наричаш хората, с които общуваш всеки ден овце, става ли... говори за душевността ти много красноречиво... пък и не мисля, че си с нещо по различен от тях... ако държиш на епитети и определения , моля, ще изляза от доброто си възпитание и ще те определя, колко му е...

Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.


Тема Re: Далинови [re: sladunka medunka]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано02.02.15 23:50



Твоето поведение е по-лошо и от овче. Единствената ти мисъл е към кого да се прилепиш, омазниш и да го настроиш срещу някого. Ти си от най-зловредният тип интриганти.

Редактирано от Vitalite на 02.02.15 23:50.



Тема Re: Далинови [re: Vitalite]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано02.02.15 23:53



веселячка ... хехехе, говори говори...

Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.


Тема Re: Далинови [re: sladunka medunka]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано02.02.15 23:54



Радвам се, че ти е весело.





Тема E,нови [re: sladunka medunka]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано02.02.15 23:58



и аз не познавах жени които да ми цъфнат на лични да ме псуват ама на - запознахме се


Ще те цитирам - правиш имиджа си ... сам



Тема Зарежи я нея.нови [re: Vitalite]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано02.02.15 23:58



Мъжете в клуба се чувстваме така:





Тема Re: Първонови [re: Vitalite]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано03.02.15 00:05



... не, не съм, наистина... видяхме ти категорията... мерси, покани други в нея... сега като харесвана жена ли се определи, ой горката... давай, говори... кой го интересува, колко си красива и харесвана, бе Марче... не си ли чувала, че не е прието да се говори така... на полянката ли си расла,мари девойко хубава, още гиздава... нескромно и невъзпитано, а и смешно... бачках в един много красив край преди години в Бг, имаше женици, пациентки, дето идваха за някви услуги, всички те говореха така: „како, дай да направим сега една работа с тебе, аз после ще ти се отблагодаря, аааа, како, ти не знаеш каква жена съм аз... аз съм”... и как се наговаряха да ми кажат едни и същи думи... ти мен не ме знаеш каква жена съм аз, аз съм... ...много ми става мило като се сетя и леко носталгично... недей не ме разплаквай и ти сега... няма значение, ако спреш да се сравняваш и тургяш напред и ако седнеш да поговориш нормално, даже може и да бъде приятно... но така, честно много ми идва, твоето аз съм ... хайде опитай, няма да боли, обещавам...

Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.