Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:25 11.06.24 
Контакти
   >> Приятели
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Re: Моля ...нови [re: jumbles]  
Автор ALONE911 (I want)
Публикувано01.02.15 18:23



Вярваш ли в това?
Аз дълго време не успях да го приема, но все повече се уверявам, че е така. Човек не само излъчва, но оставя и "следи".



Тема Re: Псолютно.нови [re: jumbles]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано01.02.15 19:12



... здравей, Джъмби, в случая грешиш ... сериозно при това...

Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.

Редактирано от sladunka medunka на 01.02.15 19:40.



Тема Re: Германиянови [re: Buduhcko npace]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано01.02.15 19:31



... различните гледни точки , определят различни социални групи, различно обкръжение и различно поведение...

...

Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.


Тема Редътнови [re: sladunka medunka]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано01.02.15 22:55



е обратен, инак горе-долу вярно. За по-затънтените селски райони.





Тема Re: Редътнови [re: Buduhcko npace]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано02.02.15 00:02



... глупости... основно понятие в социологията, нарича се социални групи... хехе, в затънтените селски райони е пълно с жени, с манталитет, който би ти допаднал... хай остани си със здраве... и друг път внимавай с кого спориш, то интригите не са като научаването на нови неща... интригантсвото ти иде отвътре, а за другото трябва време и усилия... въпрос на време беше да се покажеш какво си сладурче... невероятно сладурче си,няма що...сега това,което ще последва ще те покаже в още по добра светлина...

Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.


Тема Докторанови [re: sladunka medunka]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано02.02.15 01:01



ти предписва да намалиш пиенето - и да не прехвърляш собствените си неудачи на чужда сметка





Тема Re: Докторанови [re: Buduhcko npace]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано02.02.15 02:09



... май е по добре ти да го намалиш... аз не пия, дарлинг и никога не съм... някакви други определения за мен да имаш...


П.С. аз като не разбирам нещо,не се бутам между шамарите сама, съветвам те и теб...

Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.


Тема Жалко,нови [re: sladunka medunka]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано02.02.15 02:13



ако пиеше - поне можеше да го спреш, а сега как смяташ да се справиш?
ПМС ти е постоянен, май. Лекувай се, съветвам те в духа на клуба - приятелски





Тема Re:Докога ще плещиш?нови [re: Buduhcko npace]  
Автор FlLerO99 (руски килър )
Публикувано02.02.15 02:22



Някой ти е пробутал кофти дрога, имитация на амфетамин. Докато ще плещиш едни и същи глупости, бе СЕРЕНСЕМИНО, кеф ли ти прави да се правиш на луд или си си такъв? Ако не си дрогиран или пиян никой не може да те спаси...





Тема Re: Жалко,нови [re: Buduhcko npace]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано02.02.15 02:30



... благодаря за съвета, лекувам се, редовно посещавам докторицата, благодаря за загрижеността... нямаше нужда... не виждам проблем за справяне... това че не харесвам поведението на два-трима клубари, поизгонени вече от други клубове си е мое право... и показва,че май не само аз не ги харесвам... сега лека нощ, Прасе... голямо сладурче си ти, няма що... и не мога да повярвам, че има жена, която ти пише и те безпокои... освен, ако не си я ядосал много с нещо... мда, второто е по възможно...кого ядоса, ах ти палавник...



Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.