Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:53 29.06.24 
Контакти
   >> Приятели
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема Re: изповеднови [re: Arhangela]  
Автор coffeemate ()
Публикувано31.01.15 20:11



ами тя чакала, чакала и накрая вторично се в-ципила



А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: изповеднови [re: coffeemate]  
Автор ALONE911 (I want)
Публикувано31.01.15 20:20



А, преди много години мислеха, че ще кандидатствам нещо с история. Тези науки ми вървяха от само себе си.
Уви, за добро или зло записах химия.



Тема Re: И...най-подходящатанови [re: coffeemate]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано31.01.15 21:44



... ах, ма как щяло, моля ти се, твойта е...

.. най-правата е твойта... хич не си и помислям аз мойта да е... разбира се,най-правата е твойта, пък приятелката ти е най красиватаи най-младата в целия дир....(на екрана светва надпис „аплауз” и всички плате и клакьори заръкопляскват)няма нужда да ми обръщаш внимание, аз и сама се забавлявам добре... я какъв колорит наоколо... и все около тебе се върти пъстър и шарен.. скучните ги изгонихте, които не успяхте , сами си тръгнаха... де, да можеше, викаш, да си тръгна и аз, па да се развихрите, както подобава... ще си, споко, но много ме кефят още реакциите ви... въпреки, че все по малко време ми остава напоследък... ако спрете да реагирате и ще си тръгна по рано... и тогава ще можете да си копаете пак дупчици в дирчето и да си клюкарите и интригантствате спокойно...

Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.


Тема Re: И...най-подходящатанови [re: sladunka medunka]  
Автор coffeemate ()
Публикувано31.01.15 21:48



спри се, мари. ехооо

А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: И...най-подходящатанови [re: sladunka medunka]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано31.01.15 21:56



Ехооо - ти полудя, бе, жена. Никога не съм си крила годините в дир-а - дори ги бях писала в сигнатурата си по едно време. Че съм млада, млада съм. Смешница.



Тема Re: И...най-подходящатанови [re: Vitalite]  
Автор jumbles ()
Публикувано31.01.15 22:00



kхъ ... и понеже ти си с претенциите, на теб и съвсем добронамерено ти напомням това: и повечко любов в душата, за да се отвори сърцето като лотос с десет хиляди листчета - най-малко и не само на думи.



Тема Re: И...най-подходящатанови [re: sladunka medunka]  
Автор jumbles ()
Публикувано31.01.15 22:03



Медунке, моля дай лапка и дай двете ще помълчим малко, а?



Тема Re: И...най-подходящатанови [re: jumbles]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано31.01.15 22:05



Тц - има едно нещо, което се нарича справедливост - и милионите листенца са му подвластни. И претенции нямам никакви - когато говоря за себе си, не се сравнявам с никого - не ползвам частички по- и най-, а Съм. Дали разбираш какво означава това - претенции имат тези, които искат да се равнявам по тях.



Тема Re: И...най-подходящатанови [re: jumbles]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано31.01.15 22:06



И това ще реши проблемите й - едва ли. Остави я да се наприказва. Любопитна съм какво още ще излезе от обърканата й глава.



Тема Re: И...най-подходящатанови [re: Vitalite]  
Автор jumbles ()
Публикувано31.01.15 22:15



защо ми се обясняваш, не съм те молила и нямам нужда от това в случая
а отговаряй сега на себе си ... не на мен, ако обичаш
и спри ми се дуеш, като патка, ами мирясай






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.