Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:47 20.06.24 
Контакти
   >> Приятели
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Въпроснови  
Автор blood2 ()
Публикувано30.01.15 18:48



Защо нещо ако е дълго има смисъл, а ако е малко няма? Защо един човек ако е голям и силен има смисъл, а ако е слаб и малък, няма? Защо ако оная работа на някой е голяма има смисъл, ако не е няма? Защо ако една държава е голяма има смисъл, ако е малка, няма? Защо една любов, ако трае 90 години има смисъл, а ако трае една няма? Защо ако човек постигне нещо голямо има смисъл, а нещо малко няма?

Защо ако живее до 90 години има смисъл, а до 30 няма? Защо човек като завърши училище няма смисъл, а университет има?

Защо имат смисъл голямите войни, а малките нямат.

Защо хората толкова си вярват, че голямите и продължителни неща имат смисъл, като и те свършват. Хората остаряват, стават по-глупави, грозни. Защо щастието на милиони хора от това, че Меси е вкарал гол има смисъл, а че Пешо от 5 девизионен клуб не?

Защо хората искат и се радват на голями и продължителни неща, като Земята е малка незначителна във Вселената и човешкият живот е кратък?

Иде ми да псувам хората и тяхното поведение. Все едно са голями колкото цялата Земя и като чудовища са я хванали в примка. На своите фантазии, че като нещо е голямо и продължително то има смисъл.

Като са голямата работа и ще живеят вечно. Глупаци.

Редактирано от blood2 на 30.01.15 18:50.



Тема Re: Въпроснови [re: blood2]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано30.01.15 19:21



Аааа тая стратегия дето си я написал е лузерска та лузерска...

И се изразява в това, че ти не виждаш смисъл в абсолютно нищо, и за всеки намерил смисъл в нещо /какво и да е/ питаш защо? - Защо той е намерил смисъл?
Грешен въпрос, на който не може да получиш правилен отговор.
Така се опитваш се да изнесеш проблема от болната глава /твоята/ към здравата, да направиш твоят проблем на някой друг.
Правилния въпрос който трябва да си задаваш би бил: - Защо аз /ти/ не намирам смисъл в нищо? И съответно трябва само ти да си отговориш на него.

Понятието смисъл не е самостоятелно съществуващо си... Задължително има някой към който да се отнася. Тоест има смисъл за някой конкретен или конкретни. Не може да кажеш има смисъл за никой.
Тоест това, че Меси е вкарал гол или някой е живял до 30, 230 или 1230 години може да има смисъм, а може и да няма. - Зависи за кой.

За това казвам, че не трябва да питаш други, а трябва да си отговориш сам, защо за теб нищо няма смисъл. Защо не виждаш смисъл в нищо. И то, не да отговориш на мен или на някой тук, а на себе си, да си изясниш...
- Капиши.



Тема Re: Въпроснови [re: lvony333]  
Автор blood2 ()
Публикувано30.01.15 20:23



Не е грешно да питаш, защо за хората някакви фантазии са по-важни от човечността и хуманността. И ако за теб това е така и не притежаваш никакъв морал, въобще не ми се общува с теб.

А човек ако сам си задава въпроси и сам си отговаря, ще зацикли. Така, че и тук логиката ти е некоректна.



Тема Re: Въпроснови [re: blood2]  
Автор FlLerO99 (руски килър )
Публикувано30.01.15 20:41



Какъв морал очакваш да има един антикомунист и русофоб?

Destroy/
We need focus?


Тема Re: Въпроснови [re: FlLerO99]  
Автор blood2 ()
Публикувано30.01.15 20:42



Ама той антикомунист и русофоб ли е?



Тема Re: Въпроснови [re: blood2]  
Автор FlLerO99 (руски килър )
Публикувано30.01.15 20:45



Да и на тази база не е патриот и от там няма морал.

Destroy/
We need focus?


Тема Re: Въпроснови [re: blood2]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано30.01.15 20:46



Точно обратното. Да не откриваш смисъл в абсолютно нищо е най-нечовешкото нещо. Явно, че на теб ти липсват тези неща които изброяваш.

И виждам, че все се обръщаш нещата наопаки. Обвиняваш другите, че им липсват неща които ти въобще нямаш. Може би го правиш защото по някъв така се самоуспокояваш, което си е леко извратено, но явно само така се чувстваш добре.





Тема Re: Въпроснови [re: FlLerO99]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано30.01.15 20:47



Аз съм не патриот, а UFOиот.





Тема Re: Въпроснови [re: lvony333]  
Автор FlLerO99 (руски килър )
Публикувано30.01.15 20:48



Демек аз съм идиот който се интересува от НЛО?



Destroy/
We need focus?


Тема Re: Въпроснови [re: lvony333]  
Автор blood2 ()
Публикувано30.01.15 20:50



Ако другите нарочно те приемат като лузър е нормално да няма нищо смисъл за теб. Стадният принцип е най-важен. Но ти затова не си патриот.

Задавам въпроси, а не обвинявам хората. След като няма жена която да ме успокоява, сам ще се успокоявам. Защото жените не ме обичат.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.