Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:38 26.06.24 
Контакти
   >> Приятели
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Преатели,нови  
Автор thehuntermuster-57605 (пристрастен)
Публикувано19.01.15 19:46



Пред много тежка дилема съм.

Започнах диета.

Човек на години съм вече, никак не ми е лесно, а искам да изглеждам и аз добре. Лято идва, плаж навред около мен, не искам да се размивам в морето от тулупи. Искам да ме заглеждат млади мадами по монокини. Е, само онея с готените монокини. Други не ща.
Обаче тая диета ми разказа играта.
Едва издържам вече.
Дъщеря ми се фръцка нагоре-надолу, а аз я гледам и си мисля колко ли пържоли ще излязат от нея. Едричка ми върви, на тате принцесата. Сина е жилав и нечистоплътен, от него пържоли не искам.
Е, до там съм стигнал, начи. Гледам на кръв и си мисля колко са ми остри ножовете.
Не мога да издържам вече.
Проклинам момента, в който реших, че ще отслабвам. За да премине по-лесно периода на абстиненцията хапнах едно омлетче с шунка и гъби. Гарнитура - грах, броколи, картофено пюре и някви салати. За да го усетя по-добре си хапвах майонеза. Пържени яйца с майонеза. Не знам това възпитано ли е.
Обаче ебати и диетата. Вече близо час стана, откакто се боря с нея и не издържам. Сериозна диета.
Колко ли съм свалил?
Мисля, че трябва да си купя кантарче.

единак, в синьо.


Тема Re: Преатели,нови [re: thehuntermuster-5760]  
Автор FlLerO99 (ПУТЛЕРИСТ )
Публикувано19.01.15 19:52



Рекордът ми за свалени килограми са 23 свалени килограма от началото на 2000та до началото на 2001ва година. Направих го с глад и със страшно много кървав спорт.

С течение на времето свалянето на килограми става все по-трудно заради намаленият метаболизъм. В момента съм свалил само 3 кг като сега тежа 103 кг, но тенденцията е да се смъкна на около 90 кг до края на тази година. И не точно с диета а с хапче което подтиска гладът. Ефектът му е слаб но го има.



Тема Re: Преатели,нови [re: thehuntermuster-5760]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано19.01.15 19:53



Опитай с по една-две ябълки между храненията. Гарантирам резултат. И повече разходки - никакви МПС-та. :)



Тема Re: Преатели,нови [re: Vitalite]  
Автор FlLerO99 (ПУТЛЕРИСТ )
Публикувано19.01.15 19:54



Абсолютно вярно за ябълките. И проверено.



Тема Re: Преатели,нови [re: FlLerO99]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано19.01.15 19:57



Ябълки, варено пиле, варени яйца, овесени ядки и кисело мляко - това е перфектната храна за леко и безпроблемно балансиране на теглото.



Тема Re: Преатели,нови [re: thehuntermuster-5760]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано19.01.15 19:58



Наблегни на физическата активност, както правя аз в момента, да не повярваш направо!

Иначе, от месеци почти не консумирам сладки изделия. Не ми се ядат, не поради диета. Кафе, чай - без захар и без проблем. Но обичам тестени храни, което ми разказва играта.

До лятото има време. Можеш да успееш.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Преатели,нови [re: thehuntermuster-5760]  
Автор thehuntermuster-57605 (пристрастен)
Публикувано19.01.15 20:00



Час и двайсет минути откакто съм на диета.
Не издържам!
Колко съм свалил?

единак, в синьо.


Тема Re: Преатели,нови [re: Vitalite]  
Автор FlLerO99 (ПУТЛЕРИСТ )
Публикувано19.01.15 20:01



Почти позна. На мен тактиката ми е беше по-различна. Примерно въобще не ядох хляб и не вечерях от юни 2000та до февруари 2004та година. Тежах между 69 и 71 КГ. Но тренирах културизъм направо като ненормален и пиех много кафета и кока-коли от които ми идваше и продължава да има невероятна енергия.

Талията ми беше 69 см.





Тема Re: Преатели,нови [re: thehuntermuster-5760]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано19.01.15 20:02





Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Преатели,нови [re: thehuntermuster-5760]  
Автор FlLerO99 (ПУТЛЕРИСТ )
Публикувано19.01.15 20:03



Аз бях на диета близо 4 години. Наливах се кока-кола и кафета и после озверен от форумите на дира тренирах културизъм буквално до безсъзнание. Имах обиколка на талията не повече от 71 см на ръст 167 см, вдигах от лежанка 110 КГ. Химия никога не съм вземал. Изглеждах като манекен!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.