Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:54 26.06.24 
Контакти
   >> Приятели
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Видение за ада от Петър Велевнови  
Автор FlLerO99 (ПУТЛЕРИСТ )
Публикувано18.01.15 22:19







Тема Re: Омраза и отрицаниенови [re: FlLerO99]  
Автор FlLerO99 (ПУТЛЕРИСТ )
Публикувано18.01.15 22:29







Тема Re: МОРАЛнови [re: FlLerO99]  
Автор FlLerO99 (ПУТЛЕРИСТ )
Публикувано18.01.15 22:33







Тема Re:нови [re: FlLerO99]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано19.01.15 15:40



Доколкото разбирам този пастор Петър Велев е от Евангелската Петдесятна Църква.

Аз имам много лоши впечатления от евангелисти. За мен те са сектанти. Свършиха ли православните, че си се хванал с евангелист?

Ето

например може да зададеш въпрос към свещеник. Ако те интересува нещо, пробвай да попиташ. Може пък да попаднеш на просветен човек. Но при всички случаи няма да е някой, който говори като Петър Велев все едно всичко му е бащиния.

П.П. Хм, като гледам линка за въпрос към свещеници май не работи. Е, има връзка с фейсбук, там човек може да се осведоми за всичко.

Редактирано от Luchezara на 19.01.15 15:46.



Тема Re:пред вратите на аданови [re: Luchezara]  
Автор FlLerO99 (SKYNET )
Публикувано19.01.15 16:52



Абсолютно не си в час. За твое сведение аз бях доведен при Петър Велев от един негов човек в момент в който бях със сигурност обладан от демони. И ще ти кажа истината понеже явно не осъзнаваш въобще какво ми е било положението - аз в този момент бях с тотално ТОТАЛНО променено съзнание и без да съм вземал абсолютно никакви наркотици бях направо по-зле от дрогиран. Цялото ми съзнание беше изменено, получавах демонични халюцинации освен реалните демонични явления на физическо равнище и толкова бях зле че дни след това виждах колите като се движат насечено по улиците като в компютърна игра която сече...

Сега вече осъзна ли че тогава въобще не ми е било до никакви евангелисти или православни или каквито и да били защото буквално бях пред вратите на ада.

Колкото до православните един православен свещеник се е държал доста гадничко с един мой приятел. След като му споделил проблемите си православния свещеник вместо да му даде поне съвет му отговорил пренебрежително че и другите си имали проблеми и че той не бил особено изключение. След тази случка и особено след като неговия православен кръстник го измуфти на няколко пъти с ОГРОМНИ СУМИ първия път с 16 000 лева моя приятел се отказа от православието и стана католик...

А Петър Велев е наистина УНИКАЛЕН и ако не беше той отдавна щях да съм мъртъв и в ада. Второ при Петър Велев случаите на безнадеждно болни да се излекуват тотално са десетки, може би стотици!

Така че недей да мислиш и да пишеш неверни неща за един свят човек!

/destroy
we need focus?


Тема Re:нови [re: FlLerO99]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано19.01.15 17:31



Да, знам, че са те завели при него и ти е помогнал.

Но това не ми пречи да имам собствено мнение за това дали трябва да се ходи при него. Аз не бих отишла. Дори и така не го понасям даже 2 минути. Но се радвам, че успял да ти помогне.

Казах, че имам няколко отвратителни спомена и преживявания с евангелисти. Помня как се присламчваха и търсеха хора с проблеми.
Помня как на морето попаднах на хазяйка евангелистка, която след като се натрових с храна, /имах 40 градуса температура/ ми открадна лекарствата (защото трябвало да се лекувам с молитви), как припаднах и оживях само защото случайно се върна един човек от компанията ни.
Имам още подобни спомени от евангелисти. Така че не ми ги хвали. Всеки има своя избор. Аз с тези сектанти не искам да имам общо.




Тема Re:пред вратите на аданови [re: FlLerO99]  
Автор blood2 ()
Публикувано19.01.15 17:32



Ти вярваш ли, че има Ад.



Тема Re:пред вратите на аданови [re: blood2]  
Автор FlLerO99 (SKYNET )
Публикувано19.01.15 17:38



Аз го видях с очите си тук на Земята. Искаш ли да ти го опиша?



/destroy
we need focus?


Тема Re:пред вратите на аданови [re: FlLerO99]  
Автор blood2 ()
Публикувано19.01.15 17:39



Да. Интересно ми е.



Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор FlLerO99 (SKYNET )
Публикувано19.01.15 17:45



Това е защото не си гледала ДОКРАЙ клиповете на Петър Велев който съм пуснал, не си проявила необходимото ТЪРПЕНИЕ. В един от тях Петър Велев говори за видението си от ада който бил НАТЪПКАН освен с грешници и с християни включително свещеници и архиепископи. Тоест искам да кажа че всяко стадо си има мърша включително евангелистите и те ще си понесат жестокото наказание рано или късно. Колкото до това дали са сектанти или не хората на Петър Велев не са сектанти и пак ти казвам да гледаш всичките клипове които съм дал в тази тема защото там има описан един случай в който главният свещеник на Петдесятната църква се похвалил че само неговата църква правила чудеса чрез Бог и Бог се ядосал и казал че само заради тези му думи на този свещеник той повече няма да бъде главен и действително на следващите избори за него гласували само 18 свещеника срещу 60 против него...

/destroy
we need focus?



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.