Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:37 01.06.24 
Контакти
   >> Приятели
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Реших да преяждам с захарнови  
Автор blood2 ()
Публикувано18.01.15 16:02



Тя не е толкова скъпа. Един лев килограма, но давала енергия. Пробвах всичко друго месо, зеленчуци и все съм безенергичен. Дори и имуностимулатори. Шоколада и меда са прекалено скъпи.

Редактирано от blood2 на 18.01.15 16:03.



Тема Re: Реших да преяждам с захарнови [re: blood2]  
Автор FlLerO99 (ПУТЛЕРИСТ )
Публикувано18.01.15 16:03



Ти верно си идиот. От захарта се хваща диабет. На един приятел брат му му отрязаха и ръцете и краката заради диабета и умря като жив труп.



Тема Re: Реших да преяждам с захарнови [re: FlLerO99]  
Автор blood2 ()
Публикувано18.01.15 16:05



Няма как. Човек трябва да опита всичко за да се стабилизира. На мен пък заради алергия студова ръцете ми се подуват и напукват, но като ядох малко захар започнаха да се оправят. Захарта подобрявала кожата. Сигурно ако ям много захар, кожата ми ще стане дебела.

Редактирано от blood2 на 18.01.15 16:05.



Тема Re: Реших да преяждам с захарнови [re: blood2]  
Автор FlLerO99 (ПУТЛЕРИСТ )
Публикувано18.01.15 16:06



Глупости са това. Има специални кремове Нивея който ще ти оправят ръцете за нула време.



Тема Re: Реших да преяждам с захарнови [re: FlLerO99]  
Автор blood2 ()
Публикувано18.01.15 16:07



Не става с нищо друго. Нуждая се от захар. Само дано не прекаля и не се пристрастя към нея прекалено и не умра заради това.



Тема Re: Реших да преяждам с захарнови [re: blood2]  
Автор FlLerO99 (ПУТЛЕРИСТ )
Публикувано18.01.15 16:09



А смъртта от диабет може да е страшна. You live like dog, you die like dog!



Тема Re: Реших да преяждам с захарнови [re: FlLerO99]  
Автор blood2 ()
Публикувано18.01.15 16:09



Няма значение. Човек трябва да опита да се промени, пък каквото стане.



Тема Re: Реших да преяждам с захарнови [re: blood2]  
Автор FlLerO99 (ПУТЛЕРИСТ )
Публикувано18.01.15 16:12



И аз навремето бях грозен като тинейджър и исках да се променя и започнах да ям много ябълки и мед. После като ги комбинирах с други неща лицето ми се изчисти и станах готин, после възстанових и фитнеса и си оправих и тялото и лицето и станах доста свеж. Даже в момента повече от 8 години след спиране на тренировките ми по културизъм хич не съм зле за мъж на почти 37 години. Това е от здравословното хранене и от спорта.



Тема Re: Реших да преяждам с захарнови [re: FlLerO99]  
Автор blood2 ()
Публикувано18.01.15 16:13



Не става с плодове. Никаква сила не ми идва. Трябва ми нещо високоенергиино и евтино. Захарта е добро като за начало. Спорта не е за мен.



Тема Re: Реших да преяждам с захарнови [re: blood2]  
Автор FlLerO99 (ПУТЛЕРИСТ )
Публикувано18.01.15 16:17



Плодовете не дават сила защото не са въглехидрати, а изчистват организма от мръсотиите ти, а медът ти дава свежест на кожата.

Прав си че спорта не е за теб, спорта е за много силно дисциплинирани и силно мотивирани натури.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.