Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:30 22.06.24 
Контакти
   >> Приятели
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано18.01.15 21:15



И аз го взимам редовно. само че не на сироп, а със захар както си посочила, но без да го прецеждам.
Освен посочените от теб лечебни и профилактични св-ва има и още много други, като например сваляне на висок холестирол и прочистване на кръвоносните съдове от натрупвания причиняващи инсулти и инфаркти и др.



Тема Re:нови [re: The bad reptile]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано18.01.15 21:18



Не знам дали не си го посочила, но да не пропусна-огромното съдържание на ресвератроли в него възпрепятства и образуването и развитието на туморни клетки.



Тема Re:нови [re: blood2]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано18.01.15 21:18



Комбинацията от различни видове сурови ядки и сушени плодове е много енергийна и полезна.
Например сурови бадеми, орехи, лешници, кашу и т.н. със сушени стафиди, червени боровинки, сушени кайсии, сушени сливи, смокини, дори фурми ... Правиш си микс, какъвто искаш и ядеш, когато ти се прияде. Супер е и е много полезно.






Тема Re:нови [re: The bad reptile]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано18.01.15 21:21



Така е.






Тема Re:нови [re: FlLerO99]  
Автор blood2 ()
Публикувано18.01.15 21:47



От кофейна имам разстройство и ставам по-слаб.



Тема Re:нови [re: blood2]  
Автор FlLerO99 (ПУТЛЕРИСТ )
Публикувано18.01.15 21:49



Тогава ще пиеш кока-кола вместо кафе.



Тема Re:нови [re: FlLerO99]  
Автор blood2 ()
Публикувано18.01.15 21:53



Може. Тя също като захарта съдържа енергия без вещества.



Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор kakavprekrasenden ()
Публикувано18.01.15 21:56



Това с магарешкия трън и червеното цвекло аз също го казвам от опит, а за сиропа само съм чел, може да си направя тая есен. Знам, че трябва да се внимава със зелените плодове.
Също и салата от листа на глухарчета си правя по цяло лято. След една салата човек чувства стомаха си като нов. Сега идва сезонът на земната ябълка. Край цеха ни има цяла горичка, човек само да не го мързи да копае. Тя е много полезен зеленчук и има рядкото свойство да не приема замърсители от околната среда.

Veritatem dies aperit


Тема Re:нови [re: kakavprekrasenden]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано18.01.15 22:13



Точно днес ядох сурова зелева салата + настъргано червено цвекло и настръгана земна ябълка. Наистина след нея човек се чувства прекрасно.

А ти магарешкия трън и червеното цвекло как точно ги употребяваш?






Тема Re:нови [re: blood2]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано18.01.15 22:15



Но казват, че не е полезна. Човек се съживява за кратко, но не си решава проблемите.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.