Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:37 21.06.24 
Контакти
   >> Приятели
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | (покажи всички)
Тема Re: Рептиле, знаеш, аз съм скромна.нови [re: saksun]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано18.01.15 21:25



Абе Сакс - онази снимка беше профилната ти.

Да ти обясня ли как се прави?



Тема Re: За злите духове аз съм опасна -нови [re: Vitalite]  
Автор FlLerO99 (ПУТЛЕРИСТ )
Публикувано18.01.15 21:25



Въобще не пиши за светлина. Не си виждала черна светлина как свети в очите на хора.



Поименно не ги знам. Аз не чета книги за тях, аз съм ги предизвиквал в продължение на повече от десетилетие и половина. И те са се проявявали точно на физическо равнище със светлини, със звук, с миризми и то пред свидетели.



Тема Разказвай, де.нови [re: FlLerO99]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано18.01.15 21:26







Тема Re: Рептиле, знаеш, аз съм скромна.нови [re: saksun]  
Автор FlLerO99 (ПУТЛЕРИСТ )
Публикувано18.01.15 21:26



Защото тя си играе баш с огъня и тя и Кафето и е в техен интерес да престанат с тази злоба овреме.



Тема Re: Рептиле, знаеш, аз съм скромна.нови [re: Vitalite]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано18.01.15 21:28



Не ми обяснявай. Знам, че сте ровили из Фейсбука ми. Не знам как съм станала по-популярна от бате Бойко даже.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Рептиле, знаеш, аз съм скромна.нови [re: FlLerO99]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано18.01.15 21:28



Ама Сакса е виртуална персона.

Може и мъж да е. И всъщност, няма значение - тъпото е да се взема страна в спор, без да се знае мотивацията на спорещите и само от желание да се разгорещяват страстите.



Тема Re: Разказвай, де.нови [re: Vitalite]  
Автор FlLerO99 (ПУТЛЕРИСТ )
Публикувано18.01.15 21:28



Само един въпрос - ти предизвиквала ли си умишлено или случайно самостоятелно движение на предмети? А това което е в някои от книгите няма нищо общо с истината защото сатанизмът е строго индивидуален път и на това мнение е даже и Ла Вей, мисля че и Алистър Краули също.



Тема Скучна си.нови [re: saksun]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано18.01.15 21:29



Айде да ме лишиш поне за час от присъствието си, много те моля.

Предварително благодаря.





Тема Re: Чудесно.нови [re: saksun]  
Автор FlLerO99 (ПУТЛЕРИСТ )
Публикувано18.01.15 21:30



Знам, спомням си.





Тема Re: Рептиле, знаеш, аз съм скромна.нови [re: Vitalite]  
Автор FlLerO99 (ПУТЛЕРИСТ )
Публикувано18.01.15 21:30



Виждам че ти си лоша, защитаваш една нечовешка и аморална доктрина и затова заех нейната страна.




Страници по тази тема: << 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.