Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:17 26.06.24 
Контакти
   >> Приятели
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема велика идеянови  
Автор coffeemate ()
Публикувано10.01.15 20:56



Ето, това е начина! Локализирали сте се в един клуб и се плацикате на воля. Така ви харесвам. Но защо ви отне толкова много време, за да стигнете до тук....



Тема Re: велика идеянови [re: coffeemate]  
Автор blood2 ()
Публикувано10.01.15 21:22



Преди клубовете на дира не бяха Вип.



Тема Re: велика идеянови [re: coffeemate]  
Автор FlLerO99 (оперативник )
Публикувано10.01.15 21:27



Не е точно казано че ми е отнело толкова много време а се получи тенденциозно отношение от страна на Безсънна към мен която вместо да ме защити от словесната атака на отрепката, гад и дегенерат Сарфа застана на негова страна и банна мен вместо него. Следствие на това аз НИКОГА няма нито да се върна повече точно в Споделено, нито ще простя на Безсънна независимо от обстоятелствата. И така на тази база няколко човека от Споделено решихме да се преместим тук далеч от своеволията на Безсънна и ако трябва ще се преместим някъде далеч и от целия дир.

Аз изрично предупредих още през есента на 2012та година че без мен клуб Споделено ще загине но нито бях чут, нито бях разбран. И връщане назад няма да има НИКОГА!



Тема Re: велика идеянови [re: blood2]  
Автор FlLerO99 (оперативник )
Публикувано10.01.15 21:28



Така както е тръгнало скоро няма да има клубове на дира въобще!





Тема Re: велика идеянови [re: FlLerO99]  
Автор blood2 ()
Публикувано10.01.15 21:30



Защо?



Тема Re: велика идеянови [re: blood2]  
Автор FlLerO99 (оперативник )
Публикувано10.01.15 21:31



Защото няма хора в тях и по презумпция те не носят печалба. Те клубовете и на дира на Гювеча много отдавна работят на загуба, може би от 7-8 години време насам.



Тема Re: велика идеянови [re: coffeemate]  
Автор Arhangela (Архангел)
Публикувано10.01.15 22:22



...искаш да кажеш минаваме, драснем по два реда и после кой от къде е.....



#СЪБЛЕЧИСЕБЕ

Тема Re: велика идеянови [re: Arhangela]  
Автор coffeemate ()
Публикувано10.01.15 22:27



твоето място не е в тая компания.


говоря за тези, трайно устроени тук. блъди, файла и прасето. но чакам да въдворят и други тролове скоро в тая обител. като крайна мярка за спасяването на клубовете. толкова крайна, че чак закъсняла, но карай...



Тема Re: велика идеянови [re: coffeemate]  
Автор FlLerO99 (оперативник )
Публикувано10.01.15 22:29



Ти, злобна бабичка такава, трол ли ме наричаш?



За нула време мога да си върна ВИП-статуса и да ти очерня жалкия виртуален животец. И да не съм те видял на клубна среща!



Тема Re: този клуб ще просперира, анови [re: coffeemate]  
Автор FlLerO99 (оперативник )
Публикувано10.01.15 22:32



а Споделено ще загине защото АЗ съм тук. А ти няма да стъпваш повече на клубни среща защото ще ти сменя физиономията.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.