Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:48 28.04.24 
Контакти
   >> Приятели
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Циганката Безсънна изнася лична информация!нови  
Автор wwarmaght1 (непознат)
Публикувано03.01.15 01:22



Безсънна и Сарфа ми разиграват координирана атака срещу мен. Сарфа ме обижда в клуб Споделено, а Безсънна изнася лична информация. Ето ги линковете:

http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=spodeleno&Number=1953600294&page=0&view=collapsed&sb=5

http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=spodeleno&Number=1953600511&page=0&view=collapsed&sb=5

А колкото до злостната заплаха на Сарфа тя е логичен отговор на заплахата му че щял да ме рита и да ми откачи физиономията. Сарфа пръв ме нападна без никаква причина, аз му отговорих и Безсънна вместо него да предупреди и изхвърли мен и ме банна.

Киро, този път съвсем сериозно ти казвам следното нещо - далеч съм от мисълта че ще вземеш някакви мерки, този път аз ще взема мерки. Не е за първи път това което прави Безсънна с мен, ако си спомняш през началото на 2013та Котеиграчка ме нападна без абсолютно никаква причина а Безсънна банна и двама ни, после през ноември 2013та друг толериран любимец на Безсънна ме нападна заради едни 6 лева които му дължах, аз го търпях в продължение на 4 месеца без абсолютно нищо да правя като чаках Безсънна поне една забележка да му направи. Накрая ВЕДНАГА след като му отговорих Безсънна ВЕДНАГА ме заплаши с изгонване и изолиране.

Също на заяжданията на Йетти с Лъчезара Безсънна абсолютно нищо не прави защото те двамата поддържат контакти през Скайп където Безсънна вече е настроила Йетти срещу мен.

Също на заяжданията на определени потребители срещу Финтрол73 Безсънна въобще не реагира и неговите оплаквания срещу нейното бездействие са десетки.

И така ако не вземете някакви мерки срещу тази циганка Безсънна аз ще взема мерки и този път съм съвсем сериозен.
...



Тема Re: Циганката Безсънна изнася лична информация!нови [re: wwarmaght1]  
Автор bzzn (Безсънна)
Публикувано03.01.15 02:05



Предлагам да мирясаш. За всяка случка поотделно си въртиш както ти изнася. Отбележи си някъде, че нямам скайп. И престани да ми пращаш гадни бележки. Другата седмица ще се извиняваш, а на мен тия твои лашкания с настроенията не са ми приятни.



Тема Re: Циганката Безсънна изнася лична информация!нови [re: bzzn]  
Автор FlLerO99 (оперативник )
Публикувано03.01.15 02:11



Да ти се извинявам ли? Ти вярно не си добре...

Да мирясам ли? Няма шанс в близките години по отношение на теб и на Сарфа това да се случи примерно в близките 3-4 години време. Ти въобще ама въобще не ме познаваш...

Въртя както ми изнася ли? Я виж точно кой пръв ми се е заял с мнение в темата ми за Окончателно решение Ето бе-





Нещо да си реагирала, да си му направила забележка? Не. Сега си теглете последиците двамата.



Тема Re: Циганката Безсънна изнася лична информация!нови [re: bzzn]  
Автор FlLerO99 (оперативник )
Публикувано03.01.15 09:37



Ей, отрепко? Ти помниш на клубната среща на Споделено през юли 2013та година как ми каза че ще баннеш? Каза ми ще че ме баннеш още тогава без да е имало никаква причина. Ти си мръсен цигански боклук и рано или късно ще си уредя сметките с теб - в това бъди сигурна!



Тема Re: Циганката Безсънна изнася лична информация!нови [re: FlLerO99]  
Автор bzzn (Безсънна)
Публикувано03.01.15 16:26



Бе ти защо не си говореше толкова с мен като ти бях под ръка, ми сега от единия до другия клуб ми подвикваш. Не помня, но със сигурност не е възможно да съм те плашила с нещо, което смятам за безпредметно и смешно като заплаха. Голямата работа, ще тръгна вместо да си пия пиенето, да размахвам банове. Ако съм те избъзикала, сам си си виновен. Виж, на един друг човек за здрасти тръснах, че ще го удуша.

Сега ще чакам да ме съди. Явно прекалено спокойно си живееш, щом тукашните емоции толкова те ентусиазират. Това не е лошо, но само на собствените си нерви вредиш като пресилваш нещата. Мисля да те оставя да си доизлееш, виждам, че и никове менкаш в моя чест. Грешиш с твърдението, че съм враг и грешиш като си мислиш, че правя нещо лично срещу теб. Друго нямам какво да кажа. Дано ти мине скоро.



Тема Re: Циганката Безсънна изнася лична информация!нови [re: bzzn]  
Автор FlLerO99 (оперативник )
Публикувано03.01.15 18:37



Знаеш хей така колко пъти съм те мислил дали си добре, дали се справяш добре с шофирането, когато баща ти беше починал да не се заразиш с някаква опасна болест, дали дъщеря ти е добре и да не вземе да се замеси с лоша компания, дали ти си добре и всичко е наред с теб. Точно и затова избухнах когато ме банна защото си те обичам и уважавам като приятел.



Тема Re: Циганката Безсънна изнася лична информация!нови [re: wwarmaght1]  
Автор Baldrian ()
Публикувано03.01.15 18:38



Опитах да проследя нишката, както ти обещах...
Не е трябвало да намесваш децата на човека. Знам, че в твоя случай това са само думи. Това е неписан закон обаче. Децата, близките, родителите при конфликти не се намесват...Бъди висок. Би ти го казал и един човек, който и двамата уважавахме.
Извини се и махни с ръка. Не мисли кой е прав, пръв и т.н.
Просто го направи. Знам, че ще ти стане по-леко и приятно...Аз знам, че ще покажеш благородство, но колкото по-рано, толкова по-добре. Извини се и на Безсънна.
Хайде Файлче, покажи си класата.
Поздрави!



Тема Re: Циганката Безсънна изнася лична информация!нови [re: Baldrian]  
Автор FlLerO99 (оперативник )
Публикувано03.01.15 18:39



Добре, ще спазя съвета ти за Безсънна. Сега като се сетих за чичо Марин и направо се просълзих, ще гледам баща ми да не ме види че плача в момента...





Тема Личи синови [re: wwarmaght1]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано04.01.15 15:00



че тая година още не си бит





Тема Re: Личи синови [re: Buduhcko npace]  
Автор FlLerO99 (оперативник )
Публикувано04.01.15 15:16



А ти още не си ебан






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.