Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:04 29.05.24 
Контакти
   >> Приятели
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Ебаси Мумията!нови  
Автор FlLerO99 (оперативник )
Публикувано02.01.15 15:25





Очи пълни с разочарование и очакване...

има и прилика с чудовищата на Iron Maiden-Желязната девица!





Тема Re: Ебаси Мумията!нови [re: FlLerO99]  
Автор Цар Из род ()
Публикувано03.01.15 14:41



Това Безсънна ли е?

Ай да оправите вече никовета на кирилица, а?


Тема Re: Ебаси Мумията!нови [re: Цар Из род]  
Автор FlLerO99 (оперативник )
Публикувано03.01.15 14:43



Не, не е Безсънна. Безсънна въобще не изглежда зле и няма нищо общо с тази на снимката, но Безсънна е разложена отвътре в морално отношение.

Аз още преди време я бих питал Безсънна защо те изгони от Споделено но тя отказа коментар. И така сега е време да те питам теб - защо Безсънна те изгони от Споделено??



Тема Re: Ебаси Мумията!нови [re: FlLerO99]  
Автор Цар Из род ()
Публикувано03.01.15 14:47



Защото я претоварих интелектуално разбира се. Това е стандартен сценарий.

Става ли за ебане Безсънна?

Ай да оправите вече никовета на кирилица, а?


Тема Re: Ебаси Мумията!нови [re: Цар Из род]  
Автор FlLerO99 (оперативник )
Публикувано03.01.15 14:53



Май не само си я претоварил интелектуално Безсънна ами и нещо си писал точно за ебане в Споделено, според мен си свалял брутално някоя и затова са те изгонили.

Безсънна става за ебане. Бахти въпроса.





Тема Re: Ебаси Мумията!нови [re: FlLerO99]  
Автор Цар Из род ()
Публикувано03.01.15 14:58



Еми не си спомням. Сигурно някоя адски се е кефела и Безсънна е завидяла.
Не мога да обясня какво може да е станало, защото не помня какво точно беше.
Ако Безсънна е готина и човек иска да и свали гащите съвсем не разбирам какъв и е проблема.

Ай да оправите вече никовета на кирилица, а?


Тема Re: Ебаси Мумията!нови [re: Цар Из род]  
Автор FlLerO99 (оперативник )
Публикувано03.01.15 15:00



Не става въпрос за това, става дума че тя не си изпълнява служебните задължения съвестно, не е обективна, не е справедлива и мрази определени потребители като моя милост.



Тема Re: Ебаси Мумията! [re: FlLerO99]  
Автор Цар Из род ()
Публикувано03.01.15 15:25



Напротив, точно за това става въпрос. Жена, която осъзнава своята привлекателност никога няма да тръгне на саморазправа. Просто няма логика в това. Което пък ми напомни, че Безсънна никога не ме е гонила от Споделено, тъкмо напротив! Положи доста сериозни усилия, за да мога пак да пиша там, така че причините за всяка гадост тук следва да се търсят у лойния цирей от видинско. Де факто Безсънна беше свалила гащите си за мен и няма да преувелича ако кажа, че значително се кефеше... но това е история.

Ай да оправите вече никовета на кирилица, а?


Тема Re: Ебаси Мумията!нови [re: Цар Из род]  
Автор FlLerO99 (оперативник )
Публикувано03.01.15 15:28



Хубаво, теб те харесва, мен не ме харесва, теб те харесва и иска да й пишеш в клуба, мен не ме харесва и само чака някой да ме нападне, аз да му отговоря за да ме банне. Между нас двамата никога на никаква цена няма да има мир защото тя избра този вариант, тя трябва да е луда за да си създава враг като мен.



Тема Re: Ебаси Мумията!нови [re: FlLerO99]  
Автор bzzn (Безсънна)
Публикувано03.01.15 16:41



Тук вече симпатично ме разсмяхте. Щом каза, че не изглеждам зле и даже ставам, то в моите очи това си е жив мир!



Оттеглям се, не се притеснявай, след тия думи ще понеса да ми се караш поне още няколко дни без да се нацупя.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.