Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:36 22.09.24 
Контакти
   >> Приятели
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Не мога да се радвамнови  
Автор blood2 ()
Публикувано01.01.15 16:55



Не мога да се радвам и да съм щастлив. Преди ми беше интересен спорта, футбола и другите спортове, сега не. Преди слушах музика, после открих и японските песни, а сега не ми се слуша музика. Преди се опитвах да намеря приятели в интернет или да свалям жени, сега не искам. Преди изпитвах удоволствие от храненето, филмите и други неща, сега не. Бяха ми интересни и компютърните игри докато разбрах, че не мога да бъда много добър в тях.

Въобще ми е безинтересно всичко. И не изпитвам радост или щастие. При вас като остарявате така ли става? Тоест, разбирате, че сте фантазирали някога прекалено, а всичко е скучно и е глупаво. А e и глупаво, че не мога много неща поради което не съм социален.



Тема Re: Не мога да се радвамнови [re: blood2]  
Автор FlLerO99 (оперативник )
Публикувано01.01.15 17:02



Някъде през 2008ма-2009та година почти нищо не ми беше интересно и се намирах горе-долу в твоето положение. Но се завърнах към метъла през октомври 2009та и нещата се промениха, после през края на 2011та година нещата ми потръгнаха отвсякъде и 2012та година и 2013та година първата половина ми бяха най-силните години в живота.

Сега не съм толкова добре както в края на 2012та и първата половина на 2013та година, но определено съм по-добре от една 2008ма или 2009та година. Имам два лаптопа единият е стар купен на старо, другия е нов и много малко използван, имам нов таблет, имам две уредби, четири оптични прибора от които два телескопа и два бинокъла, имам над 116 диска с метъл и въобще всичко от моя гледна точка ми е добре.



Тема Re: Не мога да се радвамнови [re: FlLerO99]  
Автор blood2 ()
Публикувано01.01.15 17:03



Нито се интересувам от звездите и телескопите, нито от музиката. Не съм астроном или музикант или танцьор.



Тема Re: Не мога да се радвамнови [re: blood2]  
Автор FlLerO99 (оперативник )
Публикувано01.01.15 17:07



Това е жалко защото трябва да се интересуваш от нещо, не е нормално да нямаш никакви интереси.



Тема Re: Не мога да се радвамнови [re: FlLerO99]  
Автор blood2 ()
Публикувано01.01.15 17:08



Жалко е. Но няма как.



Тема Re: Не мога да се радвамнови [re: blood2]  
Автор FlLerO99 (оперативник )
Публикувано01.01.15 17:10



Мисля че донякъде само в известна степен ти не си открил своите любими неща в живота следствие на което нямаш нужната опора в живота.



Тема Re: Не мога да се радвамнови [re: FlLerO99]  
Автор blood2 ()
Публикувано01.01.15 17:14



Нямам любими неща, които ми харесва да правя. Решил съм да правя това което правих като дете, да чета книги само че сега от компютър. За друго не се сещам, освен да гледам сериали, но е глупаво.



Тема Re: Не мога да се радвамнови [re: blood2]  
Автор FlLerO99 (оперативник )
Публикувано01.01.15 17:16



Сериалите действително са много глупави, ти не си някаква бабичка че да гледаш сериали, наблегни на книгите. Какви книги обичаш да четеш?



Тема Re: Не мога да се радвамнови [re: FlLerO99]  
Автор blood2 ()
Публикувано01.01.15 17:19



Никакви книги не обичам да чета. Ама нали по някакъв начин трябва да ми мине денят. Като дете така правех десетина години. Ама то като чета, не ги запомням нещата, така че все едно.



Тема Re: Не мога да се радвамнови [re: blood2]  
Автор FlLerO99 (оперативник )
Публикувано01.01.15 17:21



Трябва да четеш книги които са ти интересни и така заради повишения ти интерес ще запомняш повече неща. Аз например обожавам да чета военна история особено от руската виртуална библиотека милитера бил точка ру.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.