Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:36 29.05.24 
Контакти
   >> Приятели
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Окончателно решение-1нови  
Автор FlLerO99 (оперативник )
Публикувано31.12.14 16:26



След като българските жени ограбиха младостта ми с курвенските си постъпки аз ясно и категорично отказвам да създавам семейство с българска жена даже и да намеря точната това не променя нещата. И ако не българската парцалесса не й пука за това мое решение нека тя да не забравя че аз съм паразит който смуче нейните пари и парите на нейните деца по най-разнообразни начини и нещо повече - аз определено се гордея че съм паразит в България и за такъв народ като българския той заслужава само и единствено такива като мен да го смучат, доят и да го скубят!



Тема Re: Окончателно решение-1нови [re: FlLerO99]  
Автор blood2 ()
Публикувано31.12.14 17:27



Нали знаеш, че еволюцията при бозайниците е несъвършенна заради женските?



Тема Re: Окончателно решение-1нови [re: blood2]  
Автор FlLerO99 (оперативник )
Публикувано31.12.14 17:29



Не го знаех. Интересно ми е да ми разкажеш какво знаеш по въпроса?



Тема Re: Окончателно решение-1нови [re: FlLerO99]  
Автор blood2 ()
Публикувано31.12.14 17:31



Мъжките се бият и само най-силните и тези с най-добри гени предават гените си на следващите поколения. А всички женски правят секс и имат потомство и предават несъвършенните си гени на децата си.

Така, че няма как да се появи бозайник със съвършенни гени, заради женските.



Тема Re: Окончателно решение-1нови [re: blood2]  
Автор FlLerO99 (оперативник )
Публикувано31.12.14 17:36



Това като го прочетох веднага ми изникна мисълта която ме спохожда особено много през последните години че жените особено жените в човешкия род са някаква издънка, някаква грешка на природата. Тоест излишна са, вредни са. От тях няма смисъл.



Тема Re: Окончателно решение-1нови [re: FlLerO99]  
Автор blood2 ()
Публикувано31.12.14 17:39



Жените провокират в мъжете най-голямите кошмари.



Тема Re: Окончателно решение-1нови [re: blood2]  
Автор FlLerO99 (оперативник )
Публикувано31.12.14 17:43



Да, прав си, провокират убийства, обири на банки, различни престъпления, посегателства срещу други мъже заради жени, провокират психически кризи и влизания в лудница и затвор...

провокират и самоубийства...

Редактирано от FlLerO99 на 31.12.14 17:43.



Тема Re: Окончателно решение-1нови [re: FlLerO99]  
Автор blood2 ()
Публикувано31.12.14 17:46



Жените са провокаторите на престъпленията. И в библията жената провокира Адам.

Те не са добри и мили.



Тема Re: Окончателно решение-1нови [re: blood2]  
Автор FlLerO99 (оперативник )
Публикувано31.12.14 17:48



Да, прав си, така е. В Библията е посочен много добър пример. А в живота много често жени започват да унижават и дразнят собствените си мъже затова какво имали дружи мъже, а техните мъже какво нямали и така ги предизвикват или да ги бият или да извършат престъпление в името на материална облага с която да се докарат пред тях. Такива примери в собствения ми живот и в живота на хора около мен имам много, МНОГО!



Тема Re: Окончателно решение-1нови [re: FlLerO99]  
Автор blood2 ()
Публикувано31.12.14 17:49



Не си станал престъпник поради една причина. Не си се поддал на жените и не си се оженил.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.