Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:57 25.05.24 
Контакти
   >> Приятели
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Моралният престъпник Безсъннанови  
Автор FlLerO99 (Devil In Disgus)
Публикувано30.12.14 09:41



Вместо да направи забележка или да банне Сарфа който забележете пръв ме нападна в нейния клуб тя банна мен. Затова за мен Безсънна е морален престъпник и аз никога няма да се върна да пиша в нейния клуб даже и да ме канят.

С Рефурбишед историята беше същата - Рефурбишед ме нападна още през ноември 2013та година и когато аз започнах да се защитавам от неговите словесни нападания чак след няколко месеца точно в този момент тя застана на негова страна.

Докато Безсънна е модератор на Споделено тези беззакония и своеволия там ще продължават.



Редактирано от FlLerO99 на 30.12.14 09:43.



Тема Re: щях да забравя!нови [re: FlLerO99]  
Автор FlLerO99 (Devil In Disgus)
Публикувано30.12.14 09:53



В началото на 2013та Котеиграчка ме нападна в клуб Споделено без абсолютно никаква причина. И аз естествено си защитих достойнството следствие на което БЕЗСЪННА ПАК МЕ БАННА! Значи какво се оказва? Мен могат да ме нападат, заплашват и обиждат но аз трябва да търпя тези неща, но когато отговоря на словесните нападения Безсънна банва мен, а не този който ме е нападнал?!?!?!!



Тема Re: Моралният престъпник Безсъннанови [re: FlLerO99]  
Автор blood2 ()
Публикувано30.12.14 11:38



И тя е като теб.



Тема Re: Моралният престъпник Безсъннанови [re: blood2]  
Автор FlLerO99 (Fashogent )
Публикувано30.12.14 11:39



А аз какъв съм според теб?



Тема Re: Моралният престъпник Безсъннанови [re: FlLerO99]  
Автор blood2 ()
Публикувано30.12.14 11:43



Като нея. Със силните си и против слабите.



Тема Re: Моралният престъпник Безсъннанови [re: blood2]  
Автор FlLerO99 (Fashogent )
Публикувано30.12.14 11:52



Никога през живота си не съм бил със силните на деня и винаги съм защитавал по-слабите хора - точно така баща ми ме е учил още от ранно детство макар че той в последно време стана ляв по политически убеждения, а не изневерих на себе си и си останах крайно-десен и всичко което съм писал в интернет в защита на комунизма е било булшит, проба, ако щете подигравка, просто една маска за пред хората за да не разберат те същността ми. Аз с Безсънна повече си нямам нищо общо ама нищо общо и даже и да ме молят и да ми плащат хиляди левове няма да пиша в нейния клуб Споделено докато тя е модератор там защото тя има тенденциозно отношение към мен, тя не е справедлива към много от хората там и аз лично съм го проверил това нещо многократно със собствен опит. В крайна сметка в Споделено ще стане точно така както стана в много други клубове на дира които аз напуснах по много причини но най-вече заради некоректно отношение на човешкия боклук, на човешката измет която пишеше там - този клуб съвсем скоро ще залинее, активността му ще много спадне и той просто ще загине вероятно до не повече от 6-7 месеца време и ти и другите които ме четете ще видите как ще стане това. И Безсънна ще си остане почти съвсем сама там, все пак хората повече се интересуват от мен и аз съм им по-интересен отколкото от нея защото тя не е на моето ниво по нищо.



Тема Re: Моралният престъпник Безсъннанови [re: FlLerO99]  
Автор blood2 ()
Публикувано30.12.14 12:01



Не знам в някой спор да е взела отношение против някой силен характер.

Комунизма е хубав като доктрина. Но поради това, че болката е по-голяма от щастието на този свят и Дявола е взел превес, няма как да стане.

А демокрацията е късмет. Ако имаш късмет си добре, ако не си си роб и се надяваш да имаш някога късмет.

По принцип всичко в клубовете е сбъркано като отношение и така нататък. Тоест, ако дира беше свестен щеше да си има едно кафе, където да се събират клубари и да разискват неща, които ги вълнуват. И кой когато там дойде и с които се срещне.



Тема Re: Моралният престъпник Безсъннанови [re: blood2]  
Автор FlLerO99 (Fashogent )
Публикувано30.12.14 12:18



Днес сутринта тя взе отношение в полза на по-слаб характер от мен и от това ще загуби не само тя но и целия клуб Споделено който както вече казах скоро ще залинее и направо ще блокира. Няма да коментираме Сарфа защото този случай е много стар-неговата омраза към мен като по-умен потребител който казва и пише само истината не датира от вчера, по-скоро се фокусирам върху заемането й на страната на шизофренната провинциална отрепка Рефурбишед на който аз помогнах материално и морално и той после за награда за благодарност почти напълно безпричинно само за някакви си 6 лева не нападна поголовно навсякъде в дира и Безсънна зае негова страна. Още по-фрапиращ беше случаят с Копелераждачка когато и тя ме нападна словесно без никаква причина и малоумната модераторка Безсънна вместо да банне нея банна и двама ни все едно и аз съм виновен затова. Така че по този въпрос за силните характери почти не си прав защото Безсънна просто няма мозък в главата си и прави очевидни грешки които са най-вече в нейн ущърб и в ущърб на останалите участници в клуба Споделено. Впрочем тя скоро ще разбере грешките си, ще съжалява за тях но аз повече никога няма да я подкрепя нито ще спасявам клубът й докато тя е модератор там.

Комунизма по принцип е хубав като доктрина за цялото общество но първо българите въобще не го заслужават и второ комунизма сам по себе си не е интересен тъй като противоречи на човешката природа и при него няма възможност за светкавично издигане с чисти идеи и доминация над расите които генетически и енергетически са под нас. Лошото е че демократите ни използват нас нацистите като оръдие, като брониран юмрук срещу комунизма и най-лошото срещу Русия което аз просто няма как да приема защото само донякъде виждам Путин като един националист в само донякъде в малка степен като националсоциалист.

Демокрацията върви само ако в държавата и в обществото в хората има много пари, иначе в противен случай без пари просто не може да се води ефективна политика. Американците могат да си позволят демокрация защото над 70% от световните пари отиват в САЩ, в България ние не можем да си позволим демокрация защото нито държавата нито хората имат пари, не можем да си позволим и комунизъм защото това означава да продължават да се изхранват милионите пенсионери и да се дават социални помощи на разни курви които са родили деца без да се мислили как ще ги хранят, как ще ги гледат и какво бъдеще те могат да им дадат.

За клубовете на дира си напълно прав че всичко е сбъркано но тук играят и вътрешни и мощни външни процеси които за момента не желая да коментирам.



Тема Re: Моралният престъпник Безсъннанови [re: FlLerO99]  
Автор blood2 ()
Публикувано30.12.14 12:28



Безсънна понякога е глупава и не разсъждава, а по женски прилага някаква странна логика и ти и казваш едно, а тя го изопачава. Много странен характер има. Сякаш не може да почувства как ти се чувстваш и все не разбира какво искаш да и обясниш. Ама ти чак сега ли разбра, че Безсънна не може да влезне в положението на друг човек и да го разбере. То затова толкова е из форумите. Защото все се учудва и не може да разбере поведението на мъжете. И се учи да ги разбира. Затова е в форума.

Комунизма и националсоциализма са неприложими. Защото има прекалено много късмет в човешката природа. Например, всяко следващо поколение има между 30-50 генетични мутации. Тоест, за да може да се осъществят тези строеве, трябва постоянно да се манипулира природата и гените.

Клубовете на дира не са за това десетилетие. Те са застояли в развитието си и сякаш е 2003 година. Сега има кибер-кафенета и срещи. Новата мода в търговията и представянето на идеи са срещите на живо. Интернет е инструмент, а не цел.



Тема Re: Моралният престъпник Безсъннанови [re: blood2]  
Автор FlLerO99 (Fashogent )
Публикувано30.12.14 12:36



Напълно си прав за Безсънна, всичко което ти току-що написа за нея е истина и даже ти си обяснил нещата по-добре от мен. В крайна сметка Безсънна очевидно не блести с интелект и не си заслужава вниманието, тя има още много да пати в живота и с мъжете.

Може би си прав че точно националсоциализма вече е неприложим в днешно време, но има едно голямо НО. Това но е че въпреки това човек може да построи живота и личността си като националсоциалист и да живее честно, порядъчно, с чест, достойнство и морал и да живее живот в ред, уреден добре подреден живот.

Прав си и за това че клубовете на дира са се застояли много в развитието си...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.