Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:12 10.05.24 
Контакти
   >> Приятели
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Най-добрите приятелства  
Автор FlLerO99 (Fashogent )
Публикувано30.12.14 16:45



Най-добрите приятелства стават въз основа на някакво каквото и да е хоби. Ако сте запален на някаква тема и се запознаете с човек който е запален на същата тази тема има голяма вероятност да станете големи приятели. Това особено много важи ако имате някакъв обмен на информация въз основа на който вашата приятелска връзка да се заздрави.

Това съм го разбрал въз основа на личен опит. И обратното - може около вас да има много читави хора но с които да нямате общи интереси и общи хобита и макар да сте били приятели от десетилетия наред вашето приятелство може да започне лека-полека да угасва следствие на липса на общи интереси.



Тема Re: Най-добрите приятелстванови [re: FlLerO99]  
Автор blood2 ()
Публикувано30.12.14 18:41



За да имаш хоби, трябва да извличаш полза от него. А обикновено ползата от хобито е приятелство и запознанства с нови хора. А ако човек прави нещо и никой не го вижда, не е хоби, ами запълване на времето.



Тема Re: Най-добрите приятелстванови [re: blood2]  
Автор FlLerO99 (Fashogent )
Публикувано30.12.14 18:46



Ами ако ползата ми е чисто и просто удоволствие, а?



Тема Re: Най-добрите приятелстванови [re: FlLerO99]  
Автор blood2 ()
Публикувано30.12.14 20:18



Не те разбирам.



Тема Re: Най-добрите приятелстванови [re: blood2]  
Автор FlLerO99 (Devil In Disgus)
Публикувано30.12.14 20:19



Ползата от хобито е да си правиш кефа, да се забавляваш без да изкарваш пари, просто да си прекарваш добре времето.



Тема Re: Най-добрите приятелстванови [re: FlLerO99]  
Автор blood2 ()
Публикувано30.12.14 20:21



Отдавна не изпитвам истинско удоволствие. И се предадох.



Тема Re: Най-добрите приятелстванови [re: blood2]  
Автор FlLerO99 (Devil In Disgus)
Публикувано30.12.14 20:23



Нима не изпитваш удоволствие от науката и от изкуствата? Не изпитваш удоволствие и не ти е кеф да се занимаваш с наука и да слушаш музика и гледаш яки филми? Ако това което пишеш е истина ти си емоционален мъртвец...и ти си стигнал много далеч в отчаянието си.



Тема Re: Най-добрите приятелстванови [re: FlLerO99]  
Автор blood2 ()
Публикувано30.12.14 20:27



От нищо не изпитвам истинско удоволствие. Претръпнах. Нервите се напрягат и в даден момент започват да умират и чувствата се губят.



Тема Re: Най-добрите приятелстванови [re: blood2]  
Автор FlLerO99 (Devil In Disgus)
Публикувано30.12.14 20:43



На мен ми се струва ми се, не съм напълно сигурен защото не съм квалифицирано медицинско лице, но нещо си объркал невробиохимията на мозъка си по някакъв начин. Само предполагам че си направил мисловни натрупвания в една точка на съзнанието на мозъка което е довело до съвсем логични и бих казал опасни за здравето натрупвания и ментални блокажи. Този механизъм на мисловни натрупвания в една точка е процес ми е относително познат и се основана на принципа на който иглата започва да чегърта в една точка в плочата с музика и я поврежда за отрицателно време като и плочата се поврежда и иглата се чупи. Трябва кристално ясно да знаеш, да разбереш и да осъзнаеш че човешкото съзнание е проектирано да върви предимно напред и много много да не задълбава в детайлите защото нещата могат много да загрубеят.

Ето аз например се забавлявам не само с това да гледам небето през бинокъл или през телескоп и най-вече самолетите и Международната космическа станция и да слушам хубава сравнително модерна рок и метъл-музика, понякога и американско и европейско диско главно от 80те години и да гледам качествени концерти в yourtube.com. Също се забавлявам като излизам с приятели по заведения, караме коли, запознаваме ме с нови интересни и интелигентни хора и така. Живота не опира само до интернет колкото и да е важен той нито до отдавна отдавна западащия дир.



Тема Re: Най-добрите приятелстванови [re: FlLerO99]  
Автор blood2 ()
Публикувано30.12.14 21:02



Някои могат да се развиват, а други, не.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.